Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Діана М. id:3018

Діана М.

250 грн/год

Діана М.

«Підготовка до ЗНО(180+). Навчаю розмовної мови та граматиці. Триває набір в міні-групи: 4 місця (Elementary), 4 місця (Intermediate), 1 місце ЗНО»

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Викладаю англійською та українською. Свої заняття я роблю цікавими і продуктивними, виходячи з потреб і побажань учня. Шукаю та успішно знаходжу підхід до кожного учня, не залежно від того це індивідуальне заняття чи групове. Використовую підручники видавництв Oxford, Cambridge, Pearson та інші.

Місця занять

В учня:

Рівне: Центр, Зал. вокзал, Боярка, Басів Кут, Тинне

У викладача:

м.Рівне, Рівне

Онлайн:

так

Про себе

Маю досвід роботи викладачем у ВУЗі, на курсах іноземних мов, а також особистим репетитором дітей та дорослих (більше 15 років).
Викладаю мову по скайп, вайбер, зум.

Свій досвід викладання я почала отримувати, ще будучи студенткою. Потім викладала англійську в університеті, який закінчила з відзнакою. На посаді викладача була автором та співавтором методичок для студентів факультету психології. Через два роки викладання в університеті я продовжила свою діяльність на курсах іноземних мов і зрештою зараз уже я є досвідченим репетитором англійської мови, який успішно готує учнів до здачі ЗНО, володінням мови на розмовному рівні для навчання чи роботи за кордоном, а також для всіх, хто хоче володіти англійською для подорожей і ін.

Освіта:

Національний авіаційний університет, магістр, 2005

Вік:

36-45

Досвід:

більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять

відгуки

13 відгуків про Діана М.

5/5

5+

3

5

10

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Марія

5

08.06.2021

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Діана Анатоліївна дуже відповідальна, професійна. І заняття з нею завжди цікаві.

Антон

5+

03.12.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Учениця дуже задоволена навчанням з Діаною. Зі слів учениці, Діана дає багато практики і правил, але в неї це зовсім не нудно, вона все просто і зрозуміло пояснює. Вона намагається зрозуміти її прогалини в знаннях, і це в неї виходить, учениця розуміє, що треба робити і на що звертати увагу. Вона дає хороший матеріал на домашнє опрацювання, відправляє цікаві відео. Навчання з Діаною мотивує ученицю дивитися більше контенту англійською, не йти до перекладача за будь-якої нагоди, а самій намагатися перекладати. Раді займатися і надалі!

Роман

5

28.04.2018

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Я задоволений як проводить заняття репетитор - професійний підхід, цікаві матеріали. Я задоволений результатом, який маю. Дякую Вам!

Людмила

5

01.08.2018

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Діана Анатоліївна дуже гарний викладач. Приємна та хороша.

Анастасія

5

13.06.2018

Англійська мова, TOEFL, IELTS

5

Дуже задоволена роботою Діани! Досвідчений викладач та професіонал своєї справи. Знайшла особливі підходи до мене і в короткі строки мої навички з англійської мови набагато покращились! Рекомендую усім.

Віта

5

25.02.2018

Англійська мова, TOEFL, IELTS

5

Чудовий викладач! Оцінюю на 5. Дякую за співпрацю!

Христина

5+

27.04.2017

Англійська мова, Польська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Я готуюся до ЗНО з Діаною Анатоліївною. Завжди ходжу на заняття з задоволенням. Уроки дійсно цікаві і значно покращилися мої знання. Добре пояснює матеріал, вимоглива і товариська. Діана Анатольвна - найкращий репетитор для мене!

Марина

5

20.04.2017

Англійська мова, TOEFL, IELTS

5

З Діаною Анатоліївною я займаюся англійською мовою. Як педагог вона компетентна, володіє іноземною мовою на високому рівні, уміє доступно подати граматичний матеріал, лексику. Уроки цікаві, завжди можна дізнатися щось нове. Репетитора рекомендую!

Галина

5

Англійська мова

5

Діана Анатоліївна професіонал, з нею приємно працювати. Після занять з нею багато чому навчилася. Вона ввічлива та відповідальна. Завжди підготовлена до уроку! Дякую за Вашу роботу.

Аліна

5

Англійська мова, TOEFL, IELTS

5

Почала працювати з Діаною Анатоліївною, щоб підготуватися до здачі іспиту IELTS. Репетитор має гарний підхід до учнів, заняття структуровані, цікаві, а головне - ефективні. Наразі ми не співпрацюємо, оскільки не маю матеріальної можливості відвідувати заняття - ціна зросла. Рекомендую педагога усім, хто бажає отримати якісні знання!

Альона

5

Латинь

5

Діана Анатоліївна відповідальний і досвідчений викладач, допомагала мені із вивченням латині. Репетитор вимоглива, доступно пояснює, за декілька занять я опанувала потрібний мені матеріал. Дякую Вам за співпрацю!

Денис

5

Англійська мова, TOEFL, IELTS

5

Англійську мову я вивчаю разом із Діаною Анатоліївною. Заняття проходять у доброзичливій атмосфері, викладач доступно пояснює і за необхідності повторює матеріал. Мені подобається методика викладання матеріалу, при цьому уроки завжди цікаві із залученням аудіозаписів, різноманітних завдань. Дякую за підібраного репетитора!

Галина

5+

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Мені з Діаною завжди було цікаво та комфортно. Разом ми проходили розмовний курс англійської мови. Вона мені була потрібна для роботи. Приблизно місяць тому ми припинили займатися (заняття тривали десь півроку), бо я отримала ті знання, які було заплановано і навіть більше! Такого результату я навіть не очікувала! Діана завжди підлаштовувалася під мій нестабільний графік, навіть було проведено декілька занять по скайпу. Матеріал з її пояснень ставав легким и зрозумілим. Було дуже приємно з нею займатися, тому рекомендую мого репетитора всім!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки