Репетитор - Альона Б. id:41495

«Репетитор з норвезької та англійської мов.»

500 грн/год

Альона Б.

id: 41495

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Університет в Осло

Ступінь:

бакалавр

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи Підготовка до ДПА (4 клас) 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Підготовка до олімпіад Університетські курси TOEFL, IELTS Розмовна мова Ділова та бізнес мова Носій мови Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency) Рівень C1-C2 GMAT, GRE Підготовка до вступу за кордон До співбесіди в посольстві Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ) Корпоративна англійська (для компаній)

Про себе

Викладаю норвезьку мову, готую до іспитів А1-А2, A2-B1, B1-B2, Bergenstest. Маю дві вищі освіти, одна з яких - педагогічна. Стаж викладання норвезького 8 років. Маю диплом норвезького вищого рiвня Bergenstest. Живу і працюю в Осло. Здобуваю третю вищу освіту в Університеті Осло на гуманітарному факультеті за фахом-лінгвістика скандинавських мов.Познайомлю з побутовим життям в Норвегії.
Стаж викладання англійської-14 років. Готую до ЗНО, ДПА, IELTS, TOEFL, готую до виїздів за кордон. Познайомлю з побутовим життям в Англії, Америки та Австралії.
Викладаю не тільки для дорослих, але і для дітей. Заняття для дітей проходять в музично-ігровій формі.Заняття проводжу російською, українською та англійською мовами.

Норвезька мова - деталі про досвід викладання:

1. Методика. Я рекомендую своим студентам уделять выполнению моих домашних заданий хотя бы 10-15 минут в день .По этой методике и благодаря разнообразным тестам и упражнениям ,которые я даю в домашних заданиях, мои студенты достигают наибольшую эффективность в занятиях и учат норвежский язык с удовольствием. При помощи многочисленных диалогов и выражений ,студенты учатся их правильно использовать в повседневной жизни и пополняют свой словарный запас. 2. Сколько времени нужно для изучения языка

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Норвезька мова, Репетитор для початківців

Олена професіонал і це відчувається після першого досвіду спілкування. Матеріал подає просто і доступно. Але головне, уроки з нею це не тільки вивчення іноземної мови, а заряд позитивних емоцій! Ще ніколи не було так весело вивчати нову для мене мову! Це створює колосальний ентузіазм до навчання.

Норвезька мова, Підготовка до вступу за кордон

Про уроки, які проводить викладач Олена, У мене залишаються тільки позитивні емоції і приємні враження. Тактика подачі матеріалу грамотна і продумана: спочатку - правила, потім - підручник тощо. Засвоєння матеріалу перевіряється, на будь-які питання отримано дохідливий, докладну відповідь.

Норвезька мова, Репетитор для початківців

Викладачем дуже задоволена. Заняття цікаві, добре структуровані і динамічні. Олена дуже уважна до мене під час уроку і вимоглива до виконання домашніх завдань. Завдяки нашим заняттям, крім необхідності володіти мовою, у мене з'явилася чітка мотивація і натхнення займатися норвезькою. Спасибі велике!! Моя оцінка 5 з 5. Рекомендую!

Норвезька мова, Підготовка до вступу за кордон

Викладачем задоволена на 5 з 5. Оскільки це вивчення моєї другої мови, тому я шукала викладача, який викладатиме по такому підходу, який працює на мене. Тому можу сказати Олена саме такий викладач. Структуроване стисле подання матеріалу. Ефективна методика викладання. Вимогливість до виконання домашніх завдань. Доступне і зрозуміле пояснення. Рекомендую!!!

Норвезька мова, Рівень А1-А2

Я почала вивчати норвезьку мову зовсім недавно. Викладачем дуже задоволена! Олена дуже дохідливо пояснює і підбирає необхідний матеріал. Добре опрацьовує розмовну частину. Дуже уважна, виправляє і пояснює помилки. Завжди позитивна, чуйна і пунктуальна! З Оленою дуже легко і комфортно спілкуватися. Рекомендую всім, хто хоче вивчати норвезьку мову!!!!

Норвезька мова, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Мені дуже подобається викладання вчителя. Я пробувала різні методи. І школа І репетитор. Дуже не вистачало системності, яку дала Олена. Чітко, швидко, без зайвих слів. У неї є не просто знання мови але і алгоритм навчання інших. А це найголовніше.

Норвезька мова, Рівень B1-B2

Хороший педагог, який відповідально ставиться до своєї роботи. Вміє логічно структурувати і підносити інформацію. Планую довгострокову співпрацю.

Норвезька мова, Граматика

Мене повністю влаштовує Олена, як репетитор. Тому що: 1) вона вимоглива 2) пунктуальна 3) розумна 4) відповідальна 5) сувора Мені здається, що саме таким повинен бути репетитор. Мені подобається, як саме вона вибудовує урок, підтягує і робить упори саме на ті теми, в яких у мене є проблеми. Вимагає виконання завдань, ніколи не забуває про "хвостах", хвалить тоді, коли є за що. Для мене це важливо. Я не на секунду не пошкодувала про те, що почала свої заняття з норвезької мови саме з нею. Мінусів в її роботі я не знайшла, тому моя оцінка 5+.

Норвезька мова, Рівень B1-B2

Дуже задоволена викладачем, відмінно пояснює матеріал і індивідуально підбирає завдання. Здала norskprøven B2 з її допомогою) Рекомендую!! Спасибі!

Норвезька мова, Рівень А1-А2

Дякую вчительку, дуже цікаві уроки, динамічні. Пояснює все ясно, толково. Матеріали до уроку зрозумілі і дуже необхідні для повторення. А ще дуже цікаво дізнаватися від викладача особливості культури, життя норвежців.

Норвезька мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2

Дуже задоволена роботою репетитора, сподобалася її методика викладання.

Норвезька мова, Репетитор для початківців

Дякую!!! Викладач супер.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Харків

400грн/год

Яніна Т.

Підготовка до всіх міжнародних іспитів з англійської та німецької мов !

5
500грн/год

Анна Г.

Викладаю китайську, французьку та англійську російською та українською, а також китайську та французьку англійською!

5
400грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Альона Б. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Норвезька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Рівень C1-C2
 • GMAT, GRE
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
 • Корпоративна англійська (для компаній)
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 500 грн/год.