Репетитор - Тетяна М. id:19314

«Ich bin Deutschlehrerin! Ich mag etwas über Deutsch jeden Tag erkennen! Ich möchte Ihnen auch diese Sprache besser erkennen helfen!»

150 грн/год

Тетяна М.

id: 19314

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Підготовка до олімпіад Університетські курси Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 Рівень B1-B2 До співбесіди в посольстві

Про себе

Працюю вчителем німецької мови в Мелітопольському Ліцеї №5.
Проходження курсів Goethe Institut в місті Запоріжжя в 2015 році.
Практика репетитора більше десяти років. Учні, з якими я займаюся здають іспити на рівні А1, А2, В1, В2, проходять співбесіди при влаштуванні на роботу і здають Sprachtest. За час роботи всі учні успішно здавали іспити і проходили співбесіди, отримуючи при цьому високі бали.
Спілкування з носіями мови проводиться неодноразово, працювала перекладачем під час прийому гостей з Німеччини.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Німецька мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців, Рівень B1-B2

Дуже хороший викладач, професіонал своєї справи, пунктуальна, відповідальна. Є результати у вивченні німецької мови! Також Тетяна дуже приємний і веселий чоловік, нам з чоловіком дуже подобатися з нею займатися, рекомендуємо!! Далі будемо продовжувати заняття.

Німецька мова, Розмовна мова

Тетяна-професіонал своєї справи! Якщо вам потрібно розговориться, тоді вам саме до неї)

Німецька мова, Розмовна мова

Дуже приємна і цікава дівчина. Заняття проходять легко, прогрес в своїх знаннях я відчуваю, тому всім рекомендую!

Німецька мова, Репетитор для початківців

Абсолютно задоволена роботою сайту і викладача німецької мови. Розпочала навчання з нульового рівня і тим не менше мені подобається і виходить все краще. Спасибі сайту і викладачеві!

Німецька мова, Репетитор для початківців

Я - студентка і звернулась по допомогу з домашніми завданнями з німецької мови. Не задоволена результатом, оскільки в завдання залишилися помилки, що знизило оцінки.

Відповідь:

На жаль, дуже складно контролювати правильність виконання завдань, коли у учня поганий зв´язок і робота проводиться без демонстрації і тільки в усній мові, а ще складніше, коли учень сам не виправляє помилки, на які вчитель вказує, і потім робить винним вчителя.

Німецька мова, 5 - 6 класи

Репетитором задоволені!

Німецька мова, Розмовна мова

Тетяна - чудовий викладач німецької мови. Я відчуваю прогрес у вивченні мови буквально після кожного заняття.

Німецька мова, До співбесіди в посольстві

Тетяна Олександрівна - сумлінний і грамотний репетитор. Ми пройшли основний курс з німецької мови, я залишилася задоволена.

Німецька мова, 5 - 6 класи

Репетитор цілком влаштовує, претензій не маємо

Німецька мова, Репетитор для початківців

Тетяна - відмінний репетитор, ми до сих пір співпрацюємо, все подобається, рекомендую!

Німецька мова, Рівень А1-А2

Тетяна Олександрівна - гарний репетитор з німецької мови, підтягла мій рівень знань за короткий термін, тільки позитивні відгуки про викладача!

Німецька мова, Рівень А1-А2

Дуже хороший репетитор. Рекомендую.

Німецька мова, Репетитор для початківців

Супер! Клас! Рекомендую усім.

Німецька мова, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Дуже гарний репетитор, ми повністю задоволені її роботою

Німецька мова, Рівень А1-А2

Шикарний викладач. Орієнтується саме на ваші цілі вивчення мови. Просто, детально і дуже доступно все пояснює!

Німецька мова, 5 - 6 класи

Дитина з задоволенням займається з Тетяною Олександрівною. Все чудово.

Німецька мова, Репетитор для початківців

Дуже задоволені репетитором. Цікаво і доступно пояснює матеріал. Мої найкращі рекомендації)

Німецька мова, Рівень А1-А2

Тетяна Олександрівна приємна та хороша. Заняття по скайпу мені дуже сподобались. Буду займатись далі. Знання стали кращими. Оцінка 5.

Німецька мова, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

Тетяна хороший учитель, швидко знайшла спільну мову з учнем, заняття проходять якісно і продуктивно, прогрес вже помітний.

