Репетитор англійської мови, французької мови, іспанської мови – Інна П.

Інна П.

id: 3108

Місто:

Бердянськ

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

На виїзді:

Запорізька обл., Бердянськ: Центр, АЗМОЛ, 8 березня, АКЗ та РТС

У репетитора: Запорізька обл., Бердянськ, Центр, район Ближней горы

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Бердянський державний педагогічний університет (2009)

Ступінь:

магістр


Маю досвід мовної практики за кордоном. Працювала в ліцеї викладачем англійської мови, у середній загальноосвітній школі викладала англійську та французьку, в центрі іноземних мов - іспанську. Починала свою педагогічну діяльність, як викладач-практик, на даний час я вже викладач-методист. Переконана, що нездiбних учнiв немае, просто треба обрати вiрний пiдхiд до кожного.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Французька мова, Шкільна програма 5-9 класи

Нам дуже подобалися заняття з Інною Дмітрівною.Она підбирала цікаві тексти і завдання для вивчення французької мови. Все влаштовувало. На жаль, ми змінили місце проживання, тому заняття довелося припинити. В цілому, роботою репетитора і вашої компанії ми задоволені.

Максим (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Займаємося і досі з початку навчального року. Донька Ліза дуже задоволена, заняття цікаві. Помітні поліпшення в знаннях німецької мови. На заняттях вони вивчають цікаві тексти, роблять різноманітні вправи. Нас все влаштовує.

Юлія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Гарний репетитор. Знайшла спільну мову з моєю дитиною (4 клас). Змогла зробити заняття цікавими та привити любов до вивчення англійської мови. Оцінки в школі стали на 1 бал вищими. Займалися з Інною дуже короткий час.

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)