Маник Сергій Сергійович

Місто:

Полтава

Предмети:

Математика, Біологія, Історія України, Географія, Всесвітня історія, Програмування, Молодші класи, Розвиток пам'яті, Фізичне виховання, фітнес, Шахи

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для початківців, Репетитор для дітей, Базовий рівень

Місця проведення занять:

На виїзді:

Полтавська обл., Полтава:

Київський (Біофабрика, Браїлки, Авіамістечко, Половки, Сільгоспінститут, Юрівка, Яківці, 1-а лікарня, Київський вокзал, Фарфоровий завод, Училище зв'язку)

У репетитора: Полтавська обл., Полтава, Сільгоспінститут, Козака 3а.

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Полтавський національний педагогічний університет імені Володимира Короленка (2015)

Ступінь:

Спеціаліст

Навчаюсь на фізико-математичному факультеті (магістратура ). Працюю в 32 гімназії вчителем математики та інформатики. Додаткова освіта: навчаюсь на заочному відділенні у ПНПУ ( факультет ФВ). Закінчив школу з відзнакою (золота медаль). Намагаюсь розвивати в дітей бажання до саморозвитку.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Математика, Українська мова та література, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Сергій Сергійович дуже добросовісний, пунктуальний та відповідальний репетитор. З легкістю знайшов підхід до дитини. Викладає у цікавий новаторський спосіб. Після занять з репетитором в мого сина з'явилося бажання до саморозвитку, а також покращилися оцінки. Рекомендую!

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика, Молодші класи, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Сергію Сергійовичу можу поставити тільки найвищий бал. Він півроку займався з моїми дітьми, дівчинкою 3 клас та старший хлопчик, який відвідує математичний клас. Займались за нашою літературою, але використовував і додаткову. Оцінки дітей мене, як маму, цілком влаштували. Компанія спрацювала чітко та дуже швидко, за що вдячні.

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Максим
Максим

Досвід: більше 3 років

Ставка: 70 грн/год

Предмети: Математика, Фізика