Репетитор математики, біології, історії України, географії, молодших класів, фізичного виховання, всесвітньої історії, шахах – Сергій М.

Сергій М.

id: 3380

Місто:

Полтава

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Базовий рівень

Місця проведення занять:

На виїзді:

Полтавська обл., Полтава:

Київський (Біофабрика, Браїлки, Авіамістечко, Половки, Сільгоспінститут, Юрівка, Яківці, 1-а лікарня, Київський вокзал, Фарфоровий завод, Училище зв'язку)

У репетитора: Полтавська обл., Полтава, Половки, Примакова

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Полтавський національний педагогічний університет імені Володимира Короленка (2015)

Ступінь:

Спеціаліст

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом про отримання ступеня спеціаліста.


Навчаюсь на фізико-математичному факультеті (магістратура ). Працюю в 32 гімназії вчителем математики та інформатики.Додаткова освіта: навчаюсь на заочному відділенні у Полтавському національному педагогічному університеті імені Володимира Короленка. Закінчив школу з відзнакою. Намагаюсь розвивати в дітей бажання до саморозвитку.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Математика, Українська мова та література, Шкільна програма 5-9 класи

Сергій Сергійович дуже добросовісний, пунктуальний та відповідальний репетитор. З легкістю знайшов підхід до дитини. Викладає у цікавий новаторський спосіб. Після занять з репетитором в мого сина з'явилося бажання до саморозвитку, а також покращилися оцінки. Рекомендую!

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

В школі в сина були серйозні проблеми як з алгеброю, так і з геометрією. На допомогу нам прийшов Сергій Сергійович Маник. Дуже порядний та відповідальний репетитор. За літо дуже добре підтягнув алгебру. Геометрію також, але з нею були більші проблеми. Зараз Руслан вчиться в 7 класі. І ми продовжуємо брати уроки у репетитора, бо синові вони дуже допомагають у навчанні. Велике дякую викладачу та компанії Букі!

Людмила Василівна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Вже з літа моя дитина займається з Сергієм Сергійовичем. Зараз вона вчиться в 4 класі, але раніше мала проблеми з математикою. Тому ми звернулися за допомогою до репетитора. Викладач допомагає нам робити уроки, повторювати шкільну программу, пояснює незрозумілий матеріал. Правда оцінки не дуже покращились, але результат все ж таки є.

Наталія Вікторівна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети