Досвід:

більше 3 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Cхідноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки (2016)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2016

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класиПідготовка до олімпіадУніверситетські курсиTOEFL, IELTSРозмовна моваДілова та бізнес моваНосій мовиРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)Підготовка до вступу за кордонДо співбесіди в посольствіПідготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)Корпоративна англійська (для компаній)

Про себе:

Мене звати Іванка, я засновниця студії англійської мови Let’s Talk, і ми пропонуємо групові та індивідуальні заняття своїм студентам та власну методику вивчення англійської мови. Її особливості це легкість, доступність та природність процесу вивчення.
Як це працює? Ви вивчаєте англійську мову на інтерактивних уроках, які являють собою цікаві діалоги та дискусії. Студенти практикують отримані знання в приємній і спокійній атмосфері на заняттях, які проводяться викладачами в невеликих групах. Такі уроки допомагають поліпшити словниковий запас і розмовні навички. Адже, головне - це перебороти страх живого спілкування. Саме завдяки такому підходу, Ви позбудетесь цього і будете спокійно та вільно себе почувати під час розмови іноземною мовою. Ми цінуємо час своїх слухачів, тому пропонуємо Вам обрати індивідуальний та гнучкий графік занять. Наші курси допоможуть швидко та якісно оволодіти англійською!

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Допоможу вам подолати мовний бар'єр, приділяю велику увагу спілкуванню і граматиці.

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Розмовна мова

Викладачу вдалося знайти підхід та засоби по роботі зі мною у вивченні англійської мови. На сьогодні висновки, щодо досягнення цілей у вивченні англійської мови робити рано. Але те, що я із задоволенням ходжу на заняття і мені хочеться навчатися - це точно!

Англійська мова, Розмовна мова

Іванка з увагою ставиться до потреб студента, граматичний матеріал пояснює з точки зору практичного застосування, без довгої теорії, а розмовні теми підбирає актуальні для сьогодення. До того ж приємна та доброзичлива як людина.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Надзвичайно професійний викладач, індивідуальний підхід до кожного, чудово розжовують теми уроку... Суперрр

Англійська мова, Репетитор для початківців

Дуже гарно організована школа і подача інформації. Приємні вчителі! В майбутньому планую продовжити навчання)

Англійська мова, TOEFL, IELTS, Розмовна мова, Репетитор для початківців

Мені дуже подобаються курси. Вже за місяць я побачила результат.

Англійська мова, Граматика

Мені дуже подобаються заняття! Цікаво проходять уроки. Я індивідуально займалася з викладачем - дуже хороша, доступно пояснює матеріал, багато розмовної практики. Зараз ходжу за групові заняття. Все чудово, дружня атмосфера і хороші викладачі

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Цікаві заняття, які змушують почати розмовляти англійською, дуже дякую за креативний підхід до навчання! Рекомендую)

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Дуже рада, що знайшла такого репетитора з Англійської мови, як Іванна. Вона знавець у своїй справі. Заняття проходять у цікавій формі. Вона робить нахил не лише на граматику та лексику, а й на вміння це використовувати "speaking". Англійську з нею вивчати лише одне задоволення.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Дуже подобаються наші заняття! На кожному уроці завжди щось нове та цікаве, підходимо до вивчення мови з різних боків! Рекомендую)

Англійська мова, Репетитор для початківців

Іванна дуже чудовий вчитель! Я задоволена нашими уроками, до кожного учня має підхід і вміння доступно пояснити нову тему заняття.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Погоджуюсь з попередніми відгуками. Іванна добре знає свою справу.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Хороший репетитор, зрозуміло пояснює інформацію, професіонал своєї справи!!!

Англійська мова, Розмовна мова

Іванна чудовий репетитор! Шукав спосіб покращити свій розмовний рівень англійської. Перед цим спробував ходити на різноманітні курси, групові заняття, але, оскільки, там доводилося проходити ті теми в яких я мав достатні знання - з‘явилось відчуття що я втрачаю час, а рівень володіння мовою не покращується. Іванна прекрасно володіє англійською, оскільки провела багато часу в США і спілкувалася з носіями мови. Це дуже добре для тих хто хоче покращити розмовний рівень, а не вчити мову «сухо», як в підручниках. Заняття проходять цікаво. Граматичні вправи урізноманітнюються живими діалогами на англійській, фактично на будь-які теми (фільми, серіали, хоббі, теологія, психологія), цікавими тестами. Уроки проходять «на одному диханні», немає відчуття втоми після занять. Загалом дуже рекомендую!

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Є такі викладачі, які з першого заняття знаходять вірні слова та індивідуальний підхід для навчання. Іванна, є саме з таких, більше того її досвід та знання відчуваються в кожному занятті, що робить останні не нудними та водночас продуктивними. Тому, всі, хто має бажання вивчити мову, я особисто рекомендую, Іванну, як наставника в цій справі !

