Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Дніпропетровський університет ім. Альфреда Нобеля

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2019

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиРепетитор для дітейПідготовка до олімпіадУніверситетські курсиTOEFL, IELTSРозмовна моваДілова та бізнес моваРепетитор для початківцівГраматикаСпівбесіда на карту полякаРівень А1-А2Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2TestDaF, DSDGMAT, GREПідготовка до вступу за кордонДо співбесіди в посольствіПідготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Про себе:

Репетитор іноземних мов.

Викладаю іноземні мови грамотно і цікаво. Я навчу вас розуміти німецьку, англійську, іспанську, а так само польську на слух, вільно і грамотно спілкуватися. Підготую до здачі іспитів до Goethe Institut та інших міжнародних атестацій для вступу в європейські вузи, або переїзду з метою на Постійне Місце Проживання.

Для початкових рівнів вивчення, використовую свої методичні матеріали та книги, за допомогою яких понад 20 студентів склали успішно іспити з першого разу.

Застосовую сучасні підручники іноземних видавництв, аудіо - та відеоматеріали. Рівень володіння мовою підтверджений міжнародними мовними сертифікатами:
Goethe Institut B-1, B-2, C-1, С-2
DSH ( Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang)
TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

З грудня 2016 по серпень 2017 брав участь у міжнародній програмі обміну студентів Au-Pair в Німеччині.
З 01.09.17 по 01.01.18 працював штатним перекладачем у технічній та юридичній сферах російської, української на німецьку, англійську та навпаки.
На даний момент працюю письмовим, а також усним перекладачем німецької, і англійської.

Мій офіс знаходиться в центрі міста по вул. Артема) .
Я Маю все необхідне для комфортних і результативних занять.

З повагою,
Артур.

Daf - Lehrer
Ich verwende die aktuelsten Lehrbücher ausländischer Verlage, Audio- und Videomittel.

Die Fähigkeiten der Fremdsprachenkenntnisse werden durch folgende internationale Sprachzertifikate bestätigt:
Goethe-Institut B-1, B-2, C-1, C-2
DSH (Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang)
TOEFL (Test Englisch als Fremdsprache)

Für die Anfänger benutze ich meine selbstgeschriebene Lehrstoffe und Bücher, mit deren Hilfe mehr als 20 von meinen Studierenden die Prüfungen erfolgreich abgelegt haben.

Ich bereite Sie, sowohl auf die Prüfungen im Goethe-Institut, als auch auf die andere internationale Zertifizierungen für die Zulassung an europäischen Universitäten oder den Umzug in den ständigen Wohnsitz vor.

Von Dezember 2016 bis August 2017 nahm ich am internationalen Au-Pair-Austauschprogramm in Deutschland teil.
Vom 01.09.17 bis zum 01.01.18 war ich hauptberuflich als Übersetzer im technischen und juristischen Bereiche von Russisch, Ukrainisch ins Deutsche, Englische und umgekehrt tätig.
Im Moment arbeite ich als Übersetzer sowie als Dolmetscher in Deutsch und Englisch.
Ich habe auch Beruflicheserfahrung ein ganzes Jahr über beim Unterichten Deutsch den Ausländern auf Englisch.

Sie werden von meiner schnellen Auffassungsgabe, strategischen Denkweise sowie Zielstrebigkeit profitieren und den Lernstoff klar wie moglich empfangen. Ich habe Spaß am Umgang mit Menschen und möchte gerne mit fleißige Studenten zusammenarbeiten, die auch auf mich zählen werden.

Mit freundlichen Grüßen,
Arthur.

Відгуки клієнтів

Німецька мова, Ділова та бізнес мова

Я довгий час шукав хорошого репетитора по бізнес-німецькому. Стандартну програму за підручниками кожен може піднести, а ось виробити свою програму під учня і бути в змозі піднести саме ділова німецька - виявилося, що таких людей в Україні майже немає, і я був дуже радий зрештою потрапити на Артура. Можу з упевненістю сказати, що Артур більш ніж впорався з моїми нестандартними і не легкими запитами і є чудовим викладачем для людей, що потребують більш серйозному рівні німецької мови. Заняття насичені, різноманітні, всебічно розвиваючі, загалом, все чого очікуєш від викладача, можна знайти в Артурі. Дуже раджу для людей, які знають свої цілі і серйозно налаштовані на вивчення мови.

Німецька мова, Розмовна мова

Артур - професіонал у своїй справі. Грамотно і зрозуміло викладає матеріал. Дає різноманітні цікаві домашні завдання. Працювати з ним - велике задоволення.

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Після довгого пошуку вчителя не було надії, що хтось відгукнеться і допоможе в підготовці, але Артур Мартинович - майстер своєї справи і дуже гостинна людина. Я впевнений, що з його допомогою складу іспит. Рекомендую!

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Репетитор підійшов, дуже задоволена, претензій немає

Німецька мова, TestDaF, DSD

Знайти компетентного і досвідченого викладача на сьогоднішній день досить важко, особливо, якщо стоїть завдання підготуватися до важливих іспитів. На щастя, мені вдалося такого знайти. Артур не тільки професіонал своєї справи, а й багатогранна особистість. В процесі занять ми чергуємо види діяльності, розбираємо граматику, обговорюємо різні теми німецькою. Викладач швидко знайшов підхід і зараз робить упор на вдосконаленні моїх знань і усуненні проблемних місць у вивченні мови. Поступово я здобуваю впевненість в своїх силах і відчуваю прогрес! Рекомендую! :)

Німецька мова, Рівень А1-А2

Дуже хороший викладач, відповідальний, добре володіє мовою, має довгу практику викладання, завжди враховує особливості навчання для конкретної людини. Що сподобалося-це практичне застосування знань, тобто ти не просто пишеш в підручнику, а спілкуєшся з викладачем, використовуючи нові слова, конструкції і часи. Рекомендувавши.

Німецька мова, Рівень B1-B2

Викладачем задоволена, Викладач компетентний. Має свій план викладання, але й вміє чути бажання того, кого навчає (знайти білі плями в попередніх знаннях, підготувати до іспита та ін.). Викладач готується до кожної зустрічі. Я бачила, що він заводить на кожного свого "студента" окрему папку, де фіксує проблемні точки. Рекомендую.

Німецька мова, Рівень B1-B2

Роботою задоволена. Стала краще розуміти деякі речі. Доступне і зрозуміле пояснення.

Англійська мова, 5 - 6 класи

Дитині дуже подобається займатися з Артуром. Результат я побачила вже після першого місяця занять.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Працюю з Артуром Мартиновичем декілька місяців. Репетитор структуровано подає матеріал, доступно і зрозуміло пояснює. Також задає завдання додому, щоб я могла практикуватися не тільки на заняттях. Дуже задоволена!

Німецька мова, TestDaF, DSD

Артур Мартинович - прекрасний викладач, має гарний досвід у підготовці до TestDaF, DSD. Зауважень не маю абсолютно ніяких. Заняття дуже подобаються.

Німецька мова, Університетські курси

Роботу Артура оцінюю на відмінно 5+. Синові заняття подобаються. Його результати вражають. За такий короткий термін домігся відчутного прогресу!

Англійська мова, 5 - 6 класи

Відмінний викладач, цікава людина! Моя дитина чекає кожне заняття, Артур знайшов підхід до нього, хоча це було не просто! Однозначно рекомендую цього викладача.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Займаюся з Артуром вже пару місяців. Хороший викладач, все зрозуміло і цікаво пояснює, заняттями я задоволений.

Німецька мова, Рівень C1-C2

Займаємося з Артуром півтора місяці, готуємося до тесту Daf для вступу. Викладач професіонал своєї справи. Будемо продовжувати підготовку. Ich möchte Herrn Martirosian bedanken. Er hat Spaß am Umgang mit Menschen und bringt den Lehrstoff möglichst klar bei.

Німецька мова, Розмовна мова

Артур Мартинович - чудовий викладач. Я так задоволена заняттями! Все по темі, ні на що не відволікаємося. Урок має чітку структуру. Репетитор завжди висилає мені додатковий матеріал та різноманітні завдання. Знання мої покращилися. Дякую!

Німецька мова, Підготовка до вступу за кордон

Шукав репетитора не просто для покращення знань з німецької мови, а для вступу в закордонний ВУЗ. Дуже задоволений, що знайшов такого чудового викладача з глибокими знаннями. Артур Мартинович- майстер своєї справи! Рекомендую.

Німецька мова, Розмовна мова

Дуже задоволена результатом, хочу продовжити заняття.

Англійська мова, Розмовна мова

Хороший, сумлінний викладач, заняття дуже подобаються.

Англійська мова, Розмовна мова

Велике спасибі Артуру за цікаві та результативні уроки. Всім хто давно мріяв, але з якихось причин відкладав вивчення нової для себе мови рекомендую прекрасного і талановитого репетитора Артура. Він Той, хто допоможе втілити вашу мрію в життя і подолати мовний бар'єр . Уроки проходять легко і захоплююче, а головне - результативно. Зупинивши свій вибір на Артурі, ви точно не пошкодуєте.

Німецька мова, Репетитор для початківців

Артур Мартинович дуже гарний репетитор, працюю з ним вже тривалий час, відразу знайшли спільну мову. Він вміє зацікавити предметом. Уроки змістовні, бачу результат.

Англійська мова, Розмовна мова

Хочу висловити подяку моєму вчителю Артуру за хорошу теорію і відмінну практику в освоєнні англійської мови. Рекомендую його як підкованого викладача і цікавої людини.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Hello. I am really satisfied with the teaching level of my son's educator, Arthur Martynovich Martyrosyan, as this high qualified teacher develops both linguistic skills and general erudition knowledge. Besides, the teacher creates a friendly respectful environment which is productive for more opportunities to achieve successful results as well as Mr. Mrtyrosyan demonstrates a perfect example of great responsibility and punctuality. It would be no exaggeration to claim that my son respects his approach and enjoys classes.

Німецька мова, Рівень B1-B2

Займаємося приблизно місяць, на даний момент все влаштовує, освоїла нову граматичну тему, вивчила деякі нові слова. Будемо продовжувати заняття.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Заняття з Артуром мені подобаються, помічаю покращення свого рівня володіння англійською мовою. Викладач грамотно і доступно пояснює матеріал. Я задоволений!

Німецька мова, 7 - 9 класи, Розмовна мова

Кваліфікований, комунікабельний,доброзичливий, тактовний і грамотний викладач німецької мови. Високий рівень знань і хороша методика навчання. Вміння знайти індивідуальний підхід до нового матеріалу і зацікавити до його навчання. Правильно організовує навчальний процес і може підвищити мотивацію до навчання. Висловлюю щиру подяку моєму першому вчителю німецької мови за його працю і за його пробудження мотивації для успішного і швидкого вивчення німецької мови.

Німецька мова, TestDaF, DSD

Відмінний репетитор! Спасибі Вам, Артур, за захоплюючі та ефективні заняття! Впевнена, з Вами я здам професійний іспит. Ще раз дякую!

Німецька мова, Рівень А1-А2

Займаюся з Артуром три місяці. Мені все подобається, уроки проходять цікаво, він вміє знаходити підхід, добре пояснює матеріал. Дякую за роботу!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Дніпро

Яна А.

200 грн/год

Анастасія К.

200 грн/год

5

Fritz M.

200 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Артур М. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Дніпро і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Німецька мова
 3. Польська мова
 4. Іспанська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Співбесіда на карту поляка
 • Рівень А1-А2
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2
 • TestDaF, DSD
 • GMAT, GRE
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.