Юлія

Юлія Н.

id: 4999

Місто:

Кременчук

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Репетитор для дітей, Базовий рівень

Місця проведення занять:

На виїзді:

Полтавська обл., Кременчук:

Крюківський (Крюків, Раківка, 1-ий Занасип., 2-ий занасип, 3-ий занасип)

Автозаводський (Щемилівка, Реївка, Молодіжний, Лашки, Нагірна частина, Центр)

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Полтавський педагогічний інститут імені В.Г.Короленка (1998)

Ступінь:

спеціаліст вищої категорії


Полтавський державний педагогічний інститут ім.В.Г.Короленка за спеціальністю «Дошкільне виховання» Київський Національний Педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова . Інститут корекційної педагогіки та психології за спеціальністю «Корекційна освіта (за нозологіями)» Кременчуцьке педагогічне училище ім.А.С.Макаренка Дитяча художня школа м. Кременчука Знання і вміння: - корекційно - відновлювальні заняття з логопедії. - кваліфікована підготовка дітей до навчання в школі - розробка цікавих занять ігрового характеру - використання в роботі сучасних розробок - володіння методиками роботи з дітьми різного віку та з різними психологічними особливостями - знання вікової і спеціальної педагогіки та психології - уміння знаходити контакт з дітьми, комунікабельність - уміння легко ,цікаво та у доступній формі викладати матеріал - уміння знаходити контакт з батьками - навички роботи з виправлення вад мовлення та з дітьми ,які мають особливі освітні потреби, вади зору. - заняття за методикою Марії Монтессорі- Проводжу заняття ,що сприяють розвитку дитини (дрібна моторика рук, логіка, пам’ять, увага, уява, розвиток мовлення, навчання умінню концентрувати увагу, виховання посидючості, допитливості, креативності,бажання і вміння навчатися), спортивно – музичному розвитку ( фізичні вправи ,зарядки, співи, організація дитячих свят ,театралізована діяльність),а також творчі заняття (ліплення, малювання різними техніками, аплікація, орігамі).

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Живопис, Малювання, Підготовка до школи, Шкільна програма 5-9 класи

Юлія Василівна - не репетитор, а просто якесь чудо! Спільну мову з дитиною знайшла в "два счёта". Мій син Володимир її обожнює!) Юлія Василівна готує його до школи, а також додатково займається з ним малюванням. Я дуже рада, що вона не тільки навчає, а й виховує та розвиває мою дитину. Дякую Вашій компанії за такого репетитора.

Галина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Молодші класи, Шкільна програма 5-9 класи

Юлія Василівна займається уроками з моєю донькою, ученицею молодших класів. Заняття проходять в дружелюбній атмосфері, учитель доступно пояснює, наводить цікаві приклади, спонукає до виконання домашніх завдань. Дякуємо викладачеві за співпрацю!

Галіцин Максим Олександрович (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Підготовка до школи, Шкільна програма 5-9 класи

У нас на меті стояло завдання за короткий термін максимально підготуватись до школи, а саме сформувати та підтримати бажання вчитись. Юлії Василівні це вдалось. Досвід та професіоналізм у цього репетитора на високому рівні.

Надія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)