Репетитор - Дмитро М. id: 18691

Дмитро М.

450 грн/год
450 грн/год

Привіт! Я - Діма, досвідчений музикант та викладач. Моє портфоліо включає співпрацю з відомими артистами, виступи в різноманітних оркестрах, а також телевізійні та міжнародні виступи. Мої уроки орієнтовані на ваші потреби, а моя мета - надихнути та допомогти досягти музичних цілей. Запрошую вас долучитися до захоплюючого світу музики разом зі мною!

Дмитро М.

Привіт! Я - Діма, досвідчений музикант та викладач. Моє портфоліо включає співпрацю з відомими артистами, виступи в різноманітних оркестрах, а також телевізійні та міжнародні виступи. Мої уроки орієнтовані на ваші потреби, а моя мета - надихнути та допомогти досягти музичних цілей. Запрошую вас долучитися до захоплюючого світу музики разом зі мною!

Предмети

Гра на саксофоні

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Сирець, Нивки, Берестейська, Залізничний Вокзал, Університет, Театральна, Льва Толстого, Золоті Ворота

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама, Конча Заспа, Палац Україна, Васильківська

Оболонський

Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив, Пуща-Водиця, Почайна (Петрівка)

Подільський

Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори, Контрактова площа, Тараса Шевченка, Поштова площа

Святошинський

Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко, Житомирська, Коцюбинське

Солом'янський

Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка, Батиєва гора

У викладача:
Київ, Шевченківський, Шулявка, Гарматна
Онлайн:
Так

Про себе:

Привіт! Мене звуть Діма, і я є досвідченим музикантом та репетитором, готовим поділитися своїм досвідом і знаннями музики з вами! Я пропоную вам захоплюючі та ефективні уроки, де ви зможете розкрити свій потенціал та досягти своїх музичних цілей.

🔹 Мій досвід:

1. Співпраця з відомими артистами: Я мав можливість співпрацювати з такими відомими артистами, як MONATIK, Blooms Corda, Smetana Band, Stacy Key, Оля Бородкіна, Improv Live Show, що додало мені цінного досвіду та інсайтів у світ музики.

2. Радіобенд Олександра Фокіна та Філармонія: Моя робота в Радіобенді Фокіна та виступи в Філармонії надали мені унікальний досвід виступів на великих сценах та взаємодії з різними музикантами.

3. Телебачення та виступи за кордоном: Моя робота на каналах СТБ і 1+1, а також виступи на круїзних лайнерах та на фестивалях за кордоном допомогли мені розширити горизонти музичної індустрії та набути цінного досвіду.

🔹 Мій підхід до навчання:

Я вірю в індивідуальний підхід до кожного учня. Мої уроки орієнтовані на ваші потреби, незалежно від вашого рівня володіння інструментом чи музичними знаннями. Моя мета - надихнути вас, розкрити ваш творчий потенціал та допомогти вам досягти ваших музичних цілей.

Якщо ви хочете дізнатися більше про мої уроки, або мати інші запитання, не соромтеся зв'язатися зі мною. Давайте разом розкриємо ваш музичний талант!

Освіта:
Київський національний університет культури і мистецтв, , 2018
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Андрій О. id: 106057

Андрій О.

Педагог з досвідом роботи викладача за кордоном. Маю можливість викладати онлайн та наживо. Можливість навчання англійською мовою.

400грн/год
Ростислав Ш. id: 132008

Ростислав Ш.

Індивідуальний підхід до кожного учня. Працюю як з дорослими так і з дітьми.

5
500грн/год
Джеміль Д. id: 59137

Джеміль Д.

Маючи досвід гри на саксофоні більше 20 років, можу поділитися своїми професійними навичками.

5
500грн/год
Катерина Г. id: 125773

Катерина Г.

Лауреат міжнародних конкурсів. Гастролюючий виконавець. Викладаю саксофон у Новопечерській школі.

500грн/год
Юрій Ф. id: 22004

Юрій Ф.

Викладач вищої категорії. Лауреат міжнародних конкурсів

500грн/год