Репетитор - Алла К. id:4629

Алла К.

300 грн/год

Алла К.

«Репетитор з англійської мови, досвід роботи більше 10 років. Проводжу індивідуальні та групові заняття для дорослих та дітей. Готую до ЗНО, ДПА.»

Предмети

Англійська мова

Дизайн

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Підготовка до ДПА (4 клас)

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Підготовка до олімпіад

Університетські курси

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Вступ за кордон

До співбесіди в посольстві

Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Корпоративна англійська (для компаній)

Рівні викладання:

Університетські курси

Програма AutoCAD

Підвищення майстерності

3ds MAX

Деталі про досвід викладання:

Репетитор з дизайну Переважно по скайпу проводжу заняття з дизайну, а також заняття в наступних програмах (Adobe Photoshop фотошоп, Adobe Illustrator ілюстратор, Figma, HTML, 3 D Max, Maya, Premier Pro, After Effect, Fuse, Speed Tree, MudBox)

Місця занять

В учня:

Херсон:

Корабельний

Шуменський, Корабел, Західний, Забалка, Сухарне, Житлоселище, Селище-4, Селище-5

Суворовський

Таврійський, Північний, Млини

Дніпровський

ХБК, Текстильний, Склотара, Слобідка, Воєнка, Східний
У викладача:

Просп. Текстильщиков, Херсон

Онлайн:

так

Про себе

Репетитор з англійської мови та дизайну. Досвід роботи більше 10 років. Проводжу індивідуальні та групові заняття для дорослих та дітей, готую до ДПА, ЗНО; Рівні підготовки А1, А2, В1, В2, С1; Викладаю за сучасними підручниками. (На сьогодні не так легко знайти хорошу літературу рівня, вищого від В2) Морський англійский. (англійська для моряків); Англійська для юристів; Англійська для медичних працівників; Англійська для туристів; Підготовка до співбесіди; Бізнес англійська. Приблизно пів тисячі задоволених учнів з 2004 року. Частину відгуків можна знайти за пошуком у інтернеті по прізвищу. Ставлю перед собою завдання: скоротити час засвоєння учнів знань з англійської мови. Рекорд: за 5 місяців з нульового рівня до рівня В2. В першу чергу вчимося говорити і розуміти співрозмовника. У цьому році учні, яких я готувала до ЗНО, вступили до бажаного вузу по першому пріорітету на бюджет. Маю досвід викладання комерційних курсів з англійської, досвід започаткування курсів англійської мови для співробітників холдингу, викладала у компанії (більше 250 співробітників), досвід викладання у компьютерній академії. Працюю за сучасними зарубіжними підручниками, викладаю за власною методикою, яка створилася та постійно поповнюється досвідом співпраці та відповідями, які виникають у ході роботи з учнями, а також включає синтез провідних методистів, філологів, психологів та поліглотів. Маю досвід спілкування з носіями мови. Дизайн (Adobe Photoshop фотошоп, Adobe Illustrator, Figma, HTML, 3 D Max, Maya, Premier Pro, Fuse, Speed Tree, MudBox) ЗНО- 300 грн\год Маю 2 вищі освіти, та диплом з технічної спеціальності 1-диплом: вчитель англійської мови та літератури. 2-економіст. 3- дизайнер. Займаюсь репетиторством з предметів англійська мова з 2004 р (неофіційно), з 2007 офіційно. Заняття і індивідуальні і в групі. З дорослими та дітьми. Розробила свою методику викладання, використовуючи досвід відомих ведучих методистів. Перевагу наданню розвитку розмовної англійської, практикую активне спілкування (з мінімальним поясненням граматики). Даю уроки з дизайну. Дизайн (Adobe Photoshop фотошоп, Adobe Illustrator илюстратор, Figma, HTML, 3 D Max, Maya, Premier Pro, Fuse, Speed Tree, MudBox)

Освіта:

Херсонський державний університет, магістр, 2007

Вік:

36-45

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять

відгуки

3 відгуків про Алла К.

5/5

5

3

4

0

3

0

2

0

1

0

Альона
18.11.2020

Англійська мова, 10-11-й класи

Алла Вікторівна професійний педагог. У репетитора є система викладання, зрозуміло пояснює, прислухається до побажань учня. Заняття цікаві. Інтенсивно готуємося до ЗНО. У мого сина є позитивна динаміка у вивченні англійської мови. З вибором репетитора я не помилилася!

Марія
27.12.2019

Англійська мова, 7-9-й класи

Займаємося з Аллою Вікторівною англійською мовою, син задоволений, на заняття ходить із задоволенням. Будемо рекомендувати своїм друзям і знайомим.

Тетяна
13.12.2019

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Ми займаємося вже 2 місяці (з середини жовтня) по два рази на тиждень, за цей час рівень моїх знань англійської значно підвищився з Begginer до Pre-intermediate. Я вже встиг вивчити всі часи і тепер можу говорити і висловлювати свої думки. Алла Вікторівна все добре пояснює і через це мова дається легко і просто. Також за цей час я встиг вивчити більше 700 слів і сподіваюся незабаром вивчити ще більше. Дуже хороший викладач з яким дуже цікаво займатися)