Репетитор - Ірина Н. id: 35204

Ірина Н.

600 грн/год
600 грн/год

Засновниця психологічної служби університету, юнгіанський консультант, бакалавр та магістр з психології, здобувач наукового ступеня PhD.

Ірина Н. 4.5(відгуків: 1)

Засновниця психологічної служби університету, юнгіанський консультант, бакалавр та магістр з психології, здобувач наукового ступеня PhD.

Предмети

Психолог (практик-терапевт)

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Оскільки я є сертифікованим юнгіанським консультантом, перевагу в роботі надаю психоаналітичнім технікам (напр. ампліфікація), роботі з активною уявою, арт-терапевтичним технікам, зокрема: робота
з метафоричними асоціативними картами, проективним малюванням, казкотерапією.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Київ, Печерський, Печерськ, возле м.Дружбы народов
Онлайн:
Так

Про себе:

Під час здобуття кваліфікацій бакалавра та магістра з психології працювала над пошуком та розробкою технік аналізу сновидінь. в результаті, захистила двічі фахові роботи з цієї теми, зробила наукові публікації.

Згодом більше року працювала з дітьми дошкільного віку в центрі дитячого розвитку "Перша дитяча Академія".

Паралельно відвідувала відвідувала навчання з юнгіанського консультування, через два роки отримала диплом та сертифікат.

Після того, прийшла працювати на посаду практичного психолога в університет, на базі якого заснувала психологічну службу, та працювала викладачем і тренером.

Наразі працюю над дисертаційним дослідженням для здобуття наукового ступеня PhD з психології. Також є дійсним членом Ради молодих вчених, керівником центру медіації.

Темою наукового пошуку є особливості опанування самотності.

Освіта:
Інститут соціальної та політичної психології НАПН України (науково дослідний інститут), аспірант, 2023
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Ілона

4+

08.10.2019

Психолог (практик-терапевт), Базовий рівень

4+

Співпрацею з Іриною Вікторівною залишилася задоволена. Репетитор задавала багато домашньої роботи, заняття проходили продуктивно.... більше»

Схожі анкети

Віталій Б. id: 173886

Віталій Б.

Я працюю онлайн, а отже Ви можете звернутися до мене та отримати психологічну допомогу, перебуваючи практично у будь-якій точці світу. Щоб записатися на сеанс, напишіть повідомлення у вайбер, вацап або телеграм. У повідомленні напишіть Ваше ім'я та вік; опишіть проблеми, які Вас хвилюють; бажані для Вас часи та дні для проведення сеансу.

500грн/год
Юлія Р. id: 162064

Юлія Р.

Працюю з дітьми(онлайн з 9 років), підлітками та батьками. Створюю простір в якому безпечно та затишно. Буду вашої опорою та супроводом в вирішенні питань які турбують. Тривожність, страхи, увага, психосоматичні захворювання, втрата близьких, питання дитячо- батьківських відносин.

500грн/год
Олександра Т. id: 63024

Олександра Т.

- Унікальна методика вивчення іноземної та української мови - гарантований результат без зубріння; - Зняття мовного бар'єру;

5
700грн/год
Катерина Р. id: 153059

Катерина Р.

Обожнюю діток! Працювала практичним психологом протягом 7 останніх років! Позитивна, цілеспрямована, тепла та щира! Знайду спільну мову та намагатимуся допомогти знайти правильний шлях!

500грн/год
Марина О. id: 98799

Марина О.

Працюю з темами: -зміцнення здорової самооцінки підлітка -налагодження спілкування з однолітками, розпізнавання у свою адресу булінгу від однолітків та вчителів -сімейне насилля -легальний прояв агресії та розуміння своїх психолог-х кордонів -розуміння своїх почуттів -допомога у проживанні підліткових криз та зміцнення сильних якостей особистості

800грн/год