Репетитор - Олена Я. id: 347

Олена Я.

300 грн/год
300 грн/год

Олена Я.

Предмети

Англійська мова

Китайська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Маю досвід репетиторства з англійської мови, кожне заняття я готую індивідувально відповідно до вимог учня. Оскільки проживаю в іншій країні, проводжу заняття по скайпу, матеріали присилю перед уроком.

Рівні викладання

Репетитор для дітей
Розмовна мова
Репетитор для початківців
Ділова та бізнес мова
Підготовка до HSK

Деталі про досвід викладання:

Наразі живу у Китаї, мою диплом фахівця і перекладача з китайської мови, маю досвід викладання китайської мови. у вивченні китайської мови важливий комплексний підхід, тому із задоволенням допомоду Вам в опануванні китаської. Проводжу заняття по скайпу.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я репетитор китайської і англійської мови. Закінчила КНУ ім. Т. Шевченка. Наразі продовжую навчання в Китаї. Я відвідувала багато додаткових курсів (включаючи мовні та культурні курси, організовані Британською Радою). Люблю китайську культуру, тому обізнана з її особливостями, з особливостями китайського менталітету, китайським суспільством та життям у Піднебесній. Я можу допомогти вам покращити англійську або китайську мову. Заняття можу проводити повністю англійською мовою або китайською мовою. Кожне заняття готую індивідуально.
Досвід репетиторства 5 років.

Освіта:
Київський національний університет імені Т. Шевченка, , 2017
Вік:
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Дарина С. id: 166638

Дарина С.

Викладаю англійську. Живу за кордоном, практикую мову щодня. Навчаюсь повністю англійською в університеті. Навчу вас думати англійською і відчувати мову. Послухайте мою мову у прикріпленому відео. Чекаю на ВАС)

350грн/год
Тетяна Ш. id: 8301

Тетяна Ш.

Репетитор з англійської мови

350грн/год
Олена  О. id: 182623

Олена О.

З радістю допоможу легко опанувати українську, польську та англійську мови. Маю досвід викладання понад 5 років у навчальних закладах різних ступенів.

300грн/год
Анастасія Б. id: 119042

Анастасія Б.

• займаюся з дорослими та дітьми • працюю з різними рівнями володіння • індивідуальний підхід до кожного • враховую побажання щодо навчання • готую до іспитів • допомагаю з д/з • заохочую до навчання

5
300грн/год
Оксана Ш. id: 40192

Оксана Ш.

Репетитор з англійської мови; займаюся з дітьми молодших класів і середньої школи з різним рівнем підготовки.

4.5
300грн/год

Переглянуті репетитори

Олена О.

300 грн/год

Всі переглянуті репетитори