Німецька мова, Розмовна мова

Дуже задоволена співпрацею з Тетяною. Уроки якраз такого стилю, про який мріяла - більше розмовних вправ, що надає впевненості в використанні мови. Рекомендую тим, хто хоче швидко розв'язати язик ;-) Гнучкий розклад занять дозволяє знайти час для мови навіть при напруженому графіку. Оцінка 10 з 10!

Німецька мова, Рівень А1-А2

Дуже задоволена роботою з викладачем. Заняття проходять ефективно та доступно, особливо сподобалась структура та підхід до викладання матеріалу, доброзичлива атмосфера проведення занять, дуже багато розмовної практики та тренування граматичних структур. Завдяки заняттям мені вдалось покращити власні знання і розмовні навички. Рекомендую!

Німецька мова, Розмовна мова

Чудовий репетитор!

Німецька мова, Розмовна мова

Тетяна підійде тим учням, які дійсно прагнуть пізнати мову. Іншим теж підійде, але без зворотного зв'язку не варто тішити себе надіями. Свої знання вона вам на флешку не скине і собі завантажити ви їх не зможете. На щастя я маю намір осилити німецьку, тому працювати з Тетяною суцільне задоволення. Її багаторічний викладацький досвід дозволяє їй індивідуально підлаштуватися під кожного учня. З цим репетитором абсолютно пропадає страх щось спробувати сказати, і мало мальськи сконструювати якісь пропозиції. Наші заняття постійно проходять в симбіозі говоріння + граматика. Кожна пропозиція розбирається до найдрібніших нюансів. Таким чином поступово заповнюються всі прогалини. Якщо хочете стати учнем Тетяни, то запевняю вас, що час даремно не витратите і однозначно прокачаєте свій лінгвістичний скілл. Роботу Тетяни оцінюю на 5 з 5.

Німецька мова, Розмовна мова

Тетяна - дуже гарний репетитор. Ми тривалий час займалися онлайн, я дуже задоволений уроками і власним прогресом у знаннях.

Німецька мова, 5 - 6 класи

Чудовий репетитор. За 3-и місяці роботи бачимо суттєві позитивні результати.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Гарний викладач, подобається з нею займатися.

Німецька мова, Молодші класи 1-4

Тетяна Олександрівна - хороша людина і викладач! Дитина із задоволенням відвідує її уроки, проблем із заняттями немає!

Німецька мова, 7 - 9 класи

Дуже задоволені, Тетяна дуже хороший і компетентний репетитор. Дитина на заняття ходить із задоволенням.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Тетяна дуже професійний викладач. З індивідуальним підходом до учня. Дуже подобається як проходять заняття. Рівень знань підвищується. Продовжуємо навчання!

Німецька мова, Розмовна мова, Рівень А1-А2

Хочу поділитися відгуком про Тетяну. У мене була мета в найкоротші терміни скласти іспит А1 для возз'єднання сім'ї. Колись я вже намагалася вивчати німецьку, але успіхом не увінчалися і закинула. Коли почала займатися з Тетяною, я поставила мету. У мене був страх говорити німецькою. За 3 місяці Тетяна унеможливила. Мало того, що вона мене розговорила. Заняття були на позитивній ноті. Інформація була по темі і нічого зайвого, не грузила теорією, тільки практика і практика. І о диво... Я переборола страх. У підсумку 25.09. 19 здала іспит в Гете на 81 бал. Це був неймовірний досвід. Я дуже вдячна Тетяні. Без неї нічого б не вийшло. Всім рекомендую, не пошкодуєте.

Німецька мова, Розмовна мова

Задоволений процесом навчання з фрау Тетяною. Мені з таким вчителем пощастило, бо рідко коли вдається поспілкуватися з красивою, розумною та з гарним почуттям гумору молодою жінкою. Навчання проходить з цікаво, з гнучким реагуванням вчителя на мої проблеми в засвоєнні матеріалу. Так тримати, Тетяна! Успіхів та натхнення. Дякую.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Займаючись німецькою мовою, я зіткнулася з проблемою запам'ятовування слів і правил. Тетяна відразу ж зрозуміла як зі мною працювати і завжди враховувала мої індивідуальні особливості. З нею завжди мобільно можна все вирішити. Головне - завжди робити домашнє завдання. Заняття ведуться строго за часом, нічого зайвого, все за наміченим планом. У мене є успіхи і навіть не віритися, що в 56 років вчитися не пізно і все можливо. Спасибі Тетяні і Вашому сайту.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Дуже задоволена роботою Тетяни Мороз. Завдяки їй я змогла досягти поставлених цілей.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Я займалася з Тетяною. Ми займалися недовго, але я дуже задоволена її роботою. Вона добре мене підготувала і я за півтора місяці успішно здала іспит. Так що роботу мого репетитора я оцінюю на всі п'ять балів (100 з 100). Спасибі вам величезне.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Роботою Тетяни Олександрівни я задоволена, вона дуже допомогла мені із вивченням німецької мови.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Задоволений репетитором повністю. Подача, структура інформації, все на високому рівні. При будь-яких форс-мажорах йшла на зустріч. Рекомендую!

