Репетитор німецької мови – Роман Р.

Місто:

Предмети:

Ставка:

250 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2013)

Ступінь:

Магістр

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:


Індивідуальні та групові заняття з німецької для будь-якого рівня. Допомога школярам і абітурієнтам. Є досвід роботи з дітьми від 6 років і дорослими, а також з корпоративними клієнтами. Орієнтація на потреби клієнта, вміння працювати на результат. Можливі заняття по Skype. Вивчав німецьку мову у вузі (КНУ ім. Шевченка) і на курсах Goethe-Institut, в тому числі в Німеччині. Є досвід проживання в Німеччині, участі в міжнародних програмах, а також супроводу і координації німецьких груп (журналісти, представники громадських організацій) в Україні. Маю сертифікат Goethe-Institut С1. Фактичний рівень володіння-С2. Досвід викладання-5 років. Є рекомендації, в тому числі від учнів, які вступили до вузів і працюють в Німеччині.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Німецька мова, Розмовна мова

Роман Генадійович сподобався, цікаво проводив заняття, розмовну мову змогла підтягнути. Коли повернуся до країни, дуже хочу поновити заняття з викладачем!

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 24.11.2017


Німецька мова

З Рибаковим Романом Геннадійовичем я з чоловіком почали займатися для здачі іспиту в інституті Гете на рівень А1. Ми прийшли до репетитора не з порожніми руками, а вже з невеликим багажем знань. Ми непогано знали граматику на той момент, тому більшу частину часу приділили саме розмовній німецькій. І за досить короткий термін, 3 місяці, ми склали цей іспит з хорошими балами. Я на 84, а чоловік на 81. Залишилися дуже задоволені результатами, тому хочемо продовжити навчання з репетитором для здачі В1. Але, на жаль, зараз не вистачає вільного часу.

Наргіза (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Роман Р. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
 1. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Підготовка до школи
 • Молодші класи 1-4
 • Шкільна програма 10-11 класи
 • Репетитор для дітей
 • Розмовна мова
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.

Блоги користувачаВсі блоги користувача

Многие считают, что для того, чтобы выучить иностранный язык, необходимо прежде всего иметь хорошую память, которая позволит удержать в голове незнакомую лексику. Другие утверждают, что если к языкам нет способности, таланта, склонности или дара богов (нужное подчеркнуть), то нечего и пытаться. Есть и более оптимистичные натуры, они видят всё куда проще: выучил правило – применил – profit. Почему в конечном итоге и первые, и вторые, и третьи оказываются одинаково (не)правы, мы и поговорим в этой статье.


Схожі анкети