Репетитор - Наталія П. id:41646

«Заняття проводжу на базі інтерактивної онлайн платформи, розробленої для дистанційного викладання.»

250 грн/год

Наталія П.

id: 41646

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Репетитор для дітей Підготовка до олімпіад Університетські курси Розмовна мова Ділова та бізнес мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate) Підготовка до вступу за кордон Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Про себе

Онлайн заняття проводжу на базі сучасної інтерактивної онлайн платформи, розробленої для дистанційного викладання (займатися ви зможете навіть з мобільного).
З підлітками займаюся за підручниками видавництва Pearson "Wider World". Курс розроблено саме для підлітків і вже з п'ятого класу готує учнів до здачі ДПА і ЗНО. Є унікальна можливість робити домашні завдання онлайн і урізноманітнити онлайн заняття шляхом використання величезної кількості аудіо та відео матеріалів.
Моя фішка використання автентичних навчальних матеріалів, розроблених у США, Канаді та у Британії, адже вони насичені сучасним сленгом, особливостями вживання граматики і вимовою, що характерна для носіїв мови.
Моя задача створити англомовне середовище та допомогти вам полюбити англійську мову, а ваша наполегливо працювати.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Чудовий репетитор.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Наталія є прикладом професійного викладача! Дуже прогресивна, використовує нові технології (зокрема систему дистанційного навчання), слідкує за тенденціями і навчає так, як знадобиться в житті, а не так, як є лише в книжках, спирається на native speakers (носіїв мови). Матеріал різнотиповий: звичайні ДЗ на різних онлайн-платформах, посилання на додаткові статті, мультфільми, добірка незнайомих слів і т.д. Має вміння підлаштовуватися під потреби конкретного учня, повторюючи в швидкому темпі вже знайомі теми та чітко й зрозуміло подаючи нові. Як викладач - відповідальна, націлена на результат, як людина - тактовна та привітна!

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Професійний викладач, пояснює все зрозуміло, чітко, систематизовано. Уроки проходять легко і вся інформація є доступна для сприйняття. Рекомендую Наталію як гарного викладача для англійської мови)

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Довго шукаючи репетитора англійської мови для подальшого навчання за кордоном, я нарешті-таки знайшла того, хто дійсно зможе достатньо швидко і ефективно підготувати, в мовному плані до життя і навчання за кордоном, а саме в США. Наталя займається зі студентами через онлайн платформу. Це не менш ефективно від заняття вдома, швидше навпаки. Я економлю свій час, сили. Методика викладання не схожа на методику інших репетиторів, до кожного студента є індивідуальний підхід, відповідно, створюється індивідуально для кожного програма навчання. Що ще дуже важливо для мене - це американський англійський, який дуже важко зустріти серед російськомовних викладачів України, а Наталя з легкістю може його викладати, всіляко допомагаючи студенту. На занятті використовуються різнотипні завдання, що не дає можливості розслабитися)) Хто дійсно хоче вивчити мову, Вам до Наталі, вона 100%допоможе, якщо це бажання буде і у Вас!)))

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Тактовний, ввічливий репетитор, пояснює все доступно, дочка заняттями дуже задоволена.

Англійська мова, Розмовна мова

Кожен урок грамотно підготовлений і головне дуже цікавий, я радий що займаюся з Наталією ☺️

Англійська мова, Репетитор для початківців

5 з 5! Дякую!

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

У викладача є програма на кожен рівень. Я займаюся по А2. Матеріал структурований і послідовний, відпрацьовуємо кожне правило яке потрібно знати для рівня А2. Я задаю багато питань, на деякі з них навіть заготовлена презентація, якщо вони типові. Порадила багато подкастів і мультфільм для мого рівня, стежить за прогресом в їх прослуховуванні і перегляді кожен урок. Викладачем задоволений.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Мені дуже подобається заняття з Наталією! Вони дуже цікаві, спочатку, правда, було складно освоїтися з онлайн кабінетом і дошкою, але мені все доступно пояснили)) Викладач прислухається до твоїх особистих побажань та вподобанням, і тому всі уроки проходять продуктивно і без нічого!)))

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Наталя прекрасний вчитель. Заняття цікаві, час на уроці проходить непомітно. Є чіткий план проведення уроку, що дозволяє за короткий час пройти велику кількість різноманітного матеріалу, який сприймається просто. Великий плюс занять - дистанційне навчання. Можна зробити домашнє завдання, повторити пройдені матеріали в будь-який момент з телефону і, найприємніше для мене, ніяких записів в зошиті)) Після кожного заняття є все більша впевненість, що мову все ж таки вдасться опанувати. Рада, що саме Наталя допомагає мені в цьому. Рекомендую!

Англійська мова, Розмовна мова

Кожне заняття відрізняється від попереднього, все дуже цікаво, пізнавально і невимушено, а також відчуваю, що дійсно здобуваю знання. Наталія дуже відповідально готується до кожного заняття і викладає матеріал дуже доступно. Рекомендую Наталію як прекрасного репетитора і як людину, з якою цікаво спілкуватися.

Англійська мова, 5 - 6 класи

Займаємося всього місяць. Поки претензій до роботи репетитора не маємо. Добре до себе сприяє, завжди привітний і уважний.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Наталія дуже приємна людина, а також відповідальний, системний та енергійний викладач. Після чергового заняття залишається відчуття задоволення та більшої впевненості в тому, що вдасться з її допомогою опанувати англійську мову. Для мене це важливо, як для дорослої людини. Дуже рада, що саме Наталія зустрілася на моєму шляху. Заняття проводяться по скайпу або через zoom, так як ми живемо в різних містах. Мені до вподоби такий формат, він дуже економить час.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Репетитором задоволені. Наталія швидко знайшла спільну мову з моїм сином. Подобається, що вона використовує сучасні методи навчання, уважно звертаючи увагу на вік і рівень підготовки дитини. Головне - дитині подобається займатися з викладачем.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Наталя дуже хороший педагог! Я рекомендую її, не тільки як прекрасного філолога, але особливо ще чудового психолога. Я і моя дитина задоволені професійним репетитором

Англійська мова, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

За даний період наші домовленості дотримуються педагогом в повному обсязі. Педагог відповідальний, має націлювання на результат, а не на годинник. Заняття захоплюючі, етапність послідовна, має добре налагоджену, вироблену систему викладання, а не за примітивними підручниками. Дитина спрямована і залучений з ентузіазмом! Як говорив німецький Абат і філософ-Thomas von Aquin: "Für wundermuss man beten, für Veränderungen aber arbeiten". (Про диво потрібно молитися, але на зміни - працювати.) Поки працюємо! Говорити про конкретні досягнення-доцільно пізніше. З повагою, Josef!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Ми припинили заняття з репетитором, бо, на жаль, викладач не знайшла спільної мови з дитиною.

Відповідь:

Ольго, ви забули написати, що у дитини діагноз гіперактивність. У анкеті ви теж приховали цю інформацію. Навіть попри це ми з Назаром знайшли спільну мову дуже швидко і учню так подобалися мої уроки, що його тато вмовляв мене продовжити навчання. Я пояснила татові Назара, що не можу наразі продовжувати займатися з Назаром, і Олександр з повагою і розумінням поставився до мого рішення. Дитина дійсно вимагає особливого нервового напруження, ви знаєте, що Назар через свою хворобу часто не контролює свої емоції, може почати кричати, гніватися, матюкатися без будь-яких причин.Рішення припинити заняття далося мені нелегко, тому особливо неприємнго було тепер прочитати відверту брехню від вас.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Дуже сподобалися заняття. Вони проходять завжди в цікавій формі, займаючись на різних платформах, вивчаючи слова, переглядаючи цікаві відео про правильну вимову, можна швидко досягти високих результатів. Радує те, що можна займатися як і на території вчителя, так і онлайн, сидячи вдома. І дуже допомагає, то що якщо щось незрозуміло, то тобі завжди підкажуть що і як робити. Моя оцінка 5!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Роботою Наталії дуже задоволені. Викладач займається з сином (8й клас) Англійською мовою. Предмет викладає добре, знайшла спільну мову з учнем, вимоглива, відповідальна та пунктуальна. Плануємо й надалі продовжувати співпрацю з викладачем.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Чи розуміють британці американців? Який акцент є правильним? Чи треба перейматися через акцент?

Стаття про переваги навчання онлайн

Схожі анкети Харків

Петро К.

Досвідчений викладач з більш 10-річним досвідом роботи, будь-який рівень від початкового до просунутого, як дітям, так і дорослим.

200грн/год

Світлана К.

Репетитор з англійської мови. Досвід роботи 20 років. Працюю з учнями середньої, старшої школи та студентами. Готую до ДПА та ЗНО.

5
250грн/год

Тетяна Б.

Навчаю за комунікативною методикою, упор на розмовну англійську, можливо індивідуальність і в міні-групах або групах.

5
200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Наталія П. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.