Репетитор - Євгенія Ч. id:2556
250 грн/год

Євгенія Ч.

id: 2556

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Університет Адама Міцкевича

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2011

Рівні викладання

Репетитор для дітей Університетські курси Розмовна мова Ділова та бізнес мова Носій мови Репетитор для початківців Граматика Співбесіда на карту поляка Рівень А1-А2 Рівень B1-B2 Рівень C1-C2 Підготовка до вступу за кордон До співбесіди в посольстві

Про себе

- Підготовка до екзаменів з польської мови всіх рівнів (А1-С2),
- Допомога при вступi до ВНЗ в Польщi,
- Підготовка до розмови в справі Карти поляка,
- Підготовка до отримання громадянства,
- Переклади.

УВАГА! Заняття тільки в онлайн режимі. Постiйно проживаю в Польщi.
Запрошую всіх бажаючих на безкоштовний пробний урок.

Відгуки клієнтів

Польська мова, Співбесіда на карту поляка

Робота вчителя дуже подобається, цікаво проводить уроки, доступно викладає матеріал. Рекомендую вчителя, оцінка 5 з 5. Дякую!

Польська мова, Розмовна мова

Чудовий викладач і приємна людина. Доступно пояснює.

Польська мова, Рівень C1-C2

Пунктуальна, приємна у спілкуванні, відповідально відноситься до занять.

Польська мова, Носій мови

Почали займатись з нульовим рівнем польської мови по скайпу. Педагог працює з кожним учнем за підібраними індивідуально методиками. З особистих причин призупинили співпрацю. Щойно з`явиться можливість - поновимо заняття!

Польська мова, Рівень B1-B2

Рекомендую викладача Євгенію! Я займався з Євгенією більше двох місяців і вважаю, що за цей період навчання мій рівень мови значно зріс. Спасибі.

Польська мова, Граматика

Індивідуальний підхід. Прекрасний викладач.

Польська мова

Чудовий викладач. Дуже доступно пояснює, хороша подача матеріалу. Бачу результат, продовжую роботу.

Польська мова, Університетські курси

Я займаюсь з Євгенією вже 9 місяців і буду продовжувати. Від роботи репетитора я в захваті! За цей проміжок часу я досягла дуже гарних результатів. Зараз вже є розуміння мови. Дякую Вам за вашу прекрасну роботу.

Польська мова

З репетитором Євгенією займається наш син. Хлопець дуже вимогливий до викладачів. Але Євгенія йому подобається. Йому комфортно з нею займатися і цікаво. На уроках викладач вчить як і граматиці, побудови пропозицій, так і вчить говорити польською. Такий метод проведення уроків нам підходить. Рекомендуємо нашого репетитора для тих, хто дійсно поставив собі за мету вивчити польську.

Польська мова

Репетитора для мене шукала сестра, однак з Євгенією займаюсь я. Ми займаємося лише 4 місяці, а я вже можу спілкуватись на польській мові. У репетитора польської Червіньської Євгенії є своя методика та цікава програма. Репетитор особливу увагу приділяє вивченню правил і це дуже важливо. Дякую за грамотний підбір викладача.

Польська мова

У майбутньому моя донька Таїсія буде вступати в польський університет. Тому ми займаємося з репетитором вже зараз. Дитині 14 років. Заняття проводяться по скайпу, так як Євгенія проживає у Польщі. Але це ні краплі не заважає чудово проводити уроки і навчати учня. З дітьми репетитор відмінно ладнає.

Польська мова

З цим репетитором я вчила мову не з нуля, мені необхідна була бізнес-польська. І я побачила, що Євгенія володіє потрібним рівнем. Це дуже чудовий викладач. На жаль, не вдалось досягти поставленої мети. Мені довелось через особисті причини припинити займатись. Однак рекомендую репетитора, не зважаючи на те, що заняття проходять по скайпу. Я вважаю, що цього боятись не варто, головне, щоб учитель був професіоналом, таким як є Евгенія. З нею було легко спілкуватись. З Вашою компанією мені теж сподобалось працювати!

Польська мова, 7 - 9 класи

Я довго шукала підходящого репетитора польської мови. Він повинен не просто володіти цією мовою, але й знати тонкощі вступу до польського вузу. Червіньська Євгенія мені дуже підійшла. Це висококласний репетитор, з яким ми вже робимо значні успіхи. Дякую вам за допомогу!

Польська мова

Євгенія чудовий викладач і дуже приємна людина. Вона володіє польською мовою на високому рівні. Займалися разом з дружиною по скайпу. У Євгенії є власна методика викладання та індивідуальний підхід до кожного. Доступно пояснює матеріал. Результати помітні, вивчили багато слів, розмовну мову. Ми всім дуже задоволені. Рекомендуємо.

Польська мова, 7 - 9 класи

Репетитором задоволена, карту поляка отримала після занять протягом 2-ох місяців. Не дивлячись на те, що заняття були по скайпу, їх ефективність була досить високою. Спасибі вам!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Ірина К.

Репетитор з польської мови з 10-річним досвідом

250грн/год
4
350грн/год

Альбіна Л.

Студент-репетитор французької мови B2.

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Євгенія Ч. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Польська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Репетитор для дітей
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Співбесіда на карту поляка
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • Рівень C1-C2
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.