Репетитор англійської мови, російської мови – Богдан Ч.

Богдан Ч.

id: 4779

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова, Російська мова

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, GMAT, GRE, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Носій мови

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Київ, Відрадний, Метробудівська, 9

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (2016)

Ступінь:

Аспірант

Володію англійською на рівні Advanced, викладаю вже 4 роки. Послденюю час тільки по Skype, можу виїхати тільки на групові уроки. Досвід роботи як з дітьми, так і з дорослими. Аспірант економіки, добре орієнтуюся в бізнес тематиці та інших спец. темах. Уроки проходять у веселій невимушеній обстановці. Вчимо мову, основиваваясь на популярній культурі, фільми, музика, ігри. Заняття проходять за підручниками Oxford University, Cambridge University, моїм особистим напрацюванням і по вашим підручниками. Можливий інтенсив, але вчимо все і так по максимуму швидко.
Протягом 4 років я працював з безліччю людей з усього світу (Китай, Росія, Польща, Білорусь та ін.). Учні успішно складають іспити, їздять за кордон, підтверджували отримані знання.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Англійська мова. Оцінка: 4+

Програма Богдана Юрійовича дуже цікава, розрахована на початківців. Включає в себе граматику, роботу над часами, робота над вимовою, поповнення словникового запасу. Коли я звернувся до репетитора, в мене вже був непоганий рівень знань, але уроки викладача виявились пізнавальними для мене. Я підтягнув свою граматику. Вдячний йому за це.

Валентин (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Катерина
Катерина

Досвід: більше 1 року

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова