Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 10 років


Предмети:

Освіта:

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (2015)

Ступінь:

магістр

Рівні:

Репетитор для дітей, Університетські курси, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Репетитор для початківців, Граматика, Співбесіда на карту поляка, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2, Рівень C1-C2, Підготовка до вступу за кордон, До співбесіди в посольстві

Місця занять:

У викладача:

По скайпу:


Про себе:

Працелюбна, відкрита, знаходжу спільну мову із учнями. створила свою власну програму, яка допоможе Вам легко та швидко вивчити мову, працюю із різними підручниками, оскільки вважаю, що по одному не буде ніякого результату.
Готую підлітків до вступу до ВНЗ на терені Польщі, а також на карту поляка!
Індивідуальний підхід! Власна програма, а також власні матеріали!
Рівень підготовки А1, А2, В1, В2 та С1.
Результат гарантований!

Słaby nauczyciel – opowiada. Dobry nauczyciel – wyjaśnia. Bardzo dobry nauczyciel – demonstruje. Genialny nauczyciel – inspiruje. (William Arthur Ward)
Uczę języka polskiego jako obcego od 14 lat. Pracuję z osobami na różnych poziomach znajomości języka od A1 do C2. Moi uczniowie mają różne potrzeby i cele, które chcą osiągnąć podczas lekcji.
Bardzo lubię moją pracę, bo ciągle spotykam niezwykłych ludzi i zawsze mogę się czegoś nauczyć od moich uczniów.
Staram się jak najwięcej mówić po polsku od pierwszych lekcji. Szukam tematów, które zaciekawią moich słuchaczy i zawsze mam dobry humor.
Pracując z uczniem, zawsze staram się dopasować metodę do ucznia, szukam technik, które mogą motywować do nauki.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів (56)

Польська мова, Репетитор для початківців

Заняття було проведено за допомогою скайпу аудіовикликом. Викладач вислав всі необхідні матеріали перед заняттям. Після ми здзвонилися. Ось речі, які мені не сподобалися: 1. Цілий урок я слухала по аудіо-зв'язку крики дітей та інші сторонні шуми. 2. Викладач був не повністю залучений в урок (я чула як вона там черкала) і мені доводилося по кілька разів повторювати слова що б вона звернула увагу що я допускаю помилки.

Показати все

Аліна 30.01.2019

Відповідь:

дякую!!! можливо інші сторонні шуми було чути..оскільки я не можу змусити дітей не гратись під вікнами, оскільки перед моїм будинком дитячий майданчик....а зараз карантин і діти на вулиці.... .. це по перше... а щодо того що я чимось черкала, вибачте, це не можливо!! Бо я ніколи нічим не черкаю і не відволікаюсь під час заняття, оскільки для мене важен результат.... а не "аби"вважався урок... можливо це інтернет давав свої звуки... все можливо... бо було ріпіння!!!!!! дякую за ваш відгук, всього найкращого!!!!

Єлизавета


Польська мова, Рівень B1-B2

Єлизавета дуже грамотно підбирає матеріал для занять, в залежності від рівня і цілей. Самі різноманітні заняття, по цьому виникає додаткова мотивація і інтерес до вивчення мови. Так як моя мета була зробити акцент на розмовній польській, ми з Єлизаветою розбираємо різні теми і багато практикуємо розмовну мову. При цьому ще Єлизавета пояснює на заняттях відповідну моєму рівню граматику і дає відповідні вправи. У цілому заняття дуже подобаються, можу з упевненістю сказати, що Єлизавета досвідчений і дуже хороший викладач!

Показати все

Анастасія 28.01.2019


Польська мова, Співбесіда на карту поляка

Я задоволена на 200%, Єлизавета грамотно та методично викладає матеріал, заняття проходять в комфортній атмосфері і завжди продуктивно. Завдяки Єлизаветі я поборола свої проблеми в польській мові і отримала гарний прогрес. Дякую і готуюсь до наступних занять )))

Показати все

Світлана 16.01.2019


Всі відгуки користувача

Коротка інформація про репетитора

Єлизавета П. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Кам'янець-Подільський і проводить заняття з таких предметів:
 1. Польська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Репетитор для дітей
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Співбесіда на карту поляка
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • Рівень C1-C2
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.

Схожі анкети