Німецька мова, Розмовна мова, Рівень А1-А2

Приємний репетитор! З Тетяною Олександрівною я приділяла увагу саме розмовній німецькій мові. Заняття проходили легко та цікаво. Можу рекомендувати!

Німецька мова, Рівень А1-А2

Гарний репетитор. Роботою задоволений.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Роботою викладача задоволені на всі 5. Протестувала дитину, виявила пропуски у знаннях. Зараз займаємось. Сину подобається. Багато чого стало більш зрозумілим після занять.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Чудовий репетитор! Дитина із задоволенням ходить на заняття та виконує домашні завдання. Результати прекрасні. Рекомендую.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Із впевненістю можу рекомендувати Тетяну Олександрівну як кваліфікованого спеціаліста. Рівень знань та методика проведення занять на високому рівні. Результати неймовірні. Дякую за співпрацю.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Супер класна викладачка. З її допомогою за місяць здала на сертифікат А1. Дуже щаслива що знайшла її і дуже задоволена. Тетяна дуже доступно і цікаво пояснює матеріал.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Репетитор гарно пояснює матеріал, та знає як зробити урок цікавим. Я дуже задоволена заняттями. З цим репетитором ви зможете гарно вивчити німецьку мову.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Педагог нам сподобався, робота продуктивна! Тетяна Олександрівна зарекомендувала себе з найкращого боку. Дитина гарно сприймає предмет, є зацікавленість. Дякуємо репетитору та компанії Букі за співпрацю!

Німецька мова, 7 - 9 класи

Тетяна Олександрівна - гарний викладач, вона розумна, чудово володіє своїм предметом. Швидко знайшла спільну мову з дитиною.

Німецька мова, Підготовка до ЗНО

Тетяна Олександрівна - гарний репетитор. Займаюсь з нею з радістю. Все влаштовує.

Німецька мова, Розмовна мова

Репетитор Тетяна Олександрівна, дуже подобається. Доступно викладає інформацію, нам з нею цікаво працювати і це головне.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Повністю задоволений роботою викладача. Дякую компанії Букі.

Німецька мова, Підготовка до ЗНО, Розмовна мова

Тетяна Олександрівна - фахівець своєї справи. Дуже допомогла мені з вивченням мови, вже через пару місяців я змогла розмовляти німецькою. Планую і далі продовжувати роботу.

Німецька мова, 10 - 11 класи

З Тетяною Олександрівною було приємно працювати, ці уроки однозначно дали свій результат!

Німецька мова, 7 - 9 класи

Тетяна Олександрівна чудовий репетитор. Дитина з радістю відвідує всі заняття. Всі уроки дуже цікаві та інформативні. Я бачу успіхи і дуже задоволена.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Тетяна Олександрівна швидко знайшла контакт з дитиною, кожен урок маса позитивних емоцій, вчимося із задоволенням.

Німецька мова, Розмовна мова

Все добре. Я дуже задоволений роботою репетитора і тими знаннями які отримав під час заняття.

Німецька мова, Розмовна мова

Репетитором Тетяною Олександрівною задоволена. Має гарний підхід та методику викладання.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Мелітополь

Катерина П.

Aller Anfang ist schwer. Ich bin Deutschlehrerin und helfe gerne beim Deutschlernen und bei der Überwindung von Sprachschwierigkeiten!

150грн/год

Ганна С.

Репетитор з англійської та німецької мови

5
100грн/год

Ольга Н.

Zuerst möchte ich sagen: Ich mag die deutsche Sprache sehr! Ich bin Lehrerin mit guter Erfahrung. Ich wäre froh Ihre Fremdsprache verbessern zu helfen

4.9
150грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Тетяна М. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Мелітополь і проводить заняття з таких предметів:

 1. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.