Репетитор - Аліна Ш. id:31558

«Репетитор з англійської мови, української мови, готуємо до ЗНО, IELTS, TOEFL, займаюся в групах та індивідуально.»

150 грн/год

Аліна Ш.

id: 31558

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ)

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

2008

Дипломи:

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи Підготовка до ДПА (4 клас) 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Підготовка до олімпіад Університетські курси TOEFL, IELTS Розмовна мова Ділова та бізнес мова Носій мови Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency) Рівень C1-C2 GMAT, GRE Підготовка до вступу за кордон До співбесіди в посольстві Спеціалізовані курси Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ) Корпоративна англійська (для компаній)

Про себе

Я досвідчений викладач, раджу спробувати наші заняття і ви відчуєте різницю. Ми як ніхто, розуміємо чому мотивація є ключовим фактором, що впливає на рішення більшості, щодо вивчення іноземної мови. Так як, інколи невпевненість або сором’язливість, або попереднє засудження, вбиває у тобі бажання розпочати чи продовжувати вивчати і поринути в безкрайній світ англійської мови. Ми завжди мотивуємо не зупинятись і показуємо, як досягати поставленої мети. Величезний досвід роботи з дітьми та дорослими, неймовірна кількість студентів з відмінними результатами. Програми індивідуального навчання формуються для кожного студента, виходячи з рівня і цілей вивчення мови. Уроки формуються на базі підручників зарубіжного видавництва (Oxford, Cambridge і т. Д.) І не тільки. Інтерактивні уроки з використанням різних платформ, роблять вивчення цікавим і мотивують не зупинятися на досягнутому. Підготовка до ЗНО, Ielts, TOEFL та просто спілкування, підвищити рівень, вивчити граматику або бізнес англійська для роботи - тоді Вам до нас))). Навчальний процес складається з декількох основних етапів, без яких вивчення мови не має сенсу:
це:
- сприйняття на слух
- граматика
- спілкування
- листя.
Основні пункти доповнюються різноманітними відео, іграми, вправами, згідно віку (походами в магазини, в кафе і тд)

Ми працюємо на результат, так як це наша мета і мотивація.

вартість:
* Англійська для дітей 200грн / год
* Загальна англійська 250грн / годину,
* Бізнес англійська 300 грн / год,
* Підготовка до IELTS, TOEFL 350 грн / год
* Заняття в групах від 80 грн / год

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Викладаю англійську близько 10-ти років для учнів від початкового рівня. Займаюсь як з дітками. так і з дорослими. Стану для вас другом, щоб подолати бар'єр в спілкуванні,або вчителем, що буде мотивувати та пояснить як вивчати мову цікаво і захопливо :). Можу сказати одне, що у діток з'явиться улюблений предмет.

Німецька мова - деталі про досвід викладання:

Чому індивідуальний підхід так важливий, тому що кожний студент унікальний та по-своєму сприймає матеріал, тому ми підбираємо програму навчання для кожного, аналізуючи всі сторони, характер, вміння, інтереси, цілі і тд.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

46 відгуків з середньою оцінкою 4.9

Англійська мова, Розмовна мова

Задоволена навчанням і ставленням викладача до процесу.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Школою дуже задоволені, супер підбор матеріалу для навчання, заповнили "пробіли" які були у шкільному навчанні (3й клас), цікаві уррки і вимогливий викладач, саме те, що треба.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО, Університетські курси, 10 - 11 класи

Хочу сказати кілька реплік про репетитора Аліну. Насправді заняття проводила не вона, а її колега: молода дівчина (Євгенія) з досвідом чи без, з дипломом чи без - цього мені не говорили. Не сподобалось те, що не перевірялись д/з, не зверталась увага на мою вимову іноземної мови, багато часу витрачалось на відкриття платформи, подача матеріалу та закріплення одноманітні. Дуже контролювалась ОПЛАТА за уроки!!!! Я завжди оплату проводила напередодні заняття!!! Дівчата, а якість, куди вона поділась???? Я дуже розчарована: витратила кошти, а результатів не так багато!!! В мене з'явилась велика боязнь до репетиторів.. Дуже важливо, щоб викладач був впевнений у результаті своєї роботи, а я цього не помітила, тому й відмінила заняття. І ще один момент: не люблю, коли мене вичитують, як дитину. Замовник може скасовувати заняття або ж переносити на інший день. В моєму випадку Євгенія сама постійно змінювала час занять, а я підлаштовувалась під її графік!!!! Не рекомендую таких "спеціалістів"!

Відповідь:

Платформа займала час, так як ваші навички користування компютером, м'яко кажучи елементарні, Женя, пропонувала змінити процес навчання, ви відмовились. Графік, і тут ви нечесні, можливо ви не зрозуміли, комунікація постійна між викладачами, коли ви не з'явились на урок і, навіть, не попередили про це, і переписка у вайбері тому доказ, я теж знала, так як відміна повинна бути хоча б за 2 год до заняття, ми пішли на зустріч, оплати не брали, ви знову продовжували відміняти. За 6 занять- результатів не багато - чого очікували? Ви прийшли з рівнем А1, на останньому уроці ви вже формували думки в речення і вели діалог англійською. Дивно, що цей момент не став результатом. Про головне, коли я ввічливо попросила Вас попереджати завчасно про перенесення уроків, ви сприйняли це як образу, мені шкода за це.

Англійська мова, Німецька мова, 5 - 6 класи

Все проходить на найвищому рівні. Діти задоволені. Вчаться з великим задоволенням. Наданий матеріал прекрасно оформлений і зрозумілий.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Займаюся тільки 2 місяці, поки задоволена заняттями.

Англійська мова, Репетитор для початківців, 5 - 6 класи

Син (10 років) займається з викладачем Анею вже близько 1.5 місяця. Ми з ним дуже задоволені і результатами, і процесом, що не менш важливо. Уроки побудовані таким чином, що йде постійна зміна діяльності і багато цікавих для дитини завдань. Завдяки цьому синові не нудно займатися, і значну частину він запам'ятовує вже на уроці, на домашнє завдання залишається тільки повторити і закріпити. Дуже рекомендую нашого викладача Аню. Прийняла мого норовливого дитини таким, який він є, і вибудувала з ним доброзичливе і ефективна взаємодія. Це перший викладач англійської, з яким син знаходить спільну мову і почав конструктивно займатися.

Українська мова, Молодші класи 1-4

Вже другий місяць вивчаю в школі Аліни англійську мову. Подобається підхід та методи викладання. Задоволена уроками, які чекаю з нетерпінням. Дякую.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Займається дівчинка 9 років, дуже подобається, що якісно підготовлені уроки, ретельно звертають увагу на слабкі сторони дитини і намагаються їх усунути. Використовуються відмінні матеріали: і аудіо, і відео і тексти з різними завданнями, що робить заняття цікавими і різноманітними.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Я дуже задоволена заняттями, дуже все доступно і зрозуміло, за 2 тижні вивчити, то що за 10 років не могла вивчити, це означає, що працювали професіонали, спасибі вам велике! Рекомендую!

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Не раджу, викладач виявився "хамовитий" ми відмовились від послуг.

Відповідь:

Доброго дня! Ваш відгук мені не зрозумілий, пані Вікторія, ви займались 2 тижні, викладач провів 3 заняття, після першого заняття, я особисто, як керівник школи, вам писала і питала чи все вас влаштовує і чи будете продовжувати навчатись, на що ви не відреагували, після мого дзвінка через тиждень, ви дали відповідь- цитую: "Поки що не можу нічого сказати" і в подальшому відзаймались ще одне заняття і відмовились займатись. Якщо вас не влаштовував викладач, або він якимось чином зухвало себе вів, незрозуміло чому мені особисто ви про це не сказали, коли я цікавилась. Ми завжди йдемо на зустріч студентам і готові обговорювати всі моменти, але ви були настільки закриті з нами, тому дуже важко було вам вгодити.

Українська мова, Англійська мова, Молодші класи 1-4

Гарний репетитор, ми задоволені.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Дуже задоволені, дитині подобається - а це головне!

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Роботою репетитора задоволені.

Англійська мова, Розмовна мова

Займаюсь з репетитором не дуже довго, проте за цей короткий час вдалось досягти гарних результатів. РЕКОМЕНДУЮ!!!

Англійська мова, Підготовка до вступу за кордон

Супер! Викладачем і заняттями задоволена.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Зразковий викладач. Все зрозуміло та цікаво! Якість викладання на найвищому рівні. Рекомендую.

Англійська мова, Розмовна мова

Займаюся вже 2 місяці. Є прогрес. Викладач Світлана експерт у своїй справі і прекрасна людина. Сучасний індивідуальний підхід і приємні співробітники. Рекомендую.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Займаюся з викладачем вже 2 місяці. Дуже задоволена, що обрала саме Аліну. Ще ніколи вчити англійську не було так цікаво як зараз! Аліна - супер викладач і приємна людина. Пояснює все легко і уроки будує так, щоб підтягнути ваші слабкі сторони. Дуже задоволена заняттями і вже відчуваю прогрес! Рекомендую!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Дитині дуже довпободи - це найголовніше. Дочка стала впевненішою у собі, після уроків з репетитором. Вчитель знаходить спільну мову з учнем, доступно викладає матеріал. Особисто мені, як мамі, сподобався підхід, - провели пробне заняття, виявили проблемні місця, працють над ними і над подальшим вивченням та удосконаленням вже опрацьованого. Дочка пише ессе, виконує д.з, ій цікаво займатись. А мені подобається, що в неї ця цікавість не зникає. Займається майже три місяці.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Викладачем та методом викладання задоволений в повному обсязі!

Англійська мова, 5 - 6 класи

Репетитор змогла зацікавити дитину у вивченні мови.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Хороший репетитор. Використовує свою методику навчання. Має до кожного свій підхід. Дуже задоволена.

Англійська мова, Розмовна мова

Роботою викладача задоволена. Займаюся із іншим викладачем цієї школи, але організація занять та завдань на високому рівні. Підлаштовуються під мій розклад та напрям тренування в англійській. Вивчаю англійську "для себе", оновлюю старі знання та вчу нове. Дуже дякую.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Відгук про викладача дуже позитивний, все чудово, заняття подобаються.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Гарний репетитор. Організована, подобається стиль викладання. Задоволена.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Дуже професійна і компетентна людина, дуже приємно було займатися з Аліною.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Аліна гарний репетитор, мені подобається.

Англійська мова, 5 - 6 класи

Добрий день. Займаємось вже другий місяць. Сину дуже подобається форма занять і те, що вчитель його хвалить, для нас це важливо. Всім задоволені.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Близько двох місяців вивчаю англійську з даним викладачем, протягом цього часу значно покращив знання англійської мови. Завжди чітко і ясно надає потрібну інформацію, бачить всі мої помилки і завжди говорить на що потрібно звернути увагу. Після занять скидає додаткову інформацію і посилання на джерела для закріплення вивченого матеріалу. Цілком задоволений РЕКОМЕНДУЮ!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор! Дитині подобалося відвідувати заняття! Дякую.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Дитині дуже подобається вивчати англійську мову з цією репетиторкою.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО, Підготовка до школи

Аліна - дуже хороший репетитор, донька з великим задоволенням ходе на заняття, все нам дуже подобається!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Найкраща компанія та завжди привітні менеджери. Заняття з репетитором проходили цікаво та ефективно. Задоволені результатами. Рекомендую.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Чудовий викладач. Співпрацюємо вже майже пів року . Задоволені.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Аліна прекрасний репетитор для моєї дитини кращого за неї немає. Ми повністю задоволені її методикою викладання, і взагалі нею як репетитором.

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Чудовий репетитор! Заняттями та результатами задоволені. Продовжуємо співпрацю й зараз. Рекомендую.

Англійська мова, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова

Усе добре, займаюся з викладачем. Співпрацею задоволений.

Англійська мова, Університетські курси

Хороший викладач, ми задоволені.

Англійська мова, Розмовна мова

Заняття з англійської мови проходять цікаво і в задоволення. Не помічаєш як час летить. Всі незнайомі слова Аліна пояснює англійською і словниковий запас помітно поліпшується. Час минув не так вже й багато, з того моменту як я почала займатися, але бачу що не стою на місці) спасибі за вашу працю!

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Я цілком задоволена роботою Аліни, вона дає хороші знання, підтримку і стимул навчатися, що є дуже важливим))

Англійська мова, 7 - 9 класи, Репетитор для дітей

Аліна займалась моєю дитиною англійською мовою, хороший викладач, доступно пояснює матеріал.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate), Ділова та бізнес мова

Дуже подобаються заняття з Аліною, завжди йду з хорошим настроєм! Кваліфікація викладача і стиль самого викладання дійсно чудові! Найголовніше для мене, що з викладачем комфортно і атмосфера максимально затишна для навчання. Єдиний недолік - швидко проходить час))))

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Аліна дуже хороший педагог, справжній професіонал своєї справи, працює на результат, швидко знаходить спільну мову,відповідальна. Ми за короткий період домоглися хороших результатів, мені дуже подобатися з нею працювати.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Дуже задоволені роботою репетитора. Донька в захваті. Ставимо найвищий бал.

Англійська мова, Розмовна мова

Чудовий викладач. Професіонал своєї справи.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор! Дуже задоволена методикою викладання.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Житомир

Світлана Л.

Викладач англійської мови. Досвід робот репетитором 10 років. З них робота в школі 3 роки. Щорічне підвищення рівня кваліфікації на семінарах.

170грн/год

Анжела О.

Репетитор з української мови та літератури, підготовка до ЗНО та ДПА; репетитор з англійської мови. Робота з дітьми молодших класів

5
100грн/год

Вікторія М.

Викладач з досвідом, вчитель у школі. Маю досвід роботи з різними віковими групами, використовую сучасну літературу.

150грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Аліна Ш. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Житомир і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Українська мова
 3. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Рівень C1-C2
 • GMAT, GRE
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
 • Спеціалізовані курси
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
 • Корпоративна англійська (для компаній)
Заняття проводяться у репетитора, в учня, онлайн, вартість уроку – 150 грн/год.