Корчева Людмила Миколаївна

Місто:

Запоріжжя

Предмети:

Українська мова та література

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад

Місця проведення занять:

На виїзді:

Запорізька обл., Запоріжжя:

Хортицький (1-ий мікрорайон, 3-ій та 5-ий мікрорайони, 6-ий мікрорайон, 7-ий мікрорайон, 15-ий мікрорайон, 16-ий мікрорайон, 17-ий та 18-ий мікрорайони)

Дніпровський (Верхня Хортиця, Осипенківський, Бородинський, Робітниче селище, Селянське селище, Мірошницьке селище, Великий Луг, Соцмісто)

Вознесенський (Автопарк, Парк трудової слави, Цирк, Критий ринок, Фестивальна площа)

Заводський (Підпорожнянське, Павло-Кічкас, Запоріжжя Ліве)

Комунарський (Південний житловий масив, Космічний житловий масив, Селище Південне, Селище Першотравневе, Селище Другого травня, Селище Мирне)

Шевченківський (Зелений Яр, Селища Чкалова та Мокрянка, Селище Димитрова, Перший мікрорайон, Другий мікрорайон, Третій мікрорайон, Селище ДД, Селище Леваневського, Селище Тепличне)

У репетитора: Запорізька обл., Запоріжжя, вулиця Невського, буд. 220

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Запорізький національний університет (1998)

Я вчитель-методист вищої категорії, стаж роботи з 1994 року. Брала участь у розробці курсу з дистанційного навчання при ЗОІППО. Автор 3 монографій з української мови та літератури: метод проектів, розвиток образного та асоціативного мислення, використання міжпредметних зв'язків при викладанні предметів філологічного циклу. Маю публікації у фахових виданнях ВГ "Основа". Веду власний блог "Український простір № 75". Досвід роботи із підготовки учнів до творчих конкурсів, олімпіад, захисту робіт МАН. Активно займаюсь підготовкою учнів до ЗНО протягом 4 років. Останні 4 роки викладаю у класах філологічного профілю (українська мова та література).

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Українська мова та література, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5+

Дуже, дуже класна жінка! Рекомендую Людмилу Миколаївну всім, можу поручитися! За 2 місяці змогла підготувати доньку до ЗНО. До березня Віка абсолютно не готувалася до тесту та й читати не дуже любить. Потягу до філології ніколи особливо не було. Але репетитор змогла пробудити в ній любов до мови і, за такий короткий термін, наздогнати всю шкільну програму. Людмила Миколаївна завжди ставилася з розумінням до всього. І хочу додати, що дочка здала на 167 балів. А це один з кращих її результатом серед інших предметів, які вона здавала.

Світлана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі