Репетитор - Надія С. id: 19162

Надія С.

300 грн/год
300 грн/год

Выступающая пианистка с высшим образованием и опытом работы более 10 лет

Надія С.

Выступающая пианистка с высшим образованием и опытом работы более 10 лет

Предмети

Гра на фортепіано

Музика

Сольфеджіо

Рівні викладання

Репетитор для дітей
Репетитор для початківців
Базовий рівень
До вступу в музичні заклади

Рівні викладання

Репетитор для дітей
Репетитор для початківців
Базовий рівень
До вступу в музичні заклади

Рівні викладання

Молодші класи 1-4
Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

Старші класи

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Лук'янівка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Сирець, Нивки, Берестейська, Льва Толстого

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама, Конча Заспа, Палац Україна

Дарницький

Осокорки, Червоний хутір, Вирлиця

Дніпровський

Дарниця, Чернігівська

Оболонський

Оболонь, Героїв Дніпра

Печерський

Печерськ, Липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів

Подільський

Поділ, Контрактова площа, Тараса Шевченка

Святошинський

Святошино, Академмістечко, Житомирська

У викладача:
Київ, Шевченківський, Старий Київ, Київ.
Онлайн:
Так

Про себе:

Більше 10 років навчаю учнів різного віку і різної професійної підготовки. Викладала в компаніях репетиторів, при музичному училищі та консерваторії, в державних та приватних музична школа, центрах дитячої та юнацької творчості. Маю багато приватних учнів. Підготувала чимало лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Маю власну методику викладання, засновану на появі бажання і зацікавленості до гри шляхом знайомства з творчістю талановитих виконавців і демонстрації універсальності фортепіано. Репертуар складаю з цікавих учням творів, освоєння яких розвиває їх техніку і музикальність. Забезпечу індивідуальний підхід, допоможу розвинути здібності і натхненний до занять музикою.
* Професійні навички: швидко читаю з листа, транспонується, підбираю на слух, імпровізую, вмію і дуже люблю акомпанувати, маю досвід гри в різних складах, гарне почуття ансамблю, розвинені вокальні дані, навички диригування.
* Педагогічні якості: любов до своєї справи, бажання передавати свої знання і навички спраглим, індивідуальний підхід, досвід роботи з учнями різної вікової категорії та різних здібностей, володіння сучасними і ефективними педагогічними методиками (К. Орф, М. Монтессорі, А.С. Макаренка, А.Б. Гольденвейзера і ін.), педагогічна і виконавська школа видатних педагогів України - Н.В. Гриднєва, М.М. Борисенко, А.В. Ляхович, А.Б. Максимов, А.В. Козаченко, А.М. Середенко і ін.).
* Особисті якості: організованість, відповідальність, цілеспрямованість, професіоналізм, любов до своєї справи, терплячість, комунікабельність, любов до дітей, працьовитість.
Багато моїх учнів є лауреатами та призерами всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів.
Забезпечу індивідуальний підхід до кожного учня, незалежно від віку. Навчу не просто теоретичним і практичним знанням гри на фортепіано на прикладах музики різних стилів і часу, але і зможу зацікавити і прищепити любов до музики, ніж допоможу розвинути здібності учня. Відкрию прекрасний і всесильний світ музики.

Освіта:
Національна музична академія України імені Чайковського П. І., магістр, 2017
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Катерина С. id: 108819

Катерина С.

Викладаю гру на фортепіано, народних інструментах, теоретичні дисципліни. Ділюсь усім і нічого не приховую) Якщо мрієте пізнати музику, ноти чи просто отримати нові для вас знання - вам сюди! Наразі я знаходжусь в Італії до серпня 2024 р. Україна - онлайн.

270грн/год
Тетяна К. id: 180502

Тетяна К.

Про себе - Маю професійні навички з гри на музичному інструменті та розуміння музичної теорії; -Індивідуальний підхід до кожного учня/ дорослого; - Навчаю за авторською методикою;

300грн/год
Наталія С. id: 124836

Наталія С.

Вітання! Мене звуть Наталія! Я - музикант, і, напевно, музикант «до мозку кісток», як то кажуть :)

300грн/год
Тетяна Т. id: 33200

Тетяна Т.

Навчаю гри на фортепіано

300грн/год
Юлія М. id: 131419

Юлія М.

Музикант-виконавець, соліст симфонічного оркестру. Цей досвід допомагає мені знаходити новий підхід до учня, розширювати його світогляд.

350грн/год

Переглянуті репетитори

Надія Н.

Выступающая пианистка с высшим образованием и опытом работы более 10 лет

300 грн/год

Всі переглянуті репетитори