Англійська мова, Репетитор для початківців

Iванна чудовий спецiалiст, уважна i відповідальна людина та наставник! Працювати з нею одне задоволення! Гарно пояснює матеріал, що сприяє хорошому засвоєнню вивченого! Дякую за вклад в навчальний процес!!!)

Англійська мова, Репетитор для початківців

Чудовий репетитор.

Англійська мова, До співбесіди в посольстві

Дуже хороший викладач. Все зробить за вас. За вами лише бажання навчатись і запам'ятовувати. Тільки насолода від уроку. Весело та пізнавально.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Повністю задоволений заняттями з Іванною! Я довго шукав репетитора, з яким вчити мову було б цікаво. З Іванною на заняттях матеріал засвоювати легко, а розмовляти англійською просто. Рекомендую тим, кому не подобається завчання книжок.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Дочка задоволена заняттями Іванни. Вона відвідала не багато уроків, але каже, що їй цікаво.

Англійська мова, Розмовна мова

Викладач різносторонньо ерудована, тому заняття проходять цікаво. Просто і якісно розповідає матеріал, чудовий спеціаліст в розмовній мові.

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Ділова та бізнес мова

Іванка - викладач для тих, кому нудно просто сухо вчити матеріал. На заняттях підібрані цікаві тексти, тести на комп'ютері. На заняттях не понудьгуєш)

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Хороший викладач. Дуже доступно викладає. Все сподобалось

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate), Носій мови

Я вже деякий час займаюся з репетитором і дуже задоволена. Іванна дійсно любить свою роботу і вкладає в неї всі сили. На заняттях ніколи не буває нудно. На speaking ми завжди обговорюємо актуальні теми. Я всім задоволена і надалі буду ходити до Іванни на заняття. Всім раджу цього репетитора!

Англійська мова

Заняття проходять дуже добре, репетитор Іванна чітко і ясно подає мені уроки англійської, все легко запам’ятовується. Мені дуже подобається.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Репетитор все зрозуміло пояснює. Можу з впевністю сказати, що мій рівень англійської покращився. Якщо шукаєте репетитора, то раджу саме цього

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Мені подобається працювати з Іванною. Вона дійсно хороший спеціаліст, матеріал викладає якісно і конструктивно, зрозуміло для мене. Іванна підібрала той ритм навчання, який мені підходить і я цілком задоволена. До того ж, Іванна дуже позитивна і хороша людина. Рекомендую!

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Чудовий репетитор. Знання лягають в голову без будь-якого опору. Дуже задоволений!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

З репетитором займається мій син. Готується до ЗНО. Заняття йому подобаються, ходить із задоволенням.

Англійська мова, Розмовна мова

Займалася з Іванною дуже сподобалися її заняття і вона сама дуже приємна людина.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Іванна просто чудова. Усім рекомендую вчитися з нею. Вона знаходить підхід в якому комфортно вчитися кожному студенту і кожній студентці. Дає консультації онлайн щодо поточних питань і перевіряє мої тексти в свій особистий час щоб допомогти мені краще вчитися.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

У Іванни Віталіївни супер вимова і заняття продуктивні і цікаві.

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Раніше я займався на курсах англійською мовою, зараз Іванна Віталіївна - мій репетитор. У мене є з чим порівнювати і хочу сказати, що цей репетитор працює на відмінно. На жаль, не виходить систематично працювати, бо я часто у відрядженнях, але уроки супер!

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Репетитор доступно та зрозуміло пояснює матеріал. На заняттях присутній зворотній зв'язок. Однозначно 5. Рекомендую)

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Репетитором задоволений. Можу рекомендувати. Дякую за підбір.

Англійська мова, Розмовна мова

Чудовий репетитор. Хороша методика викладання.

Англійська мова, Розмовна мова

Репетитор мені підходить. Зрозуміло пояснює матеріал.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Іванна Віталіївна займається з англійської мови і підтягує мою дитину по шкільній програмі. Репетитор нас цілком влаштовує. Зараз є уже невеликі позитивні зрушення, але ще важко щось конкретно сказати. Чекаємо результатів по закінченню навчального року.

Англійська мова, Підготовка до олімпіад, Розмовна мова

Дякуємо Вам за рекомоендацію! Відмінний репетитор. Дуже задоволені - методика викладання, відповідальність, ініціативніть.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Заняття дуже подобаються. Гарний підхід до навчання, уроки цікаві.

Англійська мова, Розмовна мова

Іванна знайшла зразу підхід до дитини - дуже подобається. Ми радимо і Вам!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Рівне

Анна Б.

120 грн/год

5

Юлія Ц.

100 грн/год

Дарина Т.

120 грн/год

4.9

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Іванна М. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Рівне і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
 • Корпоративна англійська (для компаній)
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 150 грн/год.