Репетитор - Алла Ч. id:474

«Репетитор з української мови та літератури.»

300 грн/год

Алла Ч.

id: 474

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2010

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО 10 - 11 класи Підготовка до ДПА (9 клас) 7 - 9 класи 5 - 6 класи

Про себе

Професійна підготовка до ЗНО та ДПА від репетитора. Повторення та вивчення шкільної програми. Індивідуальний підхід до кожного учня. Особливу увагу звертаю на теми, які потрібно вивчити або довчити. Навчаю грамотно писати, логічно мислити та засвоювати нові теми. Завжди працюю на результат. Бажаючих вступити до вищих навчальних закладів готую до іспитів.
Мої учні є студентами Української медичної стоматологічної академії, КМАЕЦМ ім. Л.Й. Утьосова, Київського національного торгово-економічного університету та ін.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

15 відгуків з середньою оцінкою 4.9

Українська мова, 7 - 9 класи

Задоволена роботою репетитора, заняття пройшли добре.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Алла Леонідівна хороший педагог, доступно все пояснювала, завжди приходила підготовлена.

Українська мова, 10 - 11 класи

Алла - професіонал високого рівня, прекрасний, чуйний педагог. Вона тактовна і завжди привітна. Заняття проходять в спокійній атмосфері. Матеріал подається просто і цікаво, завдяки чому у сина з'явилася любов до предмету. Дякую за це ! З таким чудовим репетитором хочеться самій стати ученицею! Рекомендую вам її як досвідченого, знаючого свій предмет педагога.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Алла Леонідівна - хороший репетитор. Нам дуже підійшла, ми задоволені заняттями.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Займаємося місяць. Репетитор готує сина до ЗНО. Результати дізнаємося, звичайно, тільки після здачі, але поки все влаштовує. Син задоволений. Проходить тренувальні тести, готується.

Українська мова, 7 - 9 класи

Алла Леонідівна - хороший репетитор, займатися подобалося і результати є!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Щиро дякую Вашій компанії за такого чудового репетитора. При підготовці до ЗНО педагог врахувала наші побажання та змогла зрозуміти на чому треба зробити акцент у вивченні та які є проблеми. Дуже задоволені результатами. Вдалося отримати бажаний результат. Рекомендую.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Репетитор професіонал своєї справи, рівень знань досяг бажаного.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Задоволені репетитором на всі 100%. Співпрацюємо з Аллою Леонідівною майже п'ять місяців. Результатом занять задоволена. Алла Леонідівна - кваліфікований викладач, приємна у спілкуванні, має індивідуальний підхід. На уроках моя дитина вирішує тести, пише твори, закріплює весь матеріал з української мови та літератури. Спасибі Букі за чудових педагогів. Ще займаємося також з репетитором з географії, також з Вашої компанії.

Українська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Алла Леонідівна готувала мого сина до державної підсумкової атестації з української мови та літератури. Правила пояснювала чітко, конкретно, застосовуючи приклади для них. Дуже розумна і освічена. Співпрацею з Аллою Леонідівною задоволений.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Ми задоволені нашим репетитором. Поки нас все влаштовує, заняття проходять добре з української мови та літератури. Є певний результат. Контакт у сина з педагогом є. Заняття проходять насичено, Алла Леонідівна старанно готується до своїх уроків. Чекаємо результатів з ЗНО! Спасибі Вам за роботу!

Українська мова, 7 - 9 класи

Алла Леонідівна гарний викладач, добре володіє навчальним матеріалом. Мій син і досі з нею займається, адже репетитор знайшла до нього підхід. Заняття проходять у доброзичливій атмосфері, викладач добре до них готується.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Алла Леонідівна - висококваліфікований спеціаліст, чудовий репетитор. Вона старанна, відповідальна, різностороння особистість. Алла Леонідівна - один з найкращих репетиторів, які працювали з моєю донькою. Вона повністю віддається своїй роботі. Заняття проходили цікаво, творчо. Знання з української мови та літератури значно покращилися. Багато завдань у вигляді тестів, бо готуємося до ЗНО. Дякую Вашій компанії.

Українська мова, 7 - 9 класи

Цей викладач - спеціаліст з гарним досвідом роботи. Вона майже місяць готувала сина до вступу в коледж. Алла Леонідівна - комунікабельний, уважний та відповідальний репетитор. На заняттях достатньо уваги приділяла складним темам. Як результат, мій син є студентом 1 курсу. Дякуємо компанії за те, що підбираєте кваліфікованих педагогів!

Українська мова

Алла Леонідівна займалася з сином Григорієм, п'ятикласником. Нам був потрібен більше розвиток мовлення, син не вмів висловлювати думки. Репетитор нам дуже допомогла справитися із цією проблемою. Після занять є результати, якими ми задоволені. Заняття були цікаві, сину подобалися. Хороший репетитор.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Юлія Н.

Люблю українську мову і хочу закохати в неї дітей. Тоді і навчання буде в радість.

5
250грн/год

Вікторія Н.

Репетитор англійської мови. Викладаю як дорослим, так і дітям. Рада буду з Вами познайомитися і допомогти вивчити англійську :)

200грн/год

Іннеса К.

Тьютор англійської мови, навчаю школярів, студентів і дорослих :) Репетитор української мови для людей будь-якого віку.

250грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Алла Ч. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Українська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • 10 - 11 класи
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
Заняття проводяться в учня, онлайн, вартість уроку – 300 грн/год.