Інна З.

id: 2215

Місто:

Ромни

Предмети:

Математика, Фізика, Вища математика

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Шкільна програма 10-11 класи, Університетські курси

Місця проведення занять:

На виїзді:

Сумська обл., Ромни

У репетитора: Сумська обл., Ромни, Вул. Соборна

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Сумський державний університет (2013)

Ступінь:

магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом магістра

На даний час аспірант , факультет електроніки та інформаційних технологій. Маю досвід роботи в проведенні як індивідуальних, так і групових форм занять з використанням інноваційних підходів. Знайти спільну мову з учнем - дуже важливий етап навчання. Саме тому в першу чергу я враховую психологічні особливості кожної дитини, її мотиви та здібності, а вже потім визначаю стиль роботи.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Математика - проблемний предмет для багатьох учнів. Наш син не був винятком. Бували значні прогалини в його знаннях з цього предмету, тому й вирішили найняти репетитора для Станіслава. Інна допомогла нам вирішити багато проблем з математичною освітою. Як викладач, вона досить уважна і вимоглива. Матеріал пояснює зрозуміло і систематизовано, що надзвичайно важливо при вивченні математики.

Валентина Олексіївна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Фізика, Підготовка до ЗНО. Оцінка: 5

Інна чудовий репетитор. Завжди підготовлена до занять, гарно пояснює матеріал, використовує багато наочностей, таблиць, схем. Результатом задоволені: оцінки в школі покращилися, ЗНО здали успішно. Тільки позитивні відгуки. Ми залишилися задоволені.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Фізика, Університетські курси. Оцінка: 5+

Моєму синові був потрібен репетитор, щоб підготуватися до іспиту в університеті. Інна йому дуже допомогла в цьому питанні. Якісний спеціаліст. Можу рекомендувати всім студентам.

Iрина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі