Репетитор - Наталія Р. id: 49814

Наталія Р.

270 грн/год
270 грн/год

Індивідуальний підхід, авторська методологія роботи із учнями, діджитал інструменти для онлайн роботи та класичні застосунки для роботи із учнем в онлайн класі (або дома).

Наталія Р. 5.0(відгуків: 3)

Індивідуальний підхід, авторська методологія роботи із учнями, діджитал інструменти для онлайн роботи та класичні застосунки для роботи із учнем в онлайн класі (або дома).

Предмети

Математика

Хімія

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Інтерактивні інструменти, цікаво для учнів, вивчення нових тем та робота із пропущеним матеріалом.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

підготовка до ЗНО. допомога у вивченні спецкурсів ВНЗ. Застосування інтерактивної дошки, якісне пояснення і візуалізація інформації: хімічні формули, рівняння реакцій, структури хімічних речовин, розрахунки задач. Знання мов, грунтовно про теорію, цікаві вправи, розвиток предметних навичок та творчого потенціалу учнів.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Досвід роботи 15 років. Допомога із щотижневими шкільними завданнями, розвиток вмінь застосовувати теоретичні знання при вирішенні завдань різної складності. Підготовка до ЗНО, тренування вирішувати завдання відповідно до часу. Робота із поглибленням знань для участі учнів у шкільних олімпіадах з хімії, математики та різних інтелектуальних конкурсах.

Освіта:
Міжрегіональна Академія Управління персоналом (МАУП), , 2009
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Наталія Р.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

1

Надя

5

25.02.2022

Хімія, Університетські курси

5

Наталія Юріївна гарний репетитор!... більше»
Ірина

5

26.02.2021

Математика, Підготовка до олімпіад

5

Заняття онлайн, викладач сподобався. Пунктуальна, позитивна. Легко встановила контакт з дитиною. Гнучкий підхід до навчання. Процесом навчання задоволені.... більше»
Наталія

5+

14.02.2021

Математика, Молодші класи 1-4

5+

Пані Наталя дуже відповідально ставиться до уроків, завжди готується і підлаштовується до програми, яку вивчає дитина, гарно пояснює. На нашу думку, вона дуже гарний викладач, професійно знає свою справу, володіє різними методами викладання матеріалу, ретельно та наполегливо готується до уроку. Ставлю найвищу оцінку і дуже вдячна пані Наталі за навчання мого хлопчика математиці.... більше»

Блоги користувача

Цей блог про дистанційне навчання, варіативність процесу моніторингу і оцінювання досягнень, розвитку взаємодії вчитель-здобувач освіти, про розвиток комунікативних навичок здобувачів освіти, вихованн

Комунікативні навички учнів набувають особливого значення під час розвитку і навчання учнів засобами онлайн-навчання.

серед існуючих методик навчання щороку набувають популярності ті методики, які дозволяють розвивати цілісно гармонійну особистіть (наприклад "Росток", "Інтелект України", інщі). Але розвивати логічне

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Михайло Д. id: 93461

Михайло Д.

Репетитор з математики та фізики

5
250грн/год
Ольга К. id: 123117

Ольга К.

Студентка ХНМУ. Підготую учня по максимуму до перевірочних робіт у школі та державних іспитів (ЗНО/НМТ). Викладаю математику на всіх рівнях складності!

5
250грн/год
Інна Д. id: 97713

Інна Д.

Я Інна, маю вищу освіту за спеціальністю математика. Викладаю математику більше 5 років.

300грн/год
Марія К. id: 120371

Марія К.

Вільно володію англійською мовою рівня Advanced, вивчаю з самого дитинства і вважаю своєю третьою рідною) Закінчила математичний ліцей з відзнакою, вчуся на технічній спеціальності в одному з кращих університетів України і готова допомогати й Вам. <3

5
250грн/год
Ярослав П. id: 171187

Ярослав П.

Репетитор з математики та географії.

250грн/год