Репетитор хімії – Олена Д.

Олена Д.

id: 4819

Місто:

Дніпро

Предмети:

Хімія

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до вступу за кордон

Місця проведення занять:

На виїзді:

Дніпропетровська обл., Дніпро:

Амур-Нижньодніпровський (ж/м Сонячний, ж/м Фрунзенський - 1, ж/м Фрунзенський-2, ж/м Левобережный-1, ж/м Левобережный-2, Амур, Нижньодніпровськ, Кирилівка, Клинчик, Кам'янка, Ломівка, Боржом, Султанівка, Сахалін, Березанівка)

Шевченківський (Центр, ж/м Тополя-1, Підстанція, ж/м Тополя-2, ж/м Тополя-3, 12-й квартал, Мирний, Авіаторське, Данила Нечая)

Соборний (Нагірний, Табірний, ж/м Сокіл-1, ж/м Сокіл-2, ж/м Перемога-1, ж/м Перемога-2, ж/м Перемога-3, ж/м Перемога-4, ж/м Перемога-5, ж/м Перемога-6, Підстанція, Мандриківка, Лоцкаменка, Тунельна балка, Монастирський острів, Коса)

Новокодацький (Червоний Камінь, Комунар, Парус-1, Парус-2)

Індустріальний (ж/м Лівобережний-3, ж/м Клочко-5, ж/м Клочко-6, Самаровка, Олександрівка)

Самарський (ж/м Чаплі, ж/м Придніпровськ, ж/м Ігрень, ж/м Одинківка, ж/м Північний)

Чечелівський (Чечелівка, 12 квартал, Краснопілля, Аптекарська балка, Південний машинобудівний завод)

У репетитора: Дніпропетровська обл., Дніпро, Південний машинобудівний завод, Титова

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Український державний хіміко-технологічний університет (2009)

Ступінь:

магістр

У 2012 р. закінчила аспірантуру за спеціальністю Хімічна технологія неорганічних речовин у Українському державному хіміко-технологічному університеті. Автор наукових статей. Брала участь у конференціях. Викладач кафедри Технології неорганічних речовин та екології.

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Хімія, Шкільна програма 5-9 класи

Олена Вадимівна допомогла нам справитися з поставленими цілями - повторити програму 7 класу, та паралельно вивчати програму 8 класу. Сину подобалося займатися з даним репетитором, він завжди чекав нових занять.

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Хімія, Шкільна програма 5-9 класи

Альона Вадимівна - дуже легко знайшла спільну мову з моєю донькою Аріною (9 клас, хімія). Репетитор змогла зробити вивчення цього складного предмету легким. Після занять з нею донька впевненіше себе стала почувати у школі на уроках. Оцінки помітно покращилися. Роботою Вашої компанії задоволені.

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Хімія, Шкільна програма 5-9 класи

Синові дуже сподобався репетитор Олена Вадимівна. Вона знайшла до нього підхід, хоча він підліток, переходить в 9-ий клас. У школі дитина погано розумів предмет, тому були погані оцінки. Але викладач вміє досить доступно пояснювати, успішність набагато покращилася. Ми ходили до репетитора всю весну і з вересня знову відновимо заняття. А в компанію Букі будемо звертатися знову і знову!

Євген (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Світлана

Досвід: більше 10 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Хімія, Біологія