Репетитор - Анна Л. id: 35828

Анна Л.

500 грн/год
500 грн/год

Досвідчений педагог, кандидат наук. Допоможу у вивченні вищої й елементарної математики, при подготовці до ЗНО, НМТ

Анна Л. 5.0(відгуків: 3)

Досвідчений педагог, кандидат наук. Допоможу у вивченні вищої й елементарної математики, при подготовці до ЗНО, НМТ

Предмети

Математика

Вища математика

Математичний аналіз

Диференціальні рівняння

Аналітична геометрія

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Лук'янівка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Залізничний Вокзал, Університет, Театральна, Льва Толстого, Золоті Ворота

Голосіївський

Олімпійський, Палац Україна

Печерський

Печерськ, Звіринець, Кловська, Липки, Царське село, Новопечерські липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів, Хрещатик, Майдан Незалежності

Подільський

Поділ, Контрактова площа, Тараса Шевченка, Поштова площа

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Доцент ВНЗ, кандидат педагогічних наук. Досвід викладання в школі 10 років. Досвід репетиторства з 1995 року. Досвід успішної підготовки абітурієнтів на бюджет до ВНЗ Києва, Харкова, Дніпра, Донецька, Запоріжжя. Досвід дистанційній допомоги учням і студентам країн СНД, Польщі, Німеччини, Франції, Ізраїлю, США.

Освіта:
Донецький державний університет, кандидат наук (PhD), 2009
Вік:
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Анна Л.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Владислав

5+

04.02.2021

Математика, 10-11-й класи

5+

Дуже хороший викладач, мабуть один з найкращих вчителів, яких я бачив. Дуже добре і зрозуміло викладає матеріал і бачить проблеми учня. Оцінки і знання після декількох уроків стали кращими.... більше»
Лариса

5+

24.11.2020

Вища математика, Університетські курси

5+

Репетитором дуже задоволені. Рекомендуємо!... більше»
Оксана

5

14.01.2019

Математика, 7-9-й класи

5

Це найкращий учитель, якого я зустрічала у своєму житті! Моя дитина теж дуже задоволений результатом. Спасибі Ганні Володимирівні та ресурсу BUKI... більше»

Схожі анкети

Артем А. id: 80027

Артем А.

Вітаю! До війни я займався навчальними проектами, спецкурсами. Зараз ситуація в навчанні реально критична, тому я вчу всіх хто хоче вчитися. Можу викладати багато предметів, тому в разі потреби - запитуйте. В оголошенні обмежуюсь Математикою, Фізикою, Хімією.

4.5
500грн/год
Влад О. id: 139943

Влад О.

Мене звуть Влад, з дитинства займався фізикою та математикою, почав раніше року робити успіхи на олімпіадах, здав ЗНО найкраще в області.

5
500грн/год
Сергій П. id: 44371

Сергій П.

У 2011 році закінчив Фізико-математичний факультет НПУ імені М.П. Драгоманова з червоним дипломом. Кандидат фізико-математичних наук (2015 рік). Працюю викладачем в НПУ імені М.П. Драгоманова більше 7 років. Досвід репетиторської роботи 11 років.

500грн/год
Евеліна З. id: 6264

Евеліна З.

Професійно готую до ЗНО/НМТ 🔻 Заняття в групах за вартістю 690 грн/міс (12 занять по 1,5 год, пробне заняття безкоштовно) 🔻 Червоний диплом магістра за спеціальністю «Викладач математики» 🔻 11 років досвіду у викладанні (університет КПІ, школа ім. Лисенка, приватні уроки) 🔻 Сотні моїх учнів навчаються у провідних ВНЗ країни

5
500грн/год
Ірина А. id: 161360

Ірина А.

Працюю викладачем математики вже 9 років: репетитором з математики для учнів 1-11 класів та студентів вищих навачальних закладів; викладачем приватного ліцею "Educator". Є автором курсу математики 5-го класу "Всеукраїнська школа онлайн" та лекторкою курсу "Українська для фізиків та ліриків".

500грн/год