Репетитор - Анна Н. id: 4376

Анна Н.

200 грн/год
200 грн/год

Від своїх учнів я очікую бажання досягти результату і відповідної співпраці, яка допоможе реалізувати поставлені цілі.

Анна Н. 5.0(відгуків: 1)

Від своїх учнів я очікую бажання досягти результату і відповідної співпраці, яка допоможе реалізувати поставлені цілі.

Предмети

Хімія

Біологія

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи
5-6-й класи

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи
5-6-й класи

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Розкажу дещо про себе. Вчитель хімії, біології та екології. Молода та енергійна людина. На особистому досвіді знаю, як нелегко іноді дається навчання (особливо нелюбих предметів). Моя першочергова задача навчити дітей любити предмет, знаходити в ньому користь для подальшого життя і звісно ж володіти знанням. І якщо дитина стала на шлях пошуку цих знань, то нам в одному напрямку!!!

Освіта:
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, спеціаліст, 2014
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Вікторія

5

16.10.2016

Хімія, Біологія,

5

Навчання проходить чудово. Прогрес в навчанні є. Рівень знань з хімії та біології підвищився. Анна Олександрівна - відмінний репетитор! Педагог дохідливо пояснює матеріал, готується до занять. Я краще почала знати і запам'ятовувати матеріал з хімії. Репетитор мені допоміг підвищити успішність у школі. Ваша компанія працює організовано і швидко.

Схожі анкети

Ірина С. id: 98537

Ірина С.

Досвід роботи репетитором п'ять років. Підготовка до НМТ включає в себе пояснення матеріалу, виконання різнопланових завдань, домашнє завдання і його перевірку. Також ви одержуєте конспекти до занять і схеми для узагальнення інформації і повторення. На уроках використовую різнопланові матеріали для кращого розуміння на різних рівнях сприйняття.

250грн/год
Аліна К. id: 4371

Аліна К.

Репетитор з хімії та біології. Готую учнів до контрольних робіт, ЗНО, олімпіад

4.8
200грн/год
Анна В. id: 162513

Анна В.

Маю досвід, допомагаю у вивченні біології.

200грн/год
Руслана Б. id: 126577

Руслана Б.

✔️Індивідуальний підхід до кожного учня ✔️ Використання сучасних цифрових онлайн інструментів при викладанні хімії та біології

5
170грн/год
Людмила Т. id: 184240

Людмила Т.

Мої послуги: - професійне навчання хімії та біології - допомога в опануванні незрозумілих тем - доступне пояснення складних алгоритмів розв'язування задач - підготовка до НМТ, вступних іспитів до коледжів/технікумів медичного та психологічного спрямування

250грн/год

Переглянуті репетитори

Ольга О.

Я знаю і люблю німецьку мову. Маю великий досвід викладання в інституті та на мовних курсах. Готую студентів для навчання в Німеччині. Викладаю російську мову для німецькомовних громадян.

400 грн/год

Всі переглянуті репетитори