Репетитор німецької мови – Роман Р.

Роман Р.

id: 4675

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

В учня:

Київська обл., Київ:

Голосіївський (Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама)

Печерський (Печерськ, Звіринець, Кловська, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту)

Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі, Червоний хутір, Вирлиця, Славутич, Нова Дарниця)

Дніпровський (Березняки, Дарниця, Русанівка, Лівобережний масив, Воскресенка, ДВРЗ, Стара Дарниця, Соцмісто, Райдужний)

Деснянський (Лісовий масив, Троєщина)

Оболонський (Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив, Пуща-Водиця)

Шевченківський (Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Сирець, Нивки)

Солом'янський (Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка, Батиєва гора)

Святошинський (Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко)

Подільський (Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори)

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2013)

Ступінь:

Магістр


Індивідуальні та групові заняття з німецької для будь-якого рівня. Допомога школярам і абітурієнтам. Є досвід роботи з дітьми від 6 років і дорослими, а також з корпоративними клієнтами. Орієнтація на потреби клієнта, вміння працювати на результат. Можливі заняття по Skype. Вивчав німецьку мову у вузі (КНУ ім. Шевченка) і на курсах Goethe-Institut, в тому числі в Німеччині. Є досвід проживання в Німеччині, участі в міжнародних програмах, а також супроводу і координації німецьких груп (журналісти, представники громадських організацій) в Україні. Маю сертифікат Goethe-Institut С1. Фактичний рівень володіння-С2. Досвід викладання-5 років. Є рекомендації, в тому числі від учнів, які вступили до вузів і працюють в Німеччині.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Німецька мова, Розмовна мова

Роман Генадійович сподобався, цікаво проводив заняття, розмовну мову змогла підтягнути. Коли повернуся до країни, дуже хочу поновити заняття з викладачем!

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 24.11.2017


Німецька мова

З Рибаковим Романом Геннадійовичем я з чоловіком почали займатися для здачі іспиту в інституті Гете на рівень А1. Ми прийшли до репетитора не з порожніми руками, а вже з невеликим багажем знань. Ми непогано знали граматику на той момент, тому більшу частину часу приділили саме розмовній німецькій. І за досить короткий термін, 3 місяці, ми склали цей іспит з хорошими балами. Я на 84, а чоловік на 81. Залишилися дуже задоволені результатами, тому хочемо продовжити навчання з репетитором для здачі В1. Але, на жаль, зараз не вистачає вільного часу.

Наргіза (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Роман Р. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
 1. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Підготовка до ЗНО
 • Університетські курси
 • Підготовка до школи
 • Молодші класи 1-4
 • Шкільна програма 10-11 класи
 • Репетитор для дітей
 • Розмовна мова
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.

Блоги користувачаВсі блоги користувача

Многие считают, что для того, чтобы выучить иностранный язык, необходимо прежде всего иметь хорошую память, которая позволит удержать в голове незнакомую лексику. Другие утверждают, что если к языкам нет способности, таланта, склонности или дара богов (нужное подчеркнуть), то нечего и пытаться. Есть и более оптимистичные натуры, они видят всё куда проще: выучил правило – применил – profit. Почему в конечном итоге и первые, и вторые, и третьи оказываются одинаково (не)правы, мы и поговорим в этой статье.


Схожі анкети