Досвід:

більше 10 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2007)

Ступінь:

магістр філології

Рік закінчення:

2007

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класиРозмовна моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Базовий рівень

Про себе:

Професійно займаюсь репетиторством з англійської та латинської мови протягом десяти років. Готував до вступу абітурієнтів, а також займався з учнями 8-11 класів з метою поглибленого вивчення англійської мови. Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня. Після проведеного курсу занять усі абітурієнти поступали у обрані ними ВУЗи, а також покращили навички володіння англійською мовою. Години навчання у післяобідній та вечірній час.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Готую абітурієнтів до вступу, займаюсь репетиторством з ЗНО, розмовна англійська, граматика

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Займаюся у Володимира Орестовича близько півроку. Задоволений уроками на всі 100%. Викладач проводить уроки виключно по темі. Високий рівень знань англійської мови. Рекомендую всім цього репетитора.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Чудовий викладач! Син готується зараз до ЗНО. З викладачем одразу знайшов спільну мову. Мені подобається підхід до викладання, серйозність, послідовність. Все дуже чітко і зрозуміло. Маю велику надію, що в результаті буде добрий рівень знань не лише для ЗНО, а й для життя. Рекомендуватиму п.Володимира усім своїм приятелям! Рекомендую і Вам!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Рекомендую Володимира як дуже гарного репетитора. Заняття проходять легко, в невимушеній обстановці, з гумором. Також, хочу подякувати Володимиру за чудову роботу з дитиною - повних ходом йде підготовка до ЗНО. Дочка із задоволенням виконує усі завдання, чекає наступного уроку. Після 2-х місяців, даремно потрачених на курси, відчувається прогрес. 5 БАЛІВ

Англійська мова, Розмовна мова

Викладачем дуже задоволені. Завжди пунктуальний, енергійний, дитина задоволена - ще ні разу не казала "давай сьогодні пропустимо заняття" (з іншими викладачами таке було).

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Заняття, які проводить Володимир Орестович дуже цікаві. Викладач вміє доступно пояснити матеріал і заохотити до навчання. Незважаючи на досить короткий термін, протягом якого я займаюсь з викладачем, я вже досягнув певних результатів і ми не збираємось на цьому зупинятись. Викладачем я повністю задоволений і оцінюю заняття з ним на відмінно!

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Володимир Орестович прекрасний репетитор і як людина. Пояснює доступно, цікаво. Вміє заохотити до навчання. Займаємося з ним місяць і вже помітний значний прогрес. Якщо хтось шукає у Львові репетитора з англійської мови, то сміливо можу його рекомендувати і ставлю йому оцінку 5!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Володимир Орестович професійно підходить до роботи і зацікавлений в успіху своїх учнів. На даний час про результати навчання мого сина говорити ще зарано, але впевнеий, що будуть значні успіхи.

Англійська мова, Розмовна мова

Володимир другий репетитор у дитини, яка ходила ще у дві приватні школи, але тільки він зміг знайти підхід. Син почав любити вчити і бачити успіхи. Для батьків це головне. 1.5год син повністю зайнятий це +. Пунктуальний та і приємна людина. Оцінюю на 5.

Англійська мова, Розмовна мова

Викладачем задоволений, цілі успішно досягаємо, оцінка 5.

Англійська мова, 10 - 11 класи

Володимир Орестович сподобався, цікаво викладає. Подача матеріалів супер. Задоволений, репетитора раджу!

Англійська мова, Розмовна мова

Рекомендую! Дуже задоволений викладачем, після місяця занять я відчув результат, так як англійська мені потрібна кожного дня у спілкуванні. Конкретне, зрозуміле викладення матеріалу по темі заняття буде зрозуміле кожному як початківцю так і тому у кого вищий рівень володіння мовою. Спасибі Володимиру за заняття, буду навчатись далі! 5!!!!!!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Володимир М. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Латинь
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.