Досвід:

більше 10 років

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (1984)

Рік закінчення:

1984

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)

Про себе:

Працюю викладачем української мови й літератури в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника". Стаж роботи - 15 років. Маю досвід підготовки учасників студентських олімпіад з української мови. У напрацюваннях - оптимальні форми й засоби для успішного складання учнями ЗНО й ДПА. Можу навчати російськомовних учнів української мови.

Відгуки клієнтів

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Дуже задоволені навчанням. Донька із задоволенням ходить на заняття до Ольги Петрівни. Доступно пояснює матеріал. Дякуємо за терпіння.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

З Ольгою Петрівною приємно працювати, адже вона умійє донести матеріал і знайти підхід до дитини.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Ольга Петрівна чудово показує свої професійні якості, одразу видно, що вона має досвід. Мені все подобається в її роботі.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Ольга Петрівна нам дуже допомогла із вивченням української мови і літератури. Заняття проходили на високому рівні, матеріал подавався доступно, зрозуміло. Дякую Вам!

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Ольга Петрівна найкращий вчитель з усіх кого я знаю. За цей короткий період вона зробила неможливе. Оцінка мого сина зросла з 7 до 11 балів. Чудо, а не репетитор. Рекомендую усім.

Українська мова

Ольга Петрівна дуже гарний викладач. Вона не перевантажувала матеріалом, заняття проходили легко. Спокійна та пунктуальна. Мені потрібно було підняти рівень знань для роботи, мети досягли. Компанія у Вас професійна, дякую.

Українська мова, 7 - 9 класи

Репетитор змогла гарно підтягнути мій рівень знань. Ольга Петрівна кваліфікований та вимогливий викладач. На заняттях робила нахил на граматику та правила, використовувала багато додаткової літератури. ЗНО здав на 150 балів для мене це гарний результат.

Українська мова

Ольга Петрівна дуже відповідальний та професійний викладач. Вона завжди може пристосуватися до мого гнучкого графіку. Заняття з нею дуже цікаві та зрозумілі. Планую надалі з нею працювати. Рекомендую.

Українська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Ольга Петрівна дуже подобається моєму синові,який вчиться в 9-ому класі, як вчитель. Послуги репетитора знадобилися Саші для підготовки до ДПА в кінці навчального року. Але вже вчителі в школі оцінили успіхи дитину у навчанні, завдяки додатковим заняттям. Тому ми цілком задоволені.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Займаємося вже півроку і дуже задоволені нашим викладачем! На заняття приходить вчасно, вони ретельно продумані, цікаві і змістовні. Детально вивчаємо граматику та працюємо над правильною вимовою. Дуже гарно пояснює матеріал. Ми навіть рекомендуємо нашим знайомим цього репетитора.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Ольга Петрівна - дуже досвідчений викладач. Я задоволена тим, що саме з нею мені випало готуватися до ЗНО. Вона уважна, зрозуміло пояснює, вміє зацікавити. Досить часто ми з нею детально розбираємо складні теми, аналізуємо помилки. У неї завжди можна перепитати і вона терпляче пояснить те, що незрозуміло. З усього видно, що репетитор зацікавлена у моїх знаннях та успішному результаті.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Коротка інформація про репетитора

Ольга Г. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Івано-Франківськ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Українська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 120 грн/год.

Схожі анкети Івано-Франківськ

100 грн/год

Показати профіль

100 грн/год

Показати профіль

100 грн/год

Показати профіль

150 грн/год

Показати профіль

90 грн/год

Показати профіль

100 грн/год

5

Показати профіль