Предмети:

Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Університет Марії Кюрі-Склодовської, Люблін, Польща (2012)

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

2012

Вік:

26-35

Рівні викладання

Університетські курсиРозмовна моваДілова та бізнес моваРепетитор для початківцівГраматикаСпівбесіда на карту полякаРівень А1-А2Рівень B1-B2Рівень C1-C2Підготовка до вступу за кордонДо співбесіди в посольстві

Про себе:

Польська мова стильна, мелодійна і близька! Не вірите - запрошую переконатися! Цікаві заняття з польської мови - в групах та індивідуальні - доступно та невимушено. Вивчення для різних цілей - партнерство, вступи до внз, співбесіди. Вже близько 30 моїх студентів успішно здали співбесіди та екзамени. Починаємо говорити вже з перших уроків. Маю досвід корпоративного викладання для фірм, що співпрацюють з Польщею. Також консультую з питань вступу, пошуку документів.
Надаю перекладацькі послуги (усно та письмово).
Здобула післядипломну освіту в Університеті Марії Курі-Склодовської, Люблін, Польща - польська філологія та історія, та в Житомирському державному університеті - філологічний факультет- вчитель.
Викладаю мову різних рівнів, з різних джерел і методів навчання. Залежно від потреб студента, роблю акцент на різні аспекти вивчення польської мови,історії та культури. Разом досягнемо гарних результатів!

Польська мова - деталі про досвід викладання:

Працюю на знання, вміння і навички в потрібному для Вас напрямку, використовую підручники, посібники та власноруч створені матеріали для навчання. Не обмежуюсь лише навченням мови, роблю вкраплення з побуту і культури Польщі. За бажанням студента курс може охоплювати системне вивчення польської культури, звичаїв, історії.

Відгуки клієнтів

Польська мова, Граматика

Дуже задоволений викладачем. 5 з 5. Регіна дуже хороший педагог, приємна і доброзичлива людина із не просто знанням польської мови, але і самих поляків, їх культури і різних нюансів лексики. Всі складнощі польської мови з легкістю піддаються з таким репетитором. Матеріал подає поступово і структуровано. Досягнув бажаного рівня швидше ніж сподівався. Вибирайте, не пошкодуєте, це я знаю точно)

Польська мова, Рівень А1-А2

Добре підібраний матеріал для занять, в залежності від цілей і рівня. Так як моя мета була на розмовну польську, багато практикували розмовну мову. Добре пояснює відповідну моєму рівню граматику. У цілому заняття сподобалися і можна з упевненістю сказати,що Регіна досвідчений і дуже хороший викладач.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Регіна К. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Польська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Співбесіда на карту поляка
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • Рівень C1-C2
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.