Репетитор - Борис К. id:45933

300 грн/год

Досвід більше 10 років

«15 років досвіду, 5 років прожив у Канаді, все напрацьовано. За 3 місяці побутовий, за 6 абсолютно вільний.»

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ)

Ступінь:

магістр

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класиПідготовка до ДПА (4 клас)5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиРепетитор для дітейПідготовка до олімпіадУніверситетські курсиTOEFL, IELTSРозмовна моваДілова та бізнес моваНосій мовиРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)GMAT, GREПідготовка до вступу за кордонДо співбесіди в посольствіБазовий рівеньСпеціалізовані курсиПідвищення майстерностіПідготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)Корпоративна англійська (для компаній)

Про себе:

15 років досвіду і це моя основна робота + можу бути для вас перекладачем.

Всі уроки іноземної мови, що проводяться в нашій школі, мають у своїй основі комунікативну методику. Головне завдання даної методики полягає в тому, щоб навчити учня вільно спілкуватися іноземною мовою. Згідно з цією методикою метою вивчення будь-якої іноземної мови виступає формування вміння користуватися іноземною мовою як засіб спілкування, думати на ньому і вміти висловлювати свої думки.

                 Готовий вчити в 7 ранку, та хоч 1 січня

                     = Loyal to my trade, as well as this is my creed.

 Teaching is my ultimate burning passion. Do hire me Eager Learner, and dear customer you will save 5 precious years of life. Dare to start your education. SAS motto - Who dares that wins

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

200 чоловік навчив, 50 допоміг на співбесідах, 20 успішно емігрували

Всесвітня історія - деталі про досвід викладання:

2 місце Київ + викладаю її англійською. Клео красива муза. 2 предмета визначають людину: Історія та література сам Юлій Цезарь

Риторика - деталі про досвід викладання:

Цицерон Поетами народжуються, ораторами стає. Кращий помічника оратора - перо Квінтіліан

Ораторське мистецтво - деталі про досвід викладання:

Оратору необов'язково кричати, цілком достатньо культурно переконувати грамотною мовою

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Підготовка до вступу за кордон

Відмінний Викладач! Все пояснює максимально ясно і дохідливо. Дуже вдячний йому за наші уроки. Всім раджу і рекомендую!!! 10/10

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Дуже хороший викладач, знає свою справу, рекомендую.

Англійська мова, Розмовна мова

З Борисом займають приблизно місяць, до цього 1,5 року вивчав мову самостійно. Викладач дуже комунікабельний, енергійний і неймовірно заряджений на результат.

Англійська мова, Розмовна мова

Викладач дуже організований, завжди готовий підлаштуватися по часу, навіть якщо це 7 ранку 1 січня) Пояснення матеріалу завжди супроводжується яскравими прикладами з фільмів, книг, життя, тому і запам'ятовується краще.

Англійська мова, Ораторське мистецтво, Ділова та бізнес мова

Роботою викладача задоволена.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Борис толковий фанат своєї справи, дякую йому. IELTS 6.5.

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Найважливіше для мене - це була можливість проведення занять по вихідним і в годинах, які мені підходять. Але методологія навчання мені не дуже підходить.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Найкраща компанія! Привітні менеджери та висококваліфіковані викладачі. Рекомендую.

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Борис залишає враження дуже компетентного і цікавого викладача з харизмою і damn high level красномовством. Надання авторських матеріалів і інформації на високому рівні. План занять складений на основі аналізу моїх цілей. В цілому процес навчання оцінюю як дуже якісний. Вважаю, в школі або на курсах ви не вивчите англійську. Завдяки йому отримав високооплачувану роботу за кордоном.

Англійська мова, 10 - 11 класи

Діти в захваті - вчитися легко. Супер викладач, всім раджу !!!

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Репетитор просто прекрасний, вміє знаходити підхід до дитини, зацікавити. Рекомендую.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Репетитор непоганий, але методика викладання нам не підійшла. Важко сприймати учню заняття по скайпу.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate), Граматика

Дякую компанії за допомогу. Репетитор сподобався. Вдалося досягти поставленої мети.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Довго шукала репетитора для дитини. Перевагу думала віддати молоденькою дівчинкою, так як вважаю - доньці легше буде знайти спільну мову з не те, щоб ровесницею, але тим не менш наближений вік і інтереси. Проте..... побачивши на сайті Бориса і почитавши його "резюмування"- вирішила ризикнути, не розуміючи ще, як відреагує дочка. Враховуючи той момент, що знання англійської у "чада" не особливо вражають.".. ))) Не пошкодувала!! З першого ж уроку репетитор зумів розташувати дитину до себе. І вона із захопленням розповідала мені пройдений матеріал. Друге заняття я навіть прослухала разом з нею, і залишилася задоволена методикою. Не скажу, що прям за 4 тижні дитина вільно говорить, але їй цікаво і багато відкладається. Вона застосовує на практиці отримані знання (при розмові намагається сказати, як би це звучало англійською :) ) Головне, що репетитор зумів зацікавити, а це дуже важливо в подальшому бажанні вчити! Хто шукає репетитора з підходом - рекомендую!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Борис - чудовий репетитор. Навіть за 1 урок на тиждень зникли 10 зі щоденника. Відчувається досвід та неабияке бажання передати свої знання. З "+" - запис кожного урока на відео та вимогливість до учня. Сміливо можу порадити репетитора.

Англійська мова, Ораторське мистецтво, Ділова та бізнес мова

Роботою Бориса, ми дуже задоволені. Репетитор багато стороні розвинений, не нудний, цікавий, пунктуальний. Вміє домовитися з учнем. У мого сина дуже щільний графік і досить мало часу для різних додаткових уроків, а ось Борис якраз до цього зглянувся і все одно знаходить у своєму графіку місце для нього, при тому не разу не стала. Я б всім порадила цього репетитора, хто хоче підняти свій інтелектуальний рівень. Ми задоволені на 5+ Спасибі вам величезне, Борис!!!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Моїй дитині дуже сподобалося. Він її зацікавив. Вона завдання робить із задоволенням. Значить вчитель - супер.

Риторика, Ораторське мистецтво, Підвищення майстерності

З превеликим задоволенням хочу залишити відгук про роботу репетитора Бориса. Щиро рекомендуючи його як наставника Бориса і лайф коуча з предмету Ораторське мистецтво. Адже всього тільки за 10 уроків у нього вийшло неймовірне: вдалося трішки розговорити «неговорящого» і навчити готувати сильні цепляючі промови. Тому я як в минулому викладач МАУП з декількома вищими освітами особисто засвідчую професіоналізм, компетентність, фаховість Бориса.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Мій репетитор заради мене і в 7:30 готовий встати щоб вчити мене + я вчилася по скайп і задоволена. Борис інтелігентний, культурний і веселий.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Техніка навчання як для мене трохи не звична, довго звикала до викладача. Але для себе зрозуміла, що коли часу зовсім обмаль, то навчання по скайпу тоже можливо. Якщо Вам стандартні методи навчання набридли, то можете спробувати роботу з Борисом.

Англійська мова, Носій мови

Відмінний викладач - рекомендую! Я керівник компанії, шукав швидкий, але в той же час гнучкий спосіб вивчення англ.мова. З Борисом навчання відбувається дуже динамічно і, з моєї точки зору, ефективно. Він за 15 хвилин може пояснити те, що в школі вчили півроку. Дякую йому за розуміння моєї зайнятості та проведення занять у зручний мені час! Порекомендував його своїй дружині! :)

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Дуже хороший та приємний викладач! В легкій та доступній формі подає уроки: граматика-доступне пояснення правил; аудіювання-слухове сприйняття і розуміння мови; читання-розуміння всіх правил і тонкощів. Рекомендую!!

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Відмінний досвідчений репетитор, який працює над технікою вимови, граматикою і лексикою однаково добре. Рекомендую!

Англійська мова, Розмовна мова

Все круто, змогли попрацювати над граматикою і над розмовною мовою для виступу. Дякую.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Спасибі Борису за те, що допоміг мені розібратися в основах англійської граматики, артиклях і фразових дієсловах. Буду із задоволенням продовжувати навчання і чекати нових відкриттів для себе.

Англійська мова, Всесвітня історія, 7 - 9 класи

Прекрасний репетитор, дуже раді, що його знайшли. Дітям дуже подобається з ним займатися. Ми готували дітей до англомовної школи, і нам потрібно було дітей привчити до предметів на анг. дуже раді, що викладач зміг одночасно підтягнути з гуманітарних предметів і підтягнути анг. Дуже рекомендуємо.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Ефективно допоміг мені просунутися у вивченні англійської мови, я вступив на магістратуру!!! Крім того, що Борис хороший фахівець, так само він дуже прикольний і відкрита людина, урок проходить цікаво в затишній атмосфері. Перед цим марно 6 місяців ходив на курси, де тупо женуть план і не розжовують. Коротше, тільки індивідуальні уроки рулять, коли я поїхав в інше місто, продовжили скайп (спершу я поламався, типу немає особистого контакту), але потім зрозумів, якщо препод шарить, то шарить скрізь і в реалі, і онлайн.

Англійська мова, TOEFL, IELTS, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Добре було показано подвійне заперечення і модальні дієслова.

Англійська мова, Розмовна мова

Відмінний репетитор, добре пояснює матеріал і так само добре задає багато домашнього завдання, яке допомагає закріпити пройдений матеріал. Ще прибрав мені акцент = я думала, що буду як міністр Мутко. Я дуже боялася англійської - він мене заспокоїв і надихнув. Навіщо мені англійська? Для життя і подорожей. Дякую за вашу роботу.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

не рекомендую, даремно потрачений час і гроші

Риторика, Базовий рівень

Всім гризучим граніт науки міцними молодими зубами Привіт! Бориса найняв спершу для риторики і потім англійської - він витягнув Насправді виявляється silver-tongued красномовство-це не магія присвячених, в ораторське справа освічених, в ремесло витонченої словесності допущених the Chosen Ones. А саме тверде знання предмета прямим текстом + риторичні фігури, харизма, гумор і все-таки науково обґрунтування теорією і підтверджена багатовіковою практикою МАГІЯ СЛОВА. Далі я програміст і мені потрібні уроки англійської для співбесіди в Силіконову долину, пройшли часи living hell of English grammar. В принципі головне-це табличка неправильних дієслів і фразових. Мерфі виконали і так підсумок: я роботу отримав – for what I craved Уроки позитивні, нудно не буде. Я відповідаю, тлумачний за 2 заняття на тиждень дасть більше, ніж інші за 5. Досвідчений 15 років Сенсей Борис is an outstanding Pro – with attitude to reach your altitude!

Англійська мова, Розмовна мова

Хороший, веселий репетитор.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Борис займався зі мною англійською мовою. Хороший викладач, я всім задоволена.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Блоги користувача

В идеале, за месяц провести от 20 уроков за время отпуска. Во время работы уделять два дня в неделю на онлайн обучение и еще 20 уроков за второй отпуск. В течение года вы будите знать больше, чем студенты элитного института. Товарищ проведи отпуск с репе

Английский язык считается международным. По предварительным подсчетам, больше миллиарда людей умеют разговаривать на английском языке. Одно занятие в неделю с онлайн преподавателем в сто раз лучше и эффективнее, чем пять с обычным учителем

Изначально условно все методы изучения иностранных языков можно разделить на платные и бесплатные. Совершенно очевидно, что бесплатные способы - это самостоятельная практика. Насколько такой подход будет эффективен зависит от самого человека, а вот сил и

Схожі анкети Бровари

Лейла Г.

200 грн/год

Вікторія Б.

250 грн/год

Олена О.

300 грн/год

5

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Борис К. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Бровари і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Всесвітня історія
 3. Риторика
 4. Ораторське мистецтво
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • GMAT, GRE
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
 • Базовий рівень
 • Спеціалізовані курси
 • Підвищення майстерності
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
 • Корпоративна англійська (для компаній)
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 300 грн/год.