Репетитор англійської мови, польської мови, іспанської мови – Павло Л.

Павло Л.

id: 3967

Місто:

Вишгород

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Співбесіда на карту поляка, Рівень C1-C2, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu (2019)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Бакалаврський диплом
Бакалаврський диплом
Студентський квиток польського університету
Студентський квиток польського університету


Доброго дня! На даний момент живу та працюю в Польщі.Викладаю польську, іспанську та англійську мови більше 4 років і з радістю запропоную Вам свою систему викладання.Рік стажування у мовній школі в Польщі в якості викладача іспанської та англійської мови, тривале проживання за кордоном дозволяє ефективно поєднувати науковий підхід та особливості розмовних аспектів іноземних мов у різних життєвих ситуаціях. Я комунікабельний і простий в спілкуванні, а головним своїм завданням я бачу в необхідності відкриття дверей своїм учням в широкий і вільний світ без мовних бар'єрів. Кілька років я працюю над створенням системи викладання, яка дасть Вам можливість швидко і якісно заговорити іноземною мовою. Багато хто вже оцінив її переваги. Цікаво? Тоді чекаю Вас на своїх заняттях!!!

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Польська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Наполегливий, вимогливий і навіть трохи емоційний. Заняття проходили успішно. Найближчим часом планую відновити заняття по скайпу, оскільки репетитор перебуває у Польщі.

Дмитро (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Польська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Займалися з Павлом Миколайовичем, на жаль, недовго, завадив брак часу у мене. Відбулося занять 6, і за цей короткий час репетитор зумів доступно подати граматику. Павло Миколайович володіє польською мовою на високому рівні. Заняття завжди проходили цікаво і на позитиві. Я залишилася задоволена співпрацею з Павлом Миколайовичем. Рекомендую.

Анастасія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Польська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Чудовий репетитор польської мови. Дочка Анастасія завжди була задоволена високим рівнем занять, підходом Павла Миколайовича. Досить швидко знайшли спільну мову. Результат помітний. Рівень знань покращився. Готуємося до вступу в польський університет.

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Євген
Євген

Досвід: більше 5 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Польська мова

Показати профіль