Репетитор - Євгенія Ч. id: 2556

Євгенія Ч.

600 грн/год
600 грн/год

Закінчила філологічний факультет Університету ім. Адама Міцкевича в Познані. Викладаю за авторською програмою.

Євгенія Ч. 5.0(відгуків: 16)

Закінчила філологічний факультет Університету ім. Адама Міцкевича в Познані. Викладаю за авторською програмою.

Предмети

Польська мова

Рівні викладання

Університетські курси
Репетитор для дітей
Розмовна мова
До співбесіди в посольстві
Співбесіда на карту поляка
Рівень C1-C2
Репетитор для початківців
Ділова та бізнес мова
Носій мови
Вступ за кордон
Граматика
Рівень А1-А2
Рівень B1-B2

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

- Підготовка до екзаменів з польської мови всіх рівнів (А1-С2),
- Допомога при вступi до ВНЗ в Польщi,
- Підготовка до розмови в справі Карти поляка,
- Підготовка до отримання громадянства,
- Переклади.

Освіта:
Університет Адама Міцкевича, , 2011
Вік:
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

16 відгуків про Євгенія Ч.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

8

5+

8

Ольга

5+

16.04.2024

Польська мова, Рівень А1-А2

5+

Мені дуже сподобалося з вами працювати, Євгенія приємна, компетентна людина, дуже рекомендую!
Тетяна

5+

03.06.2019

Польська мова, Співбесіда на карту поляка

5+

Робота вчителя дуже подобається, цікаво проводить уроки, доступно викладає матеріал. Рекомендую вчителя, оцінка 5 з 5. Дякую!
Даша

5+

26.04.2019

Польська мова, Розмовна мова

5+

Чудовий викладач і приємна людина. Доступно пояснює.
Юлія

5+

21.04.2019

Польська мова, Рівень C1-C2

5+

Пунктуальна, приємна у спілкуванні, відповідально відноситься до занять.
Альона

5+

13.11.2018

Польська мова, Носій мови

5+

Почали займатись з нульовим рівнем польської мови по скайпу. Педагог працює з кожним учнем за підібраними індивідуально методиками. З особистих причин призупинили співпрацю. Щойно з`явиться можливість - поновимо заняття!
Владислав

5+

16.07.2018

Польська мова, Рівень B1-B2

5+

Рекомендую викладача Євгенію! Я займався з Євгенією більше двох місяців і вважаю, що за цей період навчання мій рівень мови значно зріс. Спасибі.
Юрій

5

19.03.2018

Польська мова, Граматика

5

Індивідуальний підхід. Прекрасний викладач.
Олена

5+

18.11.2017

Польська мова,

5+

Чудовий викладач. Дуже доступно пояснює, хороша подача матеріалу. Бачу результат, продовжую роботу.
Ольга

5

19.03.2017

Польська мова, Університетські курси

5

Я займаюсь з Євгенією вже 9 місяців і буду продовжувати. Від роботи репетитора я в захваті! За цей проміжок часу я досягла дуже гарних результатів. Зараз вже є розуміння мови. Дякую Вам за вашу прекрасну роботу.
Лара

5

15.07.2016

Польська мова,

5

З репетитором Євгенією займається наш син. Хлопець дуже вимогливий до викладачів. Але Євгенія йому подобається. Йому комфортно з нею займатися і цікаво. На уроках викладач вчить як і граматиці, побудови пропозицій, так і вчить говорити польською. Такий метод проведення уроків нам підходить. Рекомендуємо нашого репетитора для тих, хто дійсно поставив собі за мету вивчити польську.
Женя

5

26.02.2016

Польська мова,

5

Репетитора для мене шукала сестра, однак з Євгенією займаюсь я. Ми займаємося лише 4 місяці, а я вже можу спілкуватись на польській мові. У репетитора польської Червіньської Євгенії є своя методика та цікава програма. Репетитор особливу увагу приділяє вивченню правил і це дуже важливо. Дякую за грамотний підбір викладача.
Олена

5

24.02.2016

Польська мова,

5

У майбутньому моя донька Таїсія буде вступати в польський університет. Тому ми займаємося з репетитором вже зараз. Дитині 14 років. Заняття проводяться по скайпу, так як Євгенія проживає у Польщі. Але це ні краплі не заважає чудово проводити уроки і навчати учня. З дітьми репетитор відмінно ладнає.
Вікторія

5

03.02.2016

Польська мова,

5

З цим репетитором я вчила мову не з нуля, мені необхідна була бізнес-польська. І я побачила, що Євгенія володіє потрібним рівнем. Це дуже чудовий викладач. На жаль, не вдалось досягти поставленої мети. Мені довелось через особисті причини припинити займатись. Однак рекомендую репетитора, не зважаючи на те, що заняття проходять по скайпу. Я вважаю, що цього боятись не варто, головне, щоб учитель був професіоналом, таким як є Евгенія. З нею було легко спілкуватись. З Вашою компанією мені теж
Євгенія

5

06.01.2016

Польська мова,

5

Я довго шукала підходящого репетитора польської мови. Він повинен не просто володіти цією мовою, але й знати тонкощі вступу до польського вузу. Червіньська Євгенія мені дуже підійшла. Це висококласний репетитор, з яким ми вже робимо значні успіхи. Дякую вам за допомогу!
Дмитро

5+

06.11.2015

Польська мова,

5+

Євгенія чудовий викладач і дуже приємна людина. Вона володіє польською мовою на високому рівні. Займалися разом з дружиною по скайпу. У Євгенії є власна методика викладання та індивідуальний підхід до кожного. Доступно пояснює матеріал. Результати помітні, вивчили багато слів, розмовну мову. Ми всім дуже задоволені. Рекомендуємо.
Олена

5

07.08.2015

Польська мова,

5

Репетитором задоволена, карту поляка отримала після занять протягом 2-ох місяців. Не дивлячись на те, що заняття були по скайпу, їх ефективність була досить високою. Спасибі вам!
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Ольга Г. id: 160087

Ольга Г.

Обучаю быстро и эффективно. Уделяю особое внимание правильному произношению и грамматике, учитывая родной язык ученика. В 22/23 году в Польше я вела государственный курс польского языка для беженцев. Провожу занятия на польском и русском языке. Русский - родной язык Украинский - родной язык Польский - C1 Английский - B2 Китайский - A1

600грн/год
Дарія Б. id: 182176

Дарія Б.

Ненудний вчитель, який закохає у мови. Заняття проходять із жартами та корисною інформацією, тому задоволеним залишається кожний. Якщо окрім знань бажаєш отримати також психологічну підтримку на індивідуальний підхід - звертайся. Наразі 100 % студентів здалось іспити, готуючись зі мною.

500грн/год
Лада Ф. id: 77157

Лада Ф.

Для роботи з кожним учням використовуємо індивідуальний підхід, працюємо, спираючись на програми, але пропонують і творчі завдання.

500грн/год
Ангеліна К. id: 33338

Ангеліна К.

Репетитор з польської мови, культури та історії Польщі; української мови та літератури.

5
500грн/год
Анастасія М. id: 359

Анастасія М.

Готую до вступу в польські школи, коледжі та вузи. Робота на результат. Українська, англійська для 1-9 класів. Легко і зрозуміло.

600грн/год

Переглянуті репетитори

Сергій С.

140 грн/год

Всі переглянуті репетитори