Репетитор - Тетяна Г. id:48934

«Педагог, викладач, репетитор, психолог, логопед. Маю 2 вищі освіти з педагогіки, корекційної педагогіки, психології.»

120 грн/год

Тетяна Г.

id: 48934

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Сумський державний педагогічний університет імені Макаренка (СумДПУ)

Ступінь:

магістр

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (4 клас) 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Про себе

Маю великий досвід роботи з дітьми, а саме по підготовці до школи, проведення корекційної та розвиваючої роботи, запуск та розвиток мови.
Працювала в дитячому садку, розвиваючому центрі, а також проводжу індивідуальну роботу, займаюся репетиторством.
Маю дві вищі педагогічні освіти. Спеціаліст (корекційний педагог-психолог) і Магістр (викладач). Можу викладати російською та українською мовами. Прекрасно знаю як зацікавити та мотивувати дитину.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Маю велику кількість матеріалу для викладання в електронному вигляді, є книжки, робочі зошити і багато іншого для різної вікової групи і різних рівнів знань. Надаю перевагу праграмі Zoom, в якій можна малювати, писати, переглядати відео чи короткі мультики для пояснення та вивчення матеріалу в цікавій формі. Створюю презентації, в яких дитина може побачити, почути матеріал та активно співпрацювати. Вчу дошкільнят англійській мові за допомогою пісень, віршів, яскравих картинок чи анімацій.

Підготовка до школи - деталі про досвід викладання:

Наразі підготовлюю до школи дистанційно. Маю велику кількість наочного матеріалу, який подобається дітям та, за допомогою якого, вони чудово засвоюють матеріал. Навчаю читати, граматиці, письму, математиці, додатково даю знання про навколишній світ. Надаю перевагу праграмі Zoom, в якій можна малювати, писати, переглядати відео чи короткі мультики для пояснення матеріалу в цікавій формі. Створюю презентації, в яких дитина може побачити, почути матеріал та активно співпрацювати.
Після карантину мо

Логопед - деталі про досвід викладання:

Маю великий досвід групової та індивідуальної роботи з логопедичної групою, з дітьми, у яких є порушення мовлення чи дефекти мови. Працювала в дошкільному навчальному закладі, в частному садочку, в розвиваючому центрі з виправлення дефектів мови, постановки та автоматизації звуків, активізації мови у немовленнєвих дітей. Активно працюю онлайн (дистанційно). Напрацювала великий досвід, тому маю ефективний та цікавий для дітей і дорослих матеріал щодо виправлення дифектів мови. Працюю з дітьми із-

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Логопед, Репетитор для дітей

Спасибі велике за хорошого педагога. Дитина дуже задоволений і з великим задоволенням займається.

Логопед, Репетитор для дітей, Базовий рівень

Нам дуже подобається ваша праця. Дякую.

Логопед, Репетитор для дітей

Логопед від Бога. Працювати логопеду онлайн подвійно складно, втричі якщо дитина не може всидіти на місці. Танюша заманює дитину цікавими вправами, веселим спілкуванням залишаючись при цьому націленою на результат. Мені так сподобався педагог, що я попросила Тетяна займатися з дитиною англійською. Спасибі, Танюш, що ви займаєтеся з малюками за зручними для мам цінами!!!!!

Логопед, Репетитор для дітей

Прекрасний викладач, швидко знайшла підхід до дитини, проконсультувала, дала рекомендації. Після кожного заняття отримуємо домашні завдання. Результат за місяць відзначають всі, хто спілкується з дитиною. Дуже вдячні Тетяні за її працю!

Логопед, Репетитор для дітей

З першого заняття знайшла контакт з сином (4 р.). Хороший спеціаліст.

Логопед, Репетитор для дітей

Чудовий викладач. Дитині дуже подобається.

Логопед, Репетитор для дітей

Тетяна Анатоліївна справжній професіонал. Йдемо з впевненістю до результату. Як людиною, як логопедом - я задоволена на 100%, з поставленим завданням справилася на відмінно.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Моєму сину дуже подобається займатися з Тетяною. Він із великим задоволенням вчить англійську мову і з нетерпінням чекає заняття. Найкраща вчителька.

Логопед, Базовий рівень

Дуже гарний репетитор, повністю задоволений її роботою

Логопед, Репетитор для дітей

Дуже задоволені роботою Тетяни. Знає підхід до нашої дитини.

Логопед

Ми займаємося з Тетяною 1 місяць. Заняттями задоволені. Вже видно результати. Тетяна-фахівець своєї справи, дуже мила і приємна в спілкуванні. Я дуже вдячна Тетяні.

Логопед, Репетитор для дітей

Дуже професійна людина, яка відразу знайшла підхід до дитини. Ми дуже довго шукали логопеда, який би відразу почув проблему у дитини, Тетяна як раз та людина. Ми досить швидко вирішили проблему з буквою "р", тепер залишається тільки закріпити.

Логопед, Репетитор для дітей

Велика подяка Тетяні!!! Прекрасний спецiалiст, професійний логопед, заняття проводились онлайн, результат помітно було вже з перших днів. Як результат - дитина вимовляє всі звуки, а особливо звук "р", який до цього самостійно не вдавалось. Ми продовжили займатись з Тетяною, але вже як з репетитором англійської мови, уроки проходять в ігровій формі і це цікаво. Бажаємо успiхiв та наснаги!!! Всiм рекомендую!!!!

Підготовка до школи

Тетяна відразу знайшла спільну мову з учнем, є прогрес, навчились писати, читати. Викладач завжди радий допомогти.

Англійська мова, Молодші класи 1-4, Репетитор для дітей

Дуже гарний репетитор, ми повністю задоволені її роботою, працюємо вже не перший місяць

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Величезне спасибі такого репетитора, дитина чекає кожного заняття з репетитором, дуже доступно все пояснює, успішність з англійської мови покращилася, найголовніше - у дитини є величезне бажання займатися і підтягнути успішність.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Суми

Марина К.

Англійська мова для дітей та дорослих - цікаво, доступно, ефективно

100грн/год

Анна В.

Маю індивідуальний підхід до кожного учня. Увожу інтерактив у заняття. Працюю зі школярами та дорослими. Підлаштовую зручний графік для занять.

150грн/год

Тетяна Г.

Маю досвід роботи учителя початкових класів. Займаюсь підготовкою дитини до школи, а також підвищенням базового рівння знань підготовки учнів.

150грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Тетяна Г. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Суми і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Підготовка до школи
 3. Логопед
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Заняття проводяться у репетитора, в учня, онлайн, вартість уроку – 120 грн/год.