Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Місто:


Освіта:

Дніпропетровський державний університет (1996)

Ступінь:

магістр

Місця занять:

В учня:

У викладача:

По скайпу:


Про себе:

Жила довгий час (12 років) в Італії (Рим, Мілан), викладаю італійську мову понад 15 років - граматика, культура, особливості менталітету, кухня, музика, географія і багато чого іншого є частиною навчальної програми. Заняття проходять у навчальному кабінеті на площі Толбухіна (вул. Краснова, 14). Завжди рада новим учням і з задоволенням передам свій досвід і знання.

Відгуки клієнтів (6)

Італійська мова, Репетитор для початківців

Чудовий викладач. Доступно пояснює інформацію. Швидкий темп, максимальна ефективність уроку. Займаюся 10 уроків. Продовжую навчання. Рекомендую, особливо для тих людей котрі хочуть досягнути успіху у навчанні і готові прикласти зусилля.

Показати все

Михайло 25.12.2018


Італійська мова, Розмовна мова

Ірина Миколаївна на початку дуже сподобалася. Але з кожним уроком я не справлялася з вивченим матеріалом. Вона працює як за шаблоном, швидко проганяє новий матеріал, тому я відстаю у вивченні нових тем.

Показати все

Ольга 27.06.2018


Італійська мова, Репетитор для початківців

Чудовий репетитор. Вивчення мови відбувається цікаво, з кожним уроком все більше бажання вивчити і говорити італійською. Репетитор з великої літери. Завжди із задоволенням відвідую уроки. Головне, що мені подобається, не змушує заучувати що небудь, все залежить від моєї ініціативи. В основному всю інформацію я сприймаю на уроках і вона засвоюється на відмінно!!!!

Показати все

Вікторія 22.05.2018


Всі відгуки користувача

Коротка інформація про репетитора

Ірина В. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Одеса і проводить заняття з таких предметів:
  1. Італійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
    Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.

    Схожі анкети