Ясінська Марія Володимирівна

Місто:

Кам'янець-Подільський

Предмети:

Англійська мова, Французька мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

На виїзді:

Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський: Польські фільварки та Циганівка, Біланівка, Жовтневий масив, Селище Смирнова, Новий план, Черемушки, Селище Жовтневе, Руські Фільварки, Старе місто, Підзамче

У репетитора: Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський, Новий план

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича (2013)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

диплом магістра

Закінчила Чернівецький Національний Університет ім.Ю.Федьковича за напрямом іноземна філологія (англійська та французька мови). Проходила стажування в Чернівецькій гімназії. На даний час працюю перекладачем та надаю приватні уроки англійської та французької мови. Займаюсь як з дітьми молодшого шкільного віку, так і зі старшокласниками, абітурієнтами, студентами, дорослими. Допоможу вам у вивченні мови швидко й доступно! Використовую інноваційні та класичні методи навчання. Буду рада знайомству та співпраці!

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Підготовка до ЗНО. Оцінка: 5+

З Марією Володимирівною працювали весь навчальний рік. Саме вона допомогла мені підготуватися до успішної здачі ЗНО, завдяки чому мені вдалося вступити до лінгвістичного університету на державне відділення. Марія Володимирівна - дуже світла людина, відразу видно що вона розуміє та любить справу якою займається

Аліна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до ЗНО. Оцінка: 5

Цей репетитор - гарна і приємна людина. Мені подобалося, як вона будує заняття, як підбирає навчальний матеріал. Оцінки за півроку занять покращилися: було 8 балів, зараз 9-10. Дякую Вашій компанії, задоволена співпрацею з Вами.

Діана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі