Досвід:

більше 20 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Одеський національний університет імені В. І. Мечникова (1993)

Рік закінчення:

1993

Рівні викладання

10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиРепетитор для дітейРозмовна моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Базовий рівеньСпеціалізовані курси

Про себе:

Досвід роботи більше 20 років. Працюю з усіма віковими категоріями від 2х років і тд :) Є практика в Канаді і Америці. Вчу розмовної, живої мови, не виключаючи граматику. Використовую новітні Кембриджські аудіо, відео матеріали та підручники. Студентам нема необхідності їх купувати, весь матеріал зберігається на флешці. Навантаження додається поступово, так як кожна людина вимагає свого підходу.

Багато років викладаю на курсах в групах, і все ж бачу необхідність індивідуальних занять, крім групових а в яких випадках замість групових. Ефективність в рази більше у приватних уроках, заощаджуватися час, вся програма складається під вас. В результаті і в грошовому еквіваленті економніше, я вважаю індивідуальні заняття один на один. Під час навчання, спільно з учнем, гармонійно розвивати всі основні навички: аудіювання, мовлення,читання і письмо.

З самого початкового рівня акцент робиться на розвитку Вашої промови і Вашому розумінні англійської, даються інструменти для саморозвитку в цьому напрямку. Залишається дерзати і не здаватися! :)

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Репетитор для початківців

Хороший викладач. Усім задоволений.

Англійська мова, Розмовна мова

Репетитор сподобалась як людина і як викладач. Заняття цікаві та наповнені корисною інформацією. Результатами задоволені. Рекомендую.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Олена Володимирівна - прекрасний репетитор. Заняття проходять цікаво та різноманітно. Вдалося дізнатися багато корисної інформації та прогресувати в знаннях. Результатами задоволений. Рекомендую.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Дякую компанії за кваліфікованого педагога. Олена Володимирівна має гарний досвід роботи та високий рівень знань. Вдалося розширити словниковий запас, покращити граматику та розмовну мову. Дякую за співпрацю.

Англійська мова, Розмовна мова

Олена чудовий викладач. Дуже комунікабельна,відкрита людина. Ми знайшли контакт з перших хвилин.. Займатися цікаво і захоплююче. Олена використовує різні підходи, що надає урокам елемент несподіванки та гри, дозволяючи учневі проявити приховані можливості.

Англійська мова

Дуже залишилася задоволена. Викладач чудовий. Мій рівень англійської значно виріс.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Олена Володимирівна досвідчений викладач. Ми швидко знайшли спільну мову. Вона легко і цікаво подає матеріал. Залишилася задоволена роботою з нею.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Олена Г. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Одеса і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Акторська майстерність
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Базовий рівень
 • Спеціалізовані курси
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.