Репетитор - Лариса Б. id:41735

«Заняття за індивідуальною програмою.. При систематичних заняттях рівень знань значно підвищується.»

300 грн/год

Лариса Б.

id: 41735

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Криворізький педагогічний інститут КНУ

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

1979

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО 10 - 11 класи Підготовка до ДПА (9 клас) 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4

Про себе

Курси підвищення кваліфікації вчителів вищої категорії в Днепре останній раз в 2017 році. Після проведенних повністю занять учні успішно здають підсумкову контрольну роботу. Проводжу заняття українською і російською мовою. Є можливість проводити заняття по скайпу.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

36 відгуків з середньою оцінкою 4.9

Математика, Підготовка до ЗНО

Роботою викладача задоволені, про результати говорити ще рано, але дитина вирішує математику і став в школі частіше тягнути руку і виходити до дошки, а це вже який ніякий результат.

Математика, 5 - 6 класи

Дуже вдячні Ларисі / професійний і дуже сильний педагог, але найголовніше - її здатність викликати у дитини бажання вчитися і розуміти предмет. Син став набагато краще рахувати і йому подобається займатися з Ларисою Миколаївною. Величезне спасибі!

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Я дуже задоволена роботою Лариси Миколаївни! Вона знайшла підхід до моєї дитини. Донька навчається в 9 класі, по матеметиці в неї були не найкращі оцінки, але займаючись з Ларисою Миколаївною з вересня і по листопад, вона вже має гарні результати. Моя дитина з задоволенням займається з Ларисою Миколаївною! Величезне дякую нашому РЕПЕТИТОРУ!!!!!

Математика, 7 - 9 класи

Роботою репетитора повністю задоволена. У викладача є контакт з дитиною, пояснює добре (думка дитини).

Математика, Молодші класи 1-4

Чудовий викладач, професіонал своєї справи. Доньці дуже подобається.

Математика, Підготовка до ЗНО

Відповідально підходить до своєї роботи. Підбирає завдання відповідно до рівня учня, складаючи індивідуальну програму. Дохідливо пояснює матеріал. Знайшла спільну мову з донькою. Дуже задоволені репетитором!

Математика, 5 - 6 класи

Вперше необхідно було для старшого сина підтягнути та удосконалити знання по математиці. Дуже рекомендуємо Ларису, вона знає як пояснити предмет і все просто і чітко.

Математика, 5 - 6 класи

Доньці дуже подобається займатися з Ларисою. Нам було важливо знайти не тільки хорошого педагога, а й приємного в спілкуванні людини, тому займаємося із задоволенням.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Лариса - досвідчений викладач, знає підхід до учнів. Вона дає той матеріал, який потрібен для здачі ДПА. Відразу знайшла спільну мову з моїм сином. Син задоволений заняттями. Я бачу, як він спілкується з викладачем і як він робить завдання і можу зробити висновок, що Лариса той учитель, який нам потрібен.

Математика, 5 - 6 класи

Відмінний викладач. Підтягла знання з математики за короткий термін. Швидко знайшли контакт один з одним. Завжди є можливість зв'язатися, якщо є якісь питання. Дуже задоволена. Рекомендую! І величезна подяка !!!

Математика, 5 - 6 класи

Після занять з Ларисою Миколаївною, наш син став відчувати себе більш впевнено на уроках в школі. Підтягнув матеріал. Викладач зацікавила сина додатковими завданнями на логіку. Чекає із задоволенням нових уроків.

Математика, 7 - 9 класи

Дуже задоволені результатом, профессійним рівнем. Лариса швидко зрозуміла поставлені цілі, підібрала підхід і результат не заставив себе довго чекати. Дуже задоволені і раді! Будемо продовжувати працювати надалі!

Математика, 10 - 11 класи

Дуже задоволені своїм викладачем Ларисою Миколаївною, все зрозуміло пояснює, дає перевагу темам, які важко даються. Обов'язково будемо продовжувати заняття.

Математика, 7 - 9 класи

Виносимо велику подяку нашому викладачу Ларисі Миколаївні. Минув місяць занять з викладачем, а дитина вже відчуває себе більш впевнено на уроках і в оцінках також є зміни. Дякуємо Вам, Ларисо Миколаївно.

Математика, 7 - 9 класи

Почали займатися з учителем по скайпу. Пояснює доступно і дитині все зрозуміло. Про результат говорити рано, але думаю, що результат буде. Вчителя раджу!

Математика, 7 - 9 класи

Дуже вдячні нашому викладачу Ларисі Миколаївні. Минув місяць занять з викладачем, а дитина вже відчуває себе більш впевнено на уроках і в оцінках успіхи також помітні. Дякуємо Вам, Ларисо Миколаївно!

Математика, 10 - 11 класи

Хороший репетитор, намагається налагодити з дитиною комунікацію.

Математика, 7 - 9 класи

Репетитором задоволені.

Математика, 7 - 9 класи

Хороший вчитель. Домовилася з сином на раз. Результат я бачу.

Математика, 10 - 11 класи

Дуже задоволені педагогом з алгебри Ларисою Миколаївною. Вона уважна, доброзичлива і пунктуальна, а також, що не менш важливо, вимоглива. Дитина з задоволенням займається, оскільки Лариса Миколаївна знайшла до нього індивідуальний підхід і зробила заняття пізнавальними і цікавими. Дякую вашому сайту!

Математика, 5 - 6 класи

Займатися почали не давно, поки все подобається, будемо сподіватися, що так і далі буде добре.

Математика, 7 - 9 класи

Лариса проводить онлайн уроки з моєю дочкою по скайпу. Ми живемо в Данії, тому я була в сумніві, чи зможе репетитор з України, дати ті знання і допомогу в навчанні онлайн. Лариса змогла, змогла знайти спільну мову з дитиною, зацікавити і допомогти в навчанні а також дати необхідні знання. Ми вдячні їй і можемо сміливо порекомендувати. З повагою.

Математика, 5 - 6 класи

Дуже хороший репетитор ми задоволені. Рекомендую.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Хочу висловити подяку Ларисі Миколаївні! Син став краще навчатися! Всього за місяць Лариса Миколаївна помітно підтягнула його з алгебри, геометрії. І у дитини з'явився інтерес до навчання, помітно покращилися оцінки і з інших предметів. Дякую, Ларисо Миколаївно!

Математика, 7 - 9 класи

Син 4 клас, займається віддалено, по скайпу. Відразу знайшли з викладачем спільну мову, інформація для вивчення дається в структурованій і доступній формі, що дозволяє швидко і якісно засвоювати отриманий матеріал.Це дуже сумлінний, знає, вміє зацікавити в своєму предметі викладач, в доступній для розуміння формі доносить навчальний матеріал. Велике спасибі! Ми дуже задоволені, будемо продовжувати заняття!

Математика, Українська мова, Англійська мова, 7 - 9 класи

Дуже задоволена. Будемо досягати нових висот.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Було дуже приємно працювати із викладачем. Лариса Миколаївна пояснює зрозуміло з терпінням повторюючи складні моменти. Ніякох напруги під час занять не виникає. Вельми вдячні за допомогу!

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Прекрасний педагог, доступно пояснює. Відповідально ставиться до роботи і учнів.

Математика, 7 - 9 класи

Очень умная и приятная учительница, довольна занятием! Все супер, очень довольна.

Математика, Молодші класи 1-4

Прекраснbй педагог, доступно пояснює, швидко знайшла спільну мову з дитиною. Сподіваюсь на подальшу співпрацю.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Готуємося до ДПА. Дуже душевна жінка, відмінний викладач, швидко знайшли спільну мову з дитиною. Дякуємо Вам, Лариса, сподіваюся на подальшу співпрацю.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас), Підготовка до школи

Лариса Миколаївна справжній професіонал, ми задоволені її роботою, наполегливо готуємося до ДПА і сподіваємося на хороший результат.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Я задоволена роботою репетитора. Добре готує до іспиту, допомагає розбирати незрозумілі теми, а так само зрозуміло і розбірливо подає матеріал.

Математика, 5 - 6 класи

За час роботи Лариси Миколаївни з моєю дитиною було вивчено багато матеріалу з математики. Лариса Миколаївна цікаво подає матеріал, чітко виявляє де саме дитина має непорозуміння по темі і дуже доступно пояснює завдання. Завжди вчасно проводить заняття і має дуже хороший підхід до дитини, ніколи не кричить. Оцінки в школі стали набагато кращими. Моїй дитині подобається займатися з викладачем. Дуже дякую.

Математика, 7 - 9 класи

Репетитор швидко знайшла спільну мову з дитиною, професіонал з великої літери. Рекомендуємо викладача!

Математика, Молодші класи 1-4

Все відмінно, продовжуємо роботу.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Схожі анкети Кривий Ріг

Олена Ч.

Досвідчений, врівноважений викладач. Володіння різними методиками викладання, дозволяє мені проводити заняття весело і інформативно.

300грн/год

Зоя Н.

Допоможу бути з математикою на ти. Великий досвiд. Експерт в пiдготовцi до ЗНО Математика буде для Вас не тільки легкою, ви її полюбите. :)

5
250грн/год

Тетяна Р.

Викладаю математику в школі більше п'яти років. Учні щорічно стають переможцями олімпіад, конкурсів з математики

5
200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Лариса Б. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Кривий Ріг і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • 10 - 11 класи
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Молодші класи 1-4
Заняття проводяться в учня, онлайн, вартість уроку – 300 грн/год.