Репетитор англійської мови – Юлія Р.

Юлія Р.

id: 3137

Місто:

Одеса

Предмети:

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

У репетитора: Одеська обл., Одеса, Молдаванка, ул. Богдана Хмельницкого

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Міжнародний Гуманітарний Університет (2014)

Ступінь:

Магістр


Індивідуальні та групові заняття з англійської для дітей, підлітків і дорослих. Підготовка дітей дошкільного віку, допомога в проходженні шкільної програми або при складанні іспитів до ВНЗ, заняття для моряків, юристів або бажаючих поїхати за кордон. Заняття проводяться в офісі (Одеса, Центр). Є досвід викладання в коледжі і спілкування з носіями мови (півроку проживання в США).

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Юлія Сергіївна - дійсно спеціаліст в своїй галузі, до того ж, чудовий викладач. Як репетитор вона компетентна та відповідальна. Результатом задоволена

Валентина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Англійська мова, TOEFL, IELTS

Потреба в репетиторі з'явилася через те, що я планував поїхати за кордон. Я моряк. Займався з репетитором Юлією Сергіївною. У викладача дійсно індивідуальний підхід до кожного учня. Задає роботу і додому теж. Мої знання з англійської дійсно покращилися за час занять, але не на стільки продуктивно, на скільки хотілося б. Тому оцінка 4.

Віталій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети