Репетитор уроків вокалу, няні, молодших класів, для підготовки до школи, музики, гра на фортепіано, малювання, живопису – Юлія П.

Місто:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Навчальний заклад:

Полтавське музичне училище ім. М.В. Лисенка

Рівні:

Спеціалізовані курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Базовий рівень, До вступу в музичні заклади

Місця проведення занять:


Професійні якісні та цікаві творчі уроки музики та малювання для дітей та дорослих: гра на фортепіано/синтезаторі, вокал (постановка голосу), сольфеджіо (розвиток музичного слуху), гармонія; живопис, малюнок, вітраж.
Талант є у кожного, я допоможу Вам його розкрити :)

Індивідуальний підхід до кожного учня. Уроки викладаю у себе або у учня за домовленістю. Запрошую усіх бажаючих) Приклади деяких робіт моїх учнів на фото. Також підготую вашу дитину до школи (навчу читати, писати, рахувати). Надаю послуги експрес-няні.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Гра на фортепіано

Юлія Василівна чудовий викладач, дитина з радістю відвідувала заняття. Займалися лише на літніх канікулах, бо зараз не вистачає часу. Але багато чому навчилися. Ми дуже задоволені. Репетитор приємна, відповідальна людина. Хотіли б і далі продовжувати заняття саме з Юлією Василівною.

Зінаїда Павлівна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Молодші класи

Юлія Василівна допомогла нам повністю повторити матеріал 1-3 класів та заповнити прогалини в знаннях. Знайшла підхід до Аніти, яка з радістю чекала занять. Педагог дуже приємний, уважний та системний. Завдяки репетитору маємо високий рівень знань. У репетиторську компанію "Букі" будемо звертатись з радістю!

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Підготовка до школи, Шкільна програма 5-9 класи

Юлія Василівна почала готувати нашу 5-річну Софійку до школи ще влітку. За досить короткий проміжок часу дитина вичила алфавіт, цифри, навчилась складати склади. Результатом роботи репетитора ми дуже задоволені, адже вона вміло знайшла підхід до дитини, зацікавила її, пропонувала цікаві уроки в ігровій формі. Роботу з Юлією Василівною ми неодмінно продовжимо вже у жовтні.

Лариса (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Юлія П. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Полтава і проводить заняття з таких предметів:
 1. Уроки вокалу
 2. Няня для дітей
 3. Молодші класи
 4. Підготовка до школи
 5. Музика
 6. Гра на фортепіано
 7. Малювання
 8. Живопис
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Спеціалізовані курси
 • Підготовка до школи
 • Молодші класи 1-4
 • Репетитор для дітей
 • Репетитор для початківців
 • Базовий рівень
 • До вступу в музичні заклади
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.

Схожі анкети