Досвід:

більше 3 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиРепетитор для дітейПідготовка до олімпіадРозмовна моваРепетитор для початківцівСпівбесіда на карту полякаРівень А1-А2

Про себе:

Підготую до ЗНО, ДПА з історії України! Маю практичний досвід – 5 років. Поряд з цим, викладаю 2 роки в ЗОШ. Використовую у підготовці учнів НЕстандарт – поряд з презентаціями (карти, схеми, таблиці, зображення) додаю власну методику «win-win» систематизації знань. Результат – всі учні пройшли мінімальний поріг, а середній бал становить за 2 роки – більше 160 (є і 190, але то залежить від мотивації!, яку маю приємність надавати).

Власні здобутки щось та й можуть сказати.
Підготував призерів (І, ІІ – історія, ІІ – правознавство) учнівських олімпіад (районних етапів), конкурсів історичної есеїстики.
Сам є учасником та призером Всеукраїнських студентських олімпіад з історії, турнірів знавців історії (ІІ місце), регіональних конкурсів студентських наукових робіт (ІІ місце), літніх шкіл.

Дворазовий стипендіат (2015, 2016) програми «Artes Liberales» Варшавського університету (Республіка Польща). Ознайомлений та маю досвід роботи в польській системі середньої освіти. Рівень знання польської – високий.
З нетерпінням чекаю на всіх бажаючих, разом зі мною, пізнавати невідомі сторінки знань богині KLIO!

Польська мова - деталі про досвід викладання:

Курси польської мови - Варшавський університет ( програма «Artes Liberales» 2015-2016 рр), Курси польської мови при Харківському товариству польської культури (2019 р.)

Відгуки клієнтів

Історія України, Підготовка до ЗНО

Репетитором повністю задоволені. Підготовка до ЗНО проходить на високому рівні. Вдалося покращити знання та зробити акцент на проблемних темах. Рекомендую.

Історія України, Підготовка до ЗНО

Я не задоволена роботою цього репетитора, оцінюю його на 2, він без відповідальний і не сильно звертає увагу на головні події історії України. Спочатку він погодився проводити заняття на його території, але це було в будівлі університету і постійно переносив заняття.

Історія України, 10 - 11 класи

Шукали викладача з Історії України. Заняття з Валентином Ігоровичем були ефективними. Займались по скайпу. Репетитор дуже гарно викладає предмет. Ставлю оцінку 5.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Валентин Є. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

 1. Польська мова
 2. Історія України
 3. Всесвітня історія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Співбесіда на карту поляка
 • Рівень А1-А2
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 120 грн/год.