Ірина

Ірина Д.

id: 2388

Місто:

Тернопіль

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Розмовна мова, Репетитор для початківців, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

На виїзді:

Тернопільська обл., Тернопіль: Центр, Старий парк, Східний, Оболоня, Дружба, Канада, Ювілейний, Молодіжний, Аляска, Бам, Тинда, Мікрорайон №6, Новий світ

У репетитора: Тернопільська обл., Тернопіль, Бам, Київська

Заняття по скайпу: так


Ви зацікавились вивченням іспанської мови? Тоді я зможу Вам в цьому якісно допомогти. Звати мене Ірина і я проживала в столиці Іспанії понад 6 років. Здобула середню освіту в Instituto de la enseñanza obligatoria Eijo y Garay в м. Мадрид.Також вчила англійську мову на іспанській при Британському Консульстві в Мадриді, а для цього потрібно було досконало володіти іспанською :). Допомагала вивчати іспанську мову емігрантам в рамках програми солідарності з емігрантами ASTI.В рамках цієї ж програми закінчила курси викладання іспанської мови базового, середнього та вищого рівнів і отримала диплом. Працювала секретар-референтом в економічному тижневику La Gaceta de los negocios м. Мадрид. Вільно володію іспанською мовою і якісно допомагаю її вчити. З часу повернення в Україну (понад 6 років) займаюсь репетиторством, працювала з різними напрямками. Насправді, іспанська мова дуже легка, гармонійна і цікава, просто потрібно відчувати її, любити, тільки тоді можна легко навчити цієї мови інших. Навчання - це мистецтво і успіх наполовину залежить від здібностей вчителя. Невдалий вчитель може легко знищити будь-яке бажання вчитись. Я вмію вчити якісно, цікаво і легко. Гарантую результат.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Іспанська мова, Спеціалізовані курси

Можу рекомендувати Ірину Ярославівну як знавця іспанської мови. Бо за короткий термін занять я дійсно набрав певну кількість знань. І задоволений цим результатом.

Ігор (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Іспанська мова, Спеціалізовані курси

Так трапилось, що ми займались не довго, в силу зайнятості, але будь-якого педагога можна оцінити навіть з першого заняття. Ірина Ярославівна гарний вчитель , має багатий досвід роботи з дорослими учнями, приємна та старанна. Виклад матеріалу був структурованим, ясним для сприймання. Дякую компанії за швидкий пошук репетитора. Успіхів вам!

Светлана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети