Репетитор - Володимир В. id: 4611

Володимир В.

500 грн/год
500 грн/год

Підготував десятки учнів, які успішно склали іспити А1, А2, В1, В2, С1. Більшість моїх учнів проживають, працюють і навчаються в Німеччині, Австрії та Швейцарії.

Володимир В. 4.9(відгуків: 45)

Підготував десятки учнів, які успішно склали іспити А1, А2, В1, В2, С1. Більшість моїх учнів проживають, працюють і навчаються в Німеччині, Австрії та Швейцарії.

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Університетські курси
10-11-й класи
До співбесіди в посольстві
Репетитор для початківців
Вступ за кордон
Граматика
Рівень А1-А2
Рівень B1-B2
Підготовка до іспиту ÖSD

Деталі про досвід викладання:

кандидат філологічних наук

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Заняття відбуваються за власною авторською методикою. Мої учні проживають, працюють та навчаються у Німеччині (Мюнхен, Берлін, Штутгарт, Франкфурт, Бремен, Нюрнберг, Лейпциг, Потсдам), Австрії (Відень) та Швейцарії (Цюрих).

Освіта:
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, кандидат філологічних наук, 1985
Вік:
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

ПІДГОТУЮ ДО ІСПИТУ GOETHE-ZERTIFIKAT B2

Предмет:

Німецька мова

Ціна

500 грн/год

Підготую до іспиту Beruf B2

Предмет:

Німецька мова

Ціна

500 грн/год

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

45 відгуків про Володимир В.

4.9/5

2

0

3

1

4

0

4+

2

5

12

5+

30

Володимир

5+

06.06.2024

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Все ідеально!
Ніна

5+

13.03.2024

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Це не перший мій викладач, тому є з чим порівняти. Рекомендую Володимира, матеріал чітко сформований, при розборі матеріалу викладач все пояснює зрозуміло. Подобається, що домашні завдання дозволяють краще освоїти лексику, структуровані, відчувається досвід.
Олексій

5+

12.03.2024

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Задоволений роботою викладача. Володимир - професіонал, викладає структурно та доступно пояснює матерал. Методика викладання подобається. Дякую.
Аліна

5+

14.02.2024

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Донька займається з Володимиром майже місяць. Їй подобається. Вчитель гарно пояснює, програма досить цікава та різностороння (є вправи на граматику, на слух, на мовлення). Для кращого засвоєння передбачено повторювання вже пройденних тем, тому не лишається білих плям. Заняття продовжуємо, бо мета - високий рівень німецької.
Aleksandrs

5+

05.02.2024

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Вивчення іноземної мови - це марафон, одразу не пробіжиш. Володимир - відмінний ментор та наставник у тренуваннях. Кожен урок збалансований: граматика, слухання, читання та розмова. При цьому, у будь-який момент можна відволіктися на тему з граматики, щоб краще зрозуміти текст або поточне завдання. Дуже раджу вам займатися з Володимиром, але не забувайте, що марафон бігти вам, тому обов'язково робіть домашнє завдання.
Наталя

5+

24.01.2024

Німецька мова, Граматика

5+

Займаюся з Володимиром уже понад два місяці. Тактовний, уважний, пунктуальний. Можу сказати, що Володимир — відмінний фахівець своєї справи. Програма занять побудована під мене, під мої слабкі сторони, що мотивує вивчення мови з інтересом. Уроки завжди продуктивні та гарний обсяг домашньої роботи. Викладачем дуже задоволена.
Olena

5+

17.09.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Син працює з Володимиром другий місяць. Заняття добре структуровані. Займається із задоволенням, за цей час став впевненішим у німецькій мові. Матеріал вивчають ретельно, Володимир відповідає на питання і допомагає зі складнощами. У спілкуванні ввічливий, ставиться до учня з повагою. Вдячні від усього серця і сподіваємося на майбутню співпрацю.
Олена

5+

07.06.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

5+

Дякуємо викладачеві Володимиру за цікавий матеріал та зрозуміле пояснення!
Анна

3

04.06.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

3

Добре попередньо підготовлені завдання. Але все потрібно виконувати самостійно. На уроці йде лише перевірка домашнього завдання. Вчитель розмовляє більш всього українською мовою, а хотілося б при вивченні німецької, щоб він розмовляв німецькою та лише виключно переходив на українську. Коли завершується час заняття, вчитель одразу відключається, незважаючи на те, що завдання ще не перевірено. Продовжуємо перевірку на наступному занятті. Вважаю таким чином вивчити мову до рівня В2 неможливо, до рі

Відповідь:

Дещо здивований таким відгуком, оскільки в учениці жодних зауважень чи побажань змінити формат занять не було. Звичайно, що в неї були деякі труднощі з вивченням мови, але вони викликані об’єктивними причинами. В учениці рівень знань А2, при цьому вона наполягала, щоб їй давати завдання рівня В2. Якщо інші учні виконують дані завдання за 1 годину, то пані Анні для цього не вистачало 7 годин (6 годин вдома + 1 година на занятті). PS: Учениця припинила заняття, мотивуючи це переїздом, після яког

Олена

5+

29.05.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Займаємось з Володимиром вже більше місяця, дуже задоволені. Викладач доступно все пояснює та надає лайфхаки для швидшого засвоєння матеріалу. Наш рівень німецької вже відчутно покращився!
Alla

5

18.05.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5

Мені подобається мій репетитор. Володимир має свою унікальну методику, за допомогою якої ми вивчаємо і повторюємо багато слів. Якщо я маю якісь питання по граматиці, то я завжди отримую відповідь на них. Заняття проходять в спокійній і не вимушеній обстановці. Володимир не перший мій вчитель і репетитор з німецької мови, так що рекомендую!
Руслана

5+

11.05.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Працюємо з Володимиром десь більше місяця і за цей час дуже відчутні покращення у вивченні мови. Основним моїм запитом було - підтянути розмовну частину, а також вдосконалити знання з граматики. Так от, структура матеріалу сформована таким чином, що всі вищевказані потреби повністю задоволені. Дуже задоволена матеріалами уроків, дійсно, це всі ті розмовні теми, які використовуються у повсякденному житті, без "води" як то кажуть:). Окремо хочу відмітити ще самого викладача - дуже професійний підх
Артем

5+

09.05.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Володимир – висококваліфікований та талановитий викладач, який правильно визначив прогалини у моїх знаннях та склав план роботи над їх виправленням. У процесі навчання Володимир враховує мої інтереси та потреби у вивченні мови, що робить уроки більш цікавими та ефективними. В ході наших занять ми багато практикуємося, що допомагає мені впевненіше почуватися у спілкуванні німецькою мовою. Я відчув помітний прогрес вже після місяця навчання, як і мої колеги по роботі. Більше того, я почуваюся біль
Олександр

5+

11.04.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволений навчанням у Володимира. Чудовий викладач, саме той, що може пояснити будь-який нюанс граматики і вимови. Дуже подобаються заняття. Теми розкладає по поличкам. Завжди приймає до уваги побажання і відповідно готує заняття. Все легко і доступно пояснює, має свій підхід до учня, заняття цікаві. І сам він дуже приємна людина. Рекомендую.
Олег

5

09.04.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5

Професійний викладач. Все доступно розказує.
Галина

5+

06.02.2023

Німецька мова, Вступ за кордон, Рівень B1-B2

5+

Володимир Станіславович – дуже відповідальний та уважний викладач. Займаємось місяць, дитина дуже задоволена. Сподіваємось у травні здати на В1.
Наталія

5+

17.01.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Вивчаю німецьку мову з Володимиром приблизно півроку. Володимир - відповідальний та пунктуальний. Якісно готується до подачі матеріалу. Поступово починаю практикувати отримані знання на практиці. Рекомендую.
Віталіна

5+

04.01.2023

Німецька мова, Граматика, Рівень А1-А2

5+

Я займаюся з репетитором Володимиром порівняно недовго, але хочу зазначити, що Володимир професіонал своєї справи, має власну методику навчання, яка базується на індивідуальному підході до кожного учня. Володимир пояснює матеріал чітко і зрозуміло. Співпраця з цим викладачем є для мене продуктивною.
Оксана

5+

12.12.2022

Німецька мова, Граматика

5+

Викладач гарний, дитина дуже задоволена заняттями з ним. Терпляче розказує про особливості німецької граматики, якщо це потрібно повторює та намагається зробити так, щоб дитина запам"ятала. На заняттях завжди рівний темп, який забезпечує безпечну атмосферу та не торопить. Для моєї дитини це дуже важливо. Викладач ввічливій та стриманий. 5/5 Однозначно рекомендую.
Людмила

5

26.09.2022

Німецька мова, Рівень B1-B2

5

Чудовий репетитор. Добре викладає німецьку мову. Має свою методику викладання. Рекомендую для майбутніх студентів.
Alvina

5

15.09.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5

Репетитор має свою систему. Кожне заняття проходить чітко і по плану. Крок за кроком відпрацьовуються граматичні і лексичні теми. Займаюся декілька тижнів,але відчуваю себе більш впевнено в використанні мови.
Юлія

5+

08.09.2022

Німецька мова, Вступ за кордон

5+

Володимир знайшов підхід до підлітка :) та зробив вивчення німецької мови захоплюючим! Сину подобається займатися і він старанно готується, каже, що дуже цікаво побудовані заняття.
Марина

5+

29.08.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Викладач мені подобається. Все абсолютно зрозуміло, мова заходить легко. Цікавий формат навчання - акцент на розмовній мові і паралельно, коли викладач баче в процесі говоріння прогалини, розбирається граматика. Вже могла б цей відгук і німецькою написати!))) Результат є!
Олександра

5

09.08.2022

Німецька мова, Рівень B1-B2

5

Я дуже задоволена нашими заняттями, оскільки вже за місяць відчула як власні розрізнені знання систематизуються без зайвих зусиль з мого боку. Мені імпонує проста і зрозуміла методика та індивідуальний підхід.
Сергій

5

11.07.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5

Займаюсь із Володимиром вже 1 місяць. Істотно підтягнув, займаючись із ним, цей час, рівень своєї граматики. Він на мій погляд дивиться в корінь проблеми навчального і вибудовує навчання, виходячи з цього. Має свою методику навчання, яка мені відразу не зайшла і спочатку навіть трохи почала сумніватися в правильності вибору викладача, але, згодом, з'явилося розуміння конструкції пропозиції і стає очевидністю ефективність даного підходу.
Остап

5+

07.07.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Задоволений роботою з викладачем. Усі поставлені цілі було досягнуто. Суб'єктивно 5/5
Світлана

5+

29.06.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Викладач дитині подобається. У дитини був досвід з іншим викладачем, яка від нього відмовилася, так як дитина не змогла визубрити всі слова і були прогалини, але викладачка не зупинялася і не пропрацьовувала матеріал, а йшла далі. Я зробила висновки, що треба шукати такого викладача, який знайде до сина розумний підхід. Син добре вчиться, в нього гарні оцінки з фізіки та математики, тому в мене були сумніви на рахунок попереднього викладача. Сама знаю добре, що з іноземними мовами до кожної люди
Марія

5+

12.06.2022

Німецька мова, Рівень C1-C2, Рівень B1-B2

5+

Задоволена нашими заняттями. Займаємось вже більше місяця і мої навички стали набагато кращими. Рекомендую !!!!
Оксана

5+

14.05.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже вдячна за допомогу у вивченні німецької мови. Володимир Станіславович зрозуміло пояснює, допомагає подолати мовний бар'єр, мотивує і надихає. Дякую
Наталія

5+

23.04.2022

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Відмінний репетитор, добре структуровані та підготовлені уроки (поєднання аудіювання, розмовної мови, читання, граматики). Я б порекомендувала його не лише учням, які ходять до школи, а й таким людям, як я, які навчаються самостійно. Рекомендую його всім, хто зацікавлений у навчанні.
Олена

5+

23.02.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже відповідальний викладач, пунктуальний. На уроках все зрозуміло пояснює. Вивчаю німецьку мову вже більше місяця і я дуже задоволена тим, як проходять уроки.
Наталія Лопушан

5+

17.02.2022

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Я дуже задоволена роботою мого викладача. Високопрофесійний, приємний в спілкуванні, гарний фахівець.
Єгор

5+

23.09.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Особиста методика Володимира максимально комфортна в порівнянні з іншими викладачами. Все по суті, без зайвого. Кожен урок підготовлений Володимиром особисто і закриває певний обсяг знань. Все вчимо на уроці, а не "вивчите самі вдома". Приємна людина, пунктуальна і акуратна. Рекомендую.
Тетяна

5

28.10.2020

Німецька мова, 7-9-й класи

5

Репетитором залишилися задоволені. Гарне враження.
Ірина

5+

18.01.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Рекомендую відмінного репетитора Володимира, який гарно знає мову та викладає її на вищому рівні. Спасибі!
Анастасія

5+

27.03.2019

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволена нашою співпрацею! Викладач пояснює доступно та легко. Рекомендую.
Марина

5

14.03.2019

Німецька мова, Рівень B1-B2

5

Репетитором задоволена, тому що подобається методика викладання та уважність до моїх побажань щось повторити, наздогнати, пояснити. Все викладається поступово, без мішанини в голові.
Тетяна

4+

03.12.2018

Німецька мова, Носій мови, Рівень B1-B2

4+

Володимир - гарний викладач. Його уроки неординарні і цікаві. Один мінус, який я помітила в нашій співпраці - це те, що він задавав домашні завдання.
Олег

5

07.06.2018

Німецька мова, Рівень B1-B2

5

Дуже добрий вчитель. Рекомендую.
Яна

5

02.11.2017

Німецька мова,

5

Все чудово. Я задоволена. Дякую компанії, що допомогла у виборі репетитора.
Ольга

5

04.10.2017

Німецька мова, Розмовна мова

5

Хороший репетитор. Відповідальний і серйозний. Залишилися задоволені спільною роботою.
Ольга

5+

04.10.2017

Німецька мова, Граматика

5+

Вишинський Володимир - прекрасний репетитор! Заняття проходили цікаво та змістовно. Викладач відповідальна та ввічлива людина. Результатами занять повністю задоволені. Дякую за співпрацю.
Вадим

4+

17.09.2017

Німецька мова, Рівень А1-А2

4+

Дуже гарний репетитор Володимир. Відповідальний та хороший.
Любомир

5+

23.02.2017

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Володимир приємна і розумна людина. Як викладач дуже хороший. Займався з паном Володимиром 8 занять, бачу по собі що навіть не так багато занять дали свій результат. Запропонував сам безкоштовно переводити листи чи якісь документи термінові які мені приходили по пошті. Звернувся на сайт повторно щоб знову займатися з п. Володимиром бо була пауза і потім загубив його координати.
Марія

5

31.03.2016

Німецька мова, Університетські курси

5

Чудовий репетитор. Кваліфіковано проводив заняття. На високому рівні володіє німецькою мовою. Вже не займаємося, бо в заняттях було потреба лише під час навчального року. На заняттях з ним я здобула базовий рівень німецької мови.
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Ксенія Г. id: 166942

Ксенія Г.

Німецька для початківців Вивчення німецької з нуля Беру рівні від 0 до B1

500грн/год
Марія М. id: 173960

Марія М.

Доброго дня, мене звати Марія і я родом з України.Обожнюю вивчати нові мови і вже знаю 6.Я не збираюсь на цьому зупинятися. Надіюсь ми знайдемо спільну мову і добре збільшимо ваші знання англійської та німецької.

4.8
500грн/год
Дмитро Г. id: 167503

Дмитро Г.

Я успішно і з величезним задоволенням викладаю німецьку мову понад 10 років, маю сотні вдячних учнів. Маю свій канал на YouTube ("Дмитро Говдя"), де розміщено понад 150 навчальних відео

5
600грн/год
Анастасія Г. id: 41393

Анастасія Г.

Індивідуальні заняття та міні-групи.

4.8
450грн/год
Влада С. id: 183621

Влада С.

Маю досвід роботи більше 3 років як в приватній школі, так і в репетиторському центрі. Викладання - не просто робота, а моє велике захоплення, результати моїх учнів - найбільша мотивація.

600грн/год

Переглянуті репетитори

Аліна А.

Бондар Аліна Миколаївна: викладач німецької та англійської мов.

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори