Репетитор - Анджей B. id:30248

Анджей B.

120 грн/год

Анджей B.

«Репетитор польської мови. Носій.»

Предмети

Польська мова

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Університетські курси

Розмовна мова

Носій мови

Репетитор для початківців

Граматика

Співбесіда на карту поляка

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Рівень C1-C2

Вступ за кордон

До співбесіди в посольстві

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Суми

Онлайн:

так

Про себе

Працюю більше 5 років репетитором польської мови. Носій мови. Готую до отримання карти поляка, а також до вступу в польські ВНЗ. Також навчаю польському Медичне. Надаю знання від рівня А1 до С1 і при необхідності сертифікат від мовної школи, необхідний для вступу до польських навчальних закладів. Я комунікабельний і простий в спілкуванні, а головним своїм завданням я бачу необхідність відкриття дверей своїм учням в широкий і вільний світ без мовних бар'єрів. Кілька років я працюю над створенням системи навчання, яка дасть Вам можливість швидко і якісно заговорити на іноземній мові. Багато хто вже оцінив переваги. Цікаво? Тоді чекаю Вас на своїх заняттях !!!

Освіта:

Сумський державний університет

Досвід:

більше 5 років

відгуки

4 відгуків про Анджей B.

5/5

5

4

4

0

3

0

2

0

1

0

Максим
23.10.2020

Польська мова, Вступ за кордон

Все відмінно.

Вікторія
19.05.2020

Польська мова, Вступ за кордон

Працювали і працюємо. Дуже задоволені репетитором. Бачу по синові що став впевненим у спілкуванні. Репетитор - терплячий, відповідально відноситься до своє роботи.

Віка
18.06.2019

Польська мова, Розмовна мова

Спасибі, Анджею за уроки польської. Готувалися з інтенсивного курсу. Швидко, зрозуміло, дохідливо. Нічого зайвого, все по суті. Терплячий до студента. отримані знання вже практикували в Польщі. Розуміємо, що то маленький час занять, дали хороший поштовх до елементарного спілкування з носієм мови. Думаємо продовжити наші заняття, тільки наступний рівень. Рекомендуємо однозначно.

Анна
04.03.2019

Польська мова, Розмовна мова

Хочу висловити подяку репетитору польської мови Анджею Б., М. Суми. Він професіонал своєї справи. Володіє мовою на рівні носія. Професійно і з високою майстерністю вибудовує заняття. Уроки проходять цікаво і пізнавально. Матеріал дається доступно. Дуже терплячий, освічений і позитивний викладач. Так, як за особистими обставинами, Я не пройшла весь курс навчання, але я отримала для себе дуже багато від занять! Однозначно рекомендую Анджея!