Репетитор - Тетяна Д. id:34874

«Репетитор з китайської та англійської.»

300 грн/год

Тетяна Д.

id: 34874

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Рік закінчення:

2014

Рівні викладання

7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Репетитор для дітей Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate) Підготовка до HSK Корпоративна англійська (для компаній)

Про себе

Англійська мова: досвід роботи викладачем більше 3 років, з них 2 роки роботи за кордоном, де мова викладалася як друга іноземна. Стажування в США, багатий досвід спілкування з іноземцями. Даю практичні навички з граматики, розмовної мови для тих, хто бажає підвищити свій рівень володіння англійською і нарешті заговорити. Маю сертифікат TEFL, який дає право викладати англійську як іноземну.
Китайська мова: вивчала мову на півночі Китаю з носіями мови, де як раз таки говорять на чистому путунхуа або мандарині. Розповім про культуру, традиції і життя китайців. Даю реально використовувану носіями лексику, без зубріння непотрібних слів.
P.S. дуже люблю те, чим займаюся.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

9 відгуків з середньою оцінкою 4.7

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Репетитор дуже хороший, заняттями задоволена. Дитина покращила свій рівень.

Китайська мова, Репетитор для дітей

Тетяна дуже хороший репетитор. Пунктуальна, обов'язкова, намагається добре виконувати свою роботу. Легко знайшла контакт з дитиною. В цілому, тільки позитивні відгуки. Рекомендую.

Китайська мова, Репетитор для дітей

Чудовий викладач. Співпрацею задоволені.

Китайська мова, Репетитор для початківців

Дитина займається з Тетяною з весни 2019 року по скайпу, дитина була підготовлена, станом на листопад 2019 року вивчили з Тетяною близько 250 ієрогліфів . Заняття проходять насичено і інтенсивно, багато розмовної мови, абсолютне розуміємо з викладачем. Викладач пунктуальний. Будемо займатися з Тетяною ще не один рік і готуватися до здачі проміжного іспиту. Рекомендую репетитора, дуже висока оцінка викладача.

Китайська мова, Репетитор для початківців

Заняття проходять чудово роботою репетитора задоволені.

Китайська мова, Репетитор для початківців

Абсолютно задоволена роботою репетитора. Дуже приємна, відкрита людина, яка обожнює мову та те, чим вона займається.

Китайська мова, Репетитор для дітей

Тетяна - чудовий викладач. Дуже допомогла у вивченні китайської мови. Рекомендуємо і оцінюємо роботу репетитора найвищим балом.

Китайська мова, Репетитор для дітей

Дитина займалася з Тетяною 4 місяці і зсуву не було ніякого. Англійську розмовну було прохання підтягнути, бо граматика і так на високому рівні. У підсумку тупо робили домашку. Китайська: 20-карток з ієрогліфами вивчали всі ці тижні і прописували їх по півзаняття в рядок, а на питання дитини навіщо була відповідь не подобається, шукай іншу. Заняття проходили нудно з постійними поглядами на годинник. Репетитор не зацікавлена в зрушенні, і це якщо доходила (то хворіє то не може то ще чогось). Дитина творча, багато поробок, які вона або засуджувала або фоткала. Зараз у нас інший репетитор від якого дитина в захваті і зрушення з перших тижнів теж з цього сайту. Так що шукайте і ви знайдете свого, головне не впадати у відчай коли немає відповіді на заявку і менеджер допоможе.

Відповідь:

Дуже прикро отримати від вас такий відгук,адже до своїх занять я ставлюся відповідально і головна мета це навчити,але неможливо навчити того,хто сам не хоче. З приводу англійської,то це було прохання вашої дитини займатися по підручнику,їй він подобався. З приводу китайської, то картки були для повторення. Прописувати задаю додому для закріплення. На уроці ми це робимо, коли ДЗ незроблено. Так, я не граю з дітьми на уроках в UNO, бо не для того приходжу, про що і сказала на останньому занятті. Те, що дитина творча, то повністю з цим згодна і її вироби мені дуже подобалися. З приводу хвороби, то кожен може захворіти. Я дуже рада що ви знайшли репетитора, який вам більше підходить. В мене теж з'явилися нові учні, які бажають навчатися і всім задоволені. Вам я бажаю всього найкращого!

Китайська мова, Репетитор для дітей

Роботою репетитора задоволена! Дитина відзначає поліпшення успішності. Уроки проходять цікаво, різноманітно. Рекомендую Тетяну, як відповідального, сучасного викладача!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Анна Г.

Я - репетитор з англійської мови з 9-річним досвідом і вищою профільною освітою. Займаючись зі мною, діти швидко переходять в розряд відмінників.

4.9
200грн/год

Марина Б.

Англійська, італійська та російська як іноземна для дорослих. Мотиваційна методика і робота на результат.

250грн/год

Катерина П.

На носі контрольна робота з іноземних мов, а на уроці ваша дитина не зрозуміла матеріал? Телефонуйте

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Тетяна Д. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Китайська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Репетитор для дітей
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Підготовка до HSK
 • Корпоративна англійська (для компаній)
Заняття проводяться в учня, онлайн, вартість уроку – 300 грн/год.