Репетитор польської мови – Євгенія Ч.

Євгенія Ч.

id: 2556

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Університетські курси

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Університет Адама Міцкевича (2011)

Ступінь:

Магістр


Підготовка до екзаменів з польської мови всіх рівнів (А1-С2), підготовка до розмови в справі Карти поляка, громадянства, тощо. Заняття тільки в онлайн режимі.

Відгуки клієнтів (7)Всі відгуки користувача

Польська мова

Євгенія чудовий викладач і дуже приємна людина. Вона володіє польською мовою на високому рівні. Займалися разом з дружиною по скайпу. У Євгенії є власна методика викладання та індивідуальний підхід до кожного. Доступно пояснює матеріал. Результати помітні, вивчили багато слів, розмовну мову. Ми всім дуже задоволені. Рекомендуємо.

Дмитро (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Польська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Я довго шукала підходящого репетитора польської мови. Він повинен не просто володіти цією мовою, але й знати тонкощі вступу до польського вузу. Червіньська Євгенія мені дуже підійшла. Це висококласний репетитор, з яким ми вже робимо значні успіхи. Дякую вам за допомогу!

Євгенія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Польська мова, Шкільна програма 5-9 класи

З цим репетитором я вчила мову не з нуля, мені необхідна була бізнес-польська. І я побачила, що Євгенія володіє потрібним рівнем. Це дуже чудовий викладач. На жаль, не вдалось досягти поставленої мети. Мені довелось через особисті причини припинити займатись. Однак рекомендую репетитора, не зважаючи на те, що заняття проходять по скайпу. Я вважаю, що цього боятись не варто, головне, щоб учитель був професіоналом, таким як є Евгенія. З нею було легко спілкуватись. З Вашою компанією мені теж сподобалось працювати!

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети