Репетитор польської мови – Аліна І.

Місто:

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Навчальний заклад:

Національний університет «Києво-Могилянська академія» Uniwersytet Warszawski (2015)

Ступінь:

Магістр

Рівні:

Репетитор для дітей

Місця проведення занять:


У 2009-2015 навчалася в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" на спеціальності "Історія", паралельно їздила на навчання у Варшавський університет, з відзнакою закінчила Studium Europy Wschodniej. Відмінно володію польською мовою, маю досвід викладання більше 1 року за підручниками "Krok po kroku" і "Hura" як в групах, так і індивідуально, добре знаю історію і культуру Польщі. Можу проводити заняття лише у вихідні (субота, неділя), або ж у будні після 18:00, так як решту часу займаюся перекладами.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Польська мова

Задоволена роботою компанії. Репетитор гарний професіонал. Зараз вже не займаємося, бо поставлена мета була досягнена. Аліна Едіківна завжди проводила заняття за розкладом. Заняття були цікавими та змістовними.

Марина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Польська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Відмінний викладач, моїм дітям дуже подобається. З викладачем займається моя дочка, їй 11 років, але мого сина (9 років) вона теж дуже зацікавила. Постійно забігає в кімнату, коли педагог займається з дочкою. Дочка дуже зацікавилася мовою. Репетитор доступно підносить матеріал, пояснює так, що стає все відразу зрозуміло, а якщо ні, то розкладає все по поличках. Знайшла спільну мову з дитиною з перших хвилин знайомства. Всім рекомендую Аліну Едіківну!

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Польська мова

Репетитор має свою методику, яку підлаштовує під кожного учня, враховуючи індивідуальні побажання. Аліна викладає комплексно розмовну мову та граматику на високому рівні. Дуже чітко завжди пояснює новий матеріал, але і вимагає від учня підготовки, ми ніколи не йдемо на урок не підготовлені. Будемо продовжувати роботу з нею.

Лариса (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Аліна І. має досвід роботи більше 1 року. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Польська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 100 грн/год.

Схожі анкети