Юлія Р.

id: 3137

Місто:

Одеса

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

У репетитора: Одеська обл., Одеса, Молдаванка, ул. Богдана Хмельницкого

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Міжнародний Гуманітарний Університет (2014)

Ступінь:

Магістр

Індивідуальні та групові заняття з англійської для дітей, підлітків і дорослих. Підготовка дітей дошкільного віку, допомога в проходженні шкільної програми або при складанні іспитів до ВНЗ, заняття для моряків, юристів або бажаючих поїхати за кордон. Заняття проводяться в офісі (Одеса, Центр). Є досвід викладання в коледжі і спілкування з носіями мови (півроку проживання в США).

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Юлія Сергіївна - дійсно спеціаліст в своїй галузі, до того ж, чудовий викладач. Як репетитор вона компетентна та відповідальна. Результатом задоволена

Валентина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Потреба в репетиторі з'явилася через те, що я планував поїхати за кордон. Я моряк. Займався з репетитором Юлією Сергіївною. У викладача дійсно індивідуальний підхід до кожного учня. Задає роботу і додому теж. Мої знання з англійської дійсно покращилися за час занять, але не на стільки продуктивно, на скільки хотілося б. Тому оцінка 4.

Віталій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Юрій

Досвід: більше 1 року

Ставка: 80 грн/год

Предмети: Англійська мова

Вікторія
Вікторія

Досвід: більше 3 років

Ставка: 70 грн/год

Предмети: Англійська мова