Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »
Репетитор - Марія М. id: 33441

Марія М.

350грн/год
350 грн/год

«Дипломований викладач англійської та китайської мов»

Марія М.

«Дипломований викладач англійської та китайської мов»

Предмети

Англійська мова

Китайська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
По скайпу:
Так

Про себе:

Хочете підвищити свій поточний рівень мови і отримати нові кар'єрні можливості і шукаєте компетентного викладача для здійснення своєї мети? Мене звати Марія. Я-дипломований викладач англійської та китайської мов з досвідом роботи більш ніж 6 років і міжнародною сертифікацією TESOL. Є досвід роботи корпоративного викладання та перекладу на міжнародних заходах. Величезний досвід спілкування з носіями китайської та англійської мов. Розповім про життя і культурні особливості Китаю. * Індивідуальне та групове навчання для дітей та дорослих * Разові консультації з певних тем мови * Загальна англійська / китайська, Business English/Chinese, English for IT / Англійська для співбесіди в посольстві та імміграції * Підготовка до IELTS, TOEFL, ЗНО, ЄВІ, HSK, HSKK, YCT, BCT * Опрацювання фонетики, розширення лексичної бази, освоєння граматики. Опрацювання основних мовних навичок: читання, аудіювання, письмо, говоріння • заняття проводяться за підручниками та іншими матеріалами, розробленими провідними освітніми установами світу (все надаю) Освіта: * Магістр іноземної філології( англійська та китайська мови), Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди. * Магістр, Tsinghua University (Пекін, Китай; 15 місце в світовому рейтингу вузів) * стажування в Beijing Foreign Studies University (Пекін, Китай). * Міжнародна сертифікація викладача англійської мови, як іноземної TESOL * Міжнародний іспит з китайської мови HSK-5 * HSKK-високий рівень * Сертифікація"Introduction to neurolanguage coaching" (введення в нейролінгвістичний коучинг) від ELC

Освіта:
Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ), магістр, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями.

Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00 - 9:00

Пізній ранок

9:00 - 12:00

День

12:00 - 15:00

Після обіду

15:00 - 18:00

Вечір

18:00 - 21:00

Пізній вечір

21:00 - 00:00

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять

Відгуки

4 відгуків про Марія М.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

3

Ніна

5

23.10.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Роботою викладача повністю задоволена. Дуже приємний учитель, програма уроків досить цікава і пізнавальна.... більше»
Софія

5+

20.10.2021

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Тільки з Марією вдалося почати вивчення мови, переступити через бар'єри і це тільки початок шляху. Актуальна методика, комплексність, звернення уваги на кожну деталь мови, постійний зв'язок: можливість задати питання, опрацювати питання, що цікавлять моменти додатково, надання всіх потрібних навчальних матеріалів, окрема програма для кожного заняття - формат вивчення мови, який повинен бути і який я отримала від Марії, за що дуже вдячна!... більше»
Вадим

5+

02.08.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Близько року тому почав займатися з Машею встигнувши змінити 5 викладачів за попередні кілька місяців. Маша професіонал в англійській з освітою і талантом педагога, чого ніякі дипломи не замінять. Також, що важливо, Маша вкрай позитивна особистість і заняття завжди проводяться в піднесеному настрої) Маша завжди підготовлена до занять сама, що зі свого досвіду скажу, нечасте явище, - вона не проводить урок вигадуючи "чим ми сьогодні займемося" на ходу - завжди за програмою, завжди з популярними і... більше»
Оксана

5+

14.04.2019

Китайська мова,

5+

Марія Станiславівна - кваліфікований спеціаліст! Дякую компанії за допомогу. Ми продовжуємо займатися й зараз. Результатами задоволені повністю. Рекомендую.... більше»

Схожі анкети

Анна Д. id: 86662

Анна Д.

Студентка 3 курсу міжнародної економіки в Харкові також навчалася за обміном в США, викладала 2 роки в Skyeng, англійська Advanced (TOEFL 100/120)

300грн/год
Nita L. id: 133812

Nita L.

Мене звати Ніта, самовмотивована студентка з ентузіазмом з чудовими навичками. Я з радістю доповню свої навички допомоги у виконанні різних завдань

450грн/год
Дарина С. id: 148297

Дарина С.

I give English classes to children and adults. I help prepare entrance exams such as: Ket, TOEFL. I also prepare Ukrainian schoolchildren for the Ukrainian English language test exam. I have experience working with foreign students from Canada, Lithuania, Poland, Romania. Also.

350грн/год
Олександра Б. id: 132176

Олександра Б.

Викладач англійської мови.

350грн/год
Лев К. id: 81116

Лев К.

На данний момент навчаюся у Нiмеччнi на англомовнiй программi.

5
300грн/год

Марія М. репетитор - Англійська мова, Китайська мова. Харків.