Інна З.

id: 2215

Місто:

Ромни

Предмети:

Математика, Фізика, Вища математика

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Шкільна програма 10-11 класи, Університетські курси

Місця проведення занять:

На виїзді:

Сумська обл., Ромни

У репетитора: Сумська обл., Ромни, Вул. Соборна

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Сумський державний університет (2013)

Ступінь:

магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом магістра

На даний час аспірант , факультет електроніки та інформаційних технологій. Маю досвід роботи в проведенні як індивідуальних, так і групових форм занять з використанням інноваційних підходів. Знайти спільну мову з учнем - дуже важливий етап навчання. Саме тому в першу чергу я враховую психологічні особливості кожної дитини, її мотиви та здібності, а вже потім визначаю стиль роботи.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Математика - проблемний предмет для багатьох учнів. Наш син не був винятком. Бували значні прогалини в його знаннях з цього предмету, тому й вирішили найняти репетитора для Станіслава. Інна допомогла нам вирішити багато проблем з математичною освітою. Як викладач, вона досить уважна і вимоглива. Матеріал пояснює зрозуміло і систематизовано, що надзвичайно важливо при вивченні математики.

Валентина Олексіївна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Фізика, Підготовка до ЗНО

Інна чудовий репетитор. Завжди підготовлена до занять, гарно пояснює матеріал, використовує багато наочностей, таблиць, схем. Результатом задоволені: оцінки в школі покращилися, ЗНО здали успішно. Тільки позитивні відгуки. Ми залишилися задоволені.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Фізика, Університетські курси

Моєму синові був потрібен репетитор, щоб підготуватися до іспиту в університеті. Інна йому дуже допомогла в цьому питанні. Якісний спеціаліст. Можу рекомендувати всім студентам.

Iрина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі