Репетитор - Анна І. id:28147

«Англійська мова - сучасні методи вивчення, швидко, якісно, ефективно, всі рівні. Методист / репетитор компанії.»

300 грн/год

Анна І.

id: 28147

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський національний торговельно-економічний університет

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2014

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи Підготовка до ДПА (4 клас) 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 TOEFL, IELTS Розмовна мова Ділова та бізнес мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency) Підготовка до вступу за кордон Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ) Корпоративна англійська (для компаній)

Про себе

Англійська мова - сучасні методи вивчення, швидко, якісно, ефективно, всі рівні - від початківця до просунутого. Індивідуальний підхід - для кожного учня складається індивідуальна програма з огляду на цілі вивчення (для роботи, переїзду за кордон, спілкування з англомовними партнерами, підготовки до складання іспитів і т.д.). Викладанням займаюся з 2009 року. У свій час проживала в США, в Нью-Йорку. Англійська - це легко, корисно і просто необхідно!

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Зараз інтенсивно займаємось з Анною і я дуже задоволена. У моїй ситуації потрібно було швидко знайти репетитора та оперативно організувати графік навчання. Завдяки Ані в той же день, після залишення заявки, я вже мала особистий графік навчання, який є повністю комфортним для мене, а через три дні ми вже почали навчатися. Навчання проходить у легкій та приємній атмосфері. За 1,5 місяці навчання я вивчила чималий об'єм інформації, а завдяки постійній підтримці викладача хочу працювати все більше і більше над собою)

Англійська мова, Репетитор для початківців

Займаюся не так давно, але я в захваті. Заняття проходять весело і цікаво. Чи не помічаю, як проходить час. Ніколи б не подумала, що я полюблю англійська. Дуже задоволена репетитором, все на вищому рівні.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Сказати що я задоволена нашими заняттями - це нічого не сказати.! Я просто в захваті, як від годин спільної роботи з викладачем, так і з методистом! Точно підібраний матеріал, чітко і детально пояснюють всі правила. Намагаємося займатися у всіх сферах: лексика, граматика, розмовна англійська. Мої прохання, щодо годин занять були повністю прийняті до уваги і також винятки, щодо цих годин. Я задоволена годинами навчання і можу тільки рекомендувати!

Англійська мова, Розмовна мова

Дуже задоволена викладачем. Курс підібрали під мої вимоги і знання. Пояснюють дуже доступно. Так само дуже сподобалося, що при виконання ДЗ можна писати викладачеві і уточнювати незрозумілі моменти. Дуже рекомендую цього педагога.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Цього року здаю Англійську на профільному рівні, тому без репетитора ніяк. Займаюся з методистом і репетитором, всі уроки проходять легко, швидко, а найголовніше насичено! Завжди виношу для себе щось нове. Матеріал подається різноманітно, через що легше засвоювати інформацію. Вообщем, я задоволена!

Англійська мова, Розмовна мова

Це репетиторський центр. Спокійно, постійно повторюють, не поспішаючи. Я задоволена. Оцінка 5.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Дуже рада вибором викладача! Так як у мене не завжди виходить зустрічатися особисто, ми проводимо заняття по відеозв'язку. Матеріал подає легко, запам'ятовується добре)) Спілкуємося в жартівливій формі, що сприяє гарному настрою протягом заняття)) Рекомендую Ганну

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Все чудово, працюємо. Репетитор - кваліфікований, досвідчений педагог!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Найкращий репетитор! Подобається її підхід і те, як швидко ми проходимо матеріал. Уже є перші результати )))

Англійська мова, Репетитор для початківців

Дуже гарний репетитор, ми повністю задоволені її роботою

Англійська мова, Розмовна мова

Займаюся відносно недавно, але видно результат, пояснює все чітко і по справі, дуже хороша як людина і репетитор ❤️

Англійська мова, Розмовна мова

Вчу англійську з репетитором і методистом! Займаюся близько 2-х місяців. Дуже доступно! Півтори години занять пролітають дуже швидко! Вже з'являються перші результати. Дякую❤️

Англійська мова, Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Працюємо з репетитором, дуже подобається, все добре.

Англійська мова

Анна Сергіївна займається з моєю дитиною англійською мовою, дуже задоволені викладачем, результати вже дуже помітні після трьох місяців співпраці. Дуже вдячні репетитору, всім рекомендуємо!

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Я займаюся з Христиною, вона мені подобається як людина і педагог, задоволена нашою співпрацею.

Англійська мова, Розмовна мова

Все дуже подобається! Головне-є результат, і підхід радує)

Англійська мова, Розмовна мова

Дуже відчувається індивідуальний підхід! З першого заняття Анна прийшла з потрібним матеріалом, бази з якого мені не вистачає. Я була приємно здивована, адже до того я пройшла лише один тест на знання мови. Аня кожен урок підмічає мої слабкі теми, занотовує і вже на наступний урок приносить необхідні матеріали! Разом в нас гарно виходить структурувати мої знання, доповнювати їх, також практикуємо розмовну англійську. Спілкуватись легко і в задоволення! На самих уроках все не закінчується, адже Анна ще має багато цікавих завдань в телеграм, де ми додатково можемо практикувати спілкування

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Було пару занять і репетитор десь зник.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Дуже хороший репетитор. Стане хорошим другом. Кожному допоможе і ви будете знати англійську дуже добре.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Анна дуже хороший репетитор, вміє зацікавити, комунікабельна. Пояснює зрозуміло і доступно. Рекомендую.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Анна прекрасний учитель, відмінно ладнає з учнем, детально розповідає. Розписує програму заздалегідь щоб все встигнути. Креативно підходить до своєї справи. За місяць роботи вже бачу прогрес, я без розуму від неї)

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Анна - компетентна, пунктуальна, товариська. Легко знайшла спільну мову зі своєю ученицею - моєю дочкою. Навчанням задоволені.

Англійська мова, Граматика

При пошуку викладача у мене стояла мета структурувати свої знання. Був всього місяць перед переїздом,і за цей місяць я більш ніж структуризувала, поповнила, відшліфувала свою базу англійської. Анна-easy-going teacher. Планує і проводить заняття, відштовхуючись від поставлених цілей. Заняття проходили легко, непомітно, але продуктивно. Спасибі, однозначно рекомендую!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Репетитор дуже відповідальний, добрий і чуйний. Дуже швидко знайшли спільну мову. За місяць Анна дуже допомогла до майбутнього іспиту (ЗНО). Дуже задоволена!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Карантин - повод провести свое время продуктивно и результативно! Онлайн обучение английскому языку поможет отвлечься и получить новые знания не выходя из дома. Стоит использовать время с пользой.

Существует 5 психологических препятствий, которые возникают при попытках выучить иностранный язык.

А только ли изучение английского языка влияет на психику? Возможно ли, что сама психика повлияет на улучшение навыка чтения, говорения и произношения?

Схожі анкети Київ

Наталія К.

200 грн/год

Данило Л.

400 грн/год

Олег П.

200 грн/год

5

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Анна І. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
 • Корпоративна англійська (для компаній)
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.