Марія Я.

id: 3480

Місто:

Кам'янець-Подільський

Предмети:

Англійська мова, Французька мова

Ставка:

90 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

У репетитора: Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський, Новий план, проспект Грушевського 46

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича (2013)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

диплом магістра

Закінчила Чернівецький Національний Університет ім.Ю.Федьковича за напрямом іноземна філологія (англійська та французька мови). Проходила стажування в Чернівецькій гімназії. На даний час працюю перекладачем та надаю приватні уроки англійської та французької мови. Займаюсь як з дітьми молодшого шкільного віку, так і зі старшокласниками, абітурієнтами, студентами, дорослими. Допоможу вам у вивченні мови швидко й доступно! Використовую інноваційні та класичні методи навчання. Буду рада знайомству та співпраці!

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

З Марією Володимирівною працювали весь навчальний рік. Саме вона допомогла мені підготуватися до успішної здачі ЗНО, завдяки чому мені вдалося вступити до лінгвістичного університету на державне відділення. Марія Володимирівна - дуже світла людина, відразу видно що вона розуміє та любить справу якою займається

Аліна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Цей репетитор - гарна і приємна людина. Мені подобалося, як вона будує заняття, як підбирає навчальний матеріал. Оцінки за півроку занять покращилися: було 8 балів, зараз 9-10. Дякую Вашій компанії, задоволена співпрацею з Вами.

Діана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Марія Володимирівна займається англійською мовою разом з моєю донькою. До викладача ніяких зауважень, вона молодець, добре пояснює, зацікавлює, готує різноманітні завдання на засвоєння матеріалу. Бал успішності доньки підвищився. Дякую Вам!

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Лариса
Лариса

Досвід: більше 10 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Англійська мова