Репетитор - Дмитро Р. id:30180

«Репетитор з біології, хімії, фізики, математики (ЗНО, шкільна програма), USMLE STEP1, КРОК, IFOM.»

300 грн/год

Дмитро Р.

id: 30180

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Підготовка до олімпіад Університетські курси Підготовка до вступу за кордон Спеціалізовані курси Програма Росток

Про себе

Добридень! Мене звуть Дмитро і я є викладачем Одеського національного медичного університету. Проводжу заняття з біології, хімії, фізики, математики, готую до ЗНО та вступу до ВНЗ з профільних предметів. Вмію доступно донести інформацію, допомогти її зрозуміти і запам'ятати. Вважаю, що не буває «безнадійних" учнів ", бувають тільки вчителі, які не змогли знайти підхід до дитини. Досвід роботи зі школярами та студентами - 4 роки.

Чому вам варто вибрати саме мене?
1. в 2019 я сам вирішив здати ЗНО з біології та хімії. Результат ви можете бачити на фото 1 і 2. Так що, мої знання підтверджені Українським центром оцінювання якості освіти. У тому ж році я успішно здав іспит з теоретичних дисциплін випускників медичних шкіл США.
2. На фото 4 ви можете бачити результати однієї з моїх учнів, який склав ЗНО з біології в 2019 році. Так що, я не тільки знаю, але і можу донести свої знання до учнів.
3. Я викладачем гістології ОНМедУ і, якщо ви вибрали цей вуз для вступу, я так само можу дати додаткову інформацію, яка стане в нагоді на початкових курсах.
Є лауреатом премії Національної академії медичних наук України (2018) і маю безліч перемог в олімпіадах і конкурсах.
Заняття проводжу у себе вдома (вулиця Варненська), в головному корпусі ОНМедУ на Ольгіївській або по Skype.
Ціна: 300 грн. / Година.
Підготовка до USMLE STEP 1: 25 $ / год

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Хімія, Біологія, Підготовка до ЗНО

Так, дочка задоволена викладачем!

Хімія, Біологія, Фізіологія, Анатомія, Біохімія, Університетські курси

Дуже(!!!!!!!) задоволені професійними якостями і ставленням до своєї роботи. Сподіваємося на плідну довготривалу співпрацю!

Хімія, 7 - 9 класи

Дмитро Олексійович не тільки сам володіє багатьма предметами на найвищому професійному рівні, але і може доступно і цікаво пояснити складний матеріал учневі, зробивши його максимально зрозумілим і незабутнім. Дмитро Олексійович допоміг моїй дитині за короткий термін надолужити матеріал відразу з кількох предметів і відповідати тим високим стандартам, які пред'являє наш навчальний заклад. Заняття Дмитра Олексійовича відрізняються чіткою організацією і логічністю викладу. Ми плануємо і далі продовжувати нашу співпрацю-наші найкращі рекомендації.

Фізика, Хімія, Біологія, Підготовка до ЗНО, Підготовка до вступу за кордон

Син займається з Дмитром біологією, готується до ЗНО. Чудовий фахівець. Рекомендую. З тих хто, знає предмет настільки, що складні речі може пояснити простими словами на доступному рівні.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Відмінний репетитор, пояснює простою і доступною мовою, практичні заняття, перевірка завдань і аналіз помилок. Дочка займається трохи більше місяця, з'явився інтерес до предмету. Ми всім задоволені, рекомендую.

Математика, 7 - 9 класи

Чудовий репетитор! Дуже задоволені заняттями та результатами. Рекомендую.

Хімія, Біологія, Університетські курси

Дуже задоволена заняттями, все доступно і зрозуміло пояснюють! Рекомендую!

Математика, Фізика, 10 - 11 класи

На мою дуику - це кращий викладач, який мені коли-небудь попадався Я за один місяць з Дмитром нагнав всю програму 11 класу і впевнений на 100% що готовий до ЗНО Викладач дуже хороший, привітний і товариський також не дивлячись на це справжній професіонал своєї справи У Дмитра є своя дивовижна методика навчання яка безумовно допомогла мені підготуватися до ЗНО лише за один місяць Його унікальна методика полягає в тому що він все розповідає дуже цікаво, настільки цікаво що навіть не хочеться переставати слухати і залишати заняття Ще я можу додати що Дмитро дуже високотехнологічний викладач. так як в нинішній ситуації з карантином ми продовжуємо заняття online Також можу додати що з таким викладачем як Дмитро можна навіть не відвідувати уроки хімії фізики біології алгебри і геометрії так як в школах дані предмети викладаються дуже нудно і затягнуто. а Дмитро може зробити навчання вас будь-якого вище перерахованого Цікавим і пізнавальним

Математика, 10 - 11 класи

Роботою Дмитра повністю задоволений. За місяць занять я вже бачу результат! Оцінки значно збільшилися, зупинилася стагнація і покращилося розуміння предмета.

Математика, 7 - 9 класи

Хочу залишити відгук про роботу репетитора, якого нам порадили на сайті Буки. Викладач математики Дмитро-грамотний фахівець. Відразу знайшов підхід до моєї дитини. Пояснює доступно і дохідливо матеріал. Син почав розбиратися в темах, які пропустив або не зрозумів на уроках в школі. Загалом роботою задоволені. Будемо продовжувати займатися з ним. І рекомендувати знайомим, якщо їм знадобитися репетитор з математики.

Математика, 7 - 9 класи

Дякую компанії за допомогу. Викладач сподобався. Вдалося покращити знання та досягти поставленої мети.

Хімія, Підготовка до вступу за кордон

Займаюся хімією з Дмитром вже 2 місяці і на думці тільки позитивні відгуки. Матеріал подає самими зрозумілими способами, любить складати конспекти, які дуже виручають. Видно, що людина має величезний багаж знань з даного предмету і з великим задоволенням ділитися з ним))

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Одеса

Ксенія Н.

Викладаю хімію та біологію школярам та студентам.

250грн/год

Єва Г.

З радістю займатимуся з учнями. Аудиторія - від 5-го класу. Розгляну можливість викладання біології групі.

250грн/год

Ольга М.

Репетитор з математики (5-9 клас), підготовка до школи, молодші класи (1-4 клас).

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Дмитро Р. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Одеса і проводить заняття з таких предметів:

 1. Математика
 2. Фізика
 3. Хімія
 4. Біологія
 5. Генетика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Спеціалізовані курси
 • Програма Росток
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.