Досвід:

більше 3 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2019

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до олімпіадУніверситетські курсиTOEFL, IELTSРозмовна моваДілова та бізнес моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)GMAT, GREПідготовка до вступу за кордонСпеціалізовані курсиПідготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Про себе:

Репетитор математики з 5-річним стажем. Чудові знання з математики, які я постійно треную навіть після закінчення навчання. Ще зі школи багато часу приділяв допомозі однокласникам та однокурсникам у навчанні математики та статистики. У студентські роки почав вести власний математичний гурток.
Кожного року отримував перемогу в районних та університетських олімпіадах, часто отримував призове місце на обласному та всеукраїнському рівнях, виступав за кордоном. Готував колег з рідного закладу для участі разом зі мною, тепер займаюся підготовкою нащадків.
Репетитор англійської мови з 3-річним стажем. Володіння англійською мовою на дуже високому рівні C1 Advanced (просунутий), який вимагають кращі ВНЗ для навчання за кордоном, а також при наймі на вищі ланки підприємства (директора та керуючі).
Навчаю з нуля незнайомих з англійською, а також тих, хто вивчав її в школі / університеті. Викладаю як російською, так і українською мовами. Важливе розуміння основних принципів української / російської мови на стандартному / академічному рівні для вивчення англійської.
Допомагаю школярам, ​​абітурієнтам та студентам при підготовці до здачі тестів, вступних та підсумкових іспитів, ЗНО на бакалаврат і магістратуру, IELTS + TOEFL, написання есе, мотиваційного листа, наукової роботи англійською мовою. Випускникам і працюючим допоможу з підготовкою до співбесіди для роботи в Україні і за кордоном.
Є особиста програма, яка допомагає за 100 годин піднятися до низів рівня В1 (Intermediate) при відсутності знання англійської і стільки ж часу до вершини В2 (Upper-Intermediate).
Освіта: закінчив фізико-математичний ліцей, бакалавр та магістр Міжнародної Економіки. Професійно розбираюся в Economic English, а також Business English, ухил на класичний British English (можна практикувати American English). Брав участь в олімпіадах і конференціях національного та міжнародного рівнів, є досвід роботи з іноземцями, подорожі за кордон.

Математика - деталі про досвід викладання:

Участь в олімпіадах: шкільні (7 перемог у місті, 4 призерські місця обласного рівня, 3-разова участь в національних зборах), студентські (5 перемог в університеті, 1 призове місце національного рівня, почесний учасник міжнародного змагання IMC)

Фізика - деталі про досвід викладання:

Участь в олімпіадах: шкільні (5 перемог у місті, 2 призерські місця обласного рівня, 2-разова участь у зборах національного рівня)

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Склав ЗНО на бакалавра (2014 рік, В-1, 188 балів) та магістра (2018 рік, В-2, 196 балів), 5-разова участь у Всеукраїнських конференціях (тези англійською мовою), участь в Міжнародних змаганнях англійською мовою (IMC), співпраця в бізнесі з іноземцями, часті подорожі за кордон

Економіка - деталі про досвід викладання:

Міжнародний економіст за фахом; участь в олімпіадах: шкільні (2 перемог у місті, 1 призерське місце обласного рівня), університетські (3-разова участь у всеукраїнських змаганнях KSE-ChampionShip, 6 місце в загальному рейтингу), участь в конференціях з економічною проблематикою, наявність власного бізнесу

Відгуки клієнтів

Математика, Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Роботою задоволена на 100%. Продовжуємо займатись)

Англійська мова, 7 - 9 класи

Ми не співпрацюємо, так як не змогли підібрати графік який би всіх влаштовував.

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Чудовий сучасний репетитор! Швидко знайшов підхід до 15-річного сина! за 4 дні по 2 години зміг підготувати сина до здачі ДПА з англійської мови на 10 балів при тому, що за семестр та річну оцінку маємо 8 !

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Репетитор нам очень подошел. Объясняет материал доступно, пунктуальный, помогает решать задания и просто среди недели. За все время занятий никаких проблем не было.

Математика, 5 - 6 класи

Співпрацею з репетитором задоволені, гарний спеціаліст.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Київ

Юлія С.

100 грн/год

Юлія С.

150 грн/год

5

Єлизавета К.

150 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Віктор Д. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Математика
 3. Фізика
 4. Економіка
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • GMAT, GRE
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Спеціалізовані курси
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.