Репетитор - Юлія Н. id:4999

Юлія Н.

350 грн/год

Юлія Н.

«Спеціаліст вищої категорії, працюю з дітьми та дорослими, враховуючи індивідуальні, психологічні, вікові особливості кожної вікової групи.»

Предмети

Молодші класи

Підготовка до школи

Живопис

Малювання

Розвиток пам'яті

Логопед

Психолог (практик-терапевт)

Рівні викладання:

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Базовий рівень

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Рівні викладання:

Базовий рівень

Рівні викладання:

Базовий рівень

Психолог-практик

Психолог для дітей

Психолог для дорослих

Місця занять

В учня:

Кременчук:

Крюківський

Крюків, Раківка, 1-ий Занасип., 2-ий занасип, 3-ий занасип

Автозаводський

Щемилівка, Реївка, Молодіжний, Лашки, Нагірна частина, Центр
У викладача:

ні

Онлайн:

ні

Про себе

Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Г.Короленка за спеціальністю «Дошкільне виховання» , "Спеціальна освіта" (спеціальний психолог. Логопед) Київський Національний Педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова . Інститут корекційної педагогіки та психології за спеціальністю «Корекційна освіта (за нозологіями)» Кременчуцьке педагогічне училище ім.А.С.Макаренка Дитяча художня школа м. Кременчука Знання і вміння: - навчаю читати і писати шрифтом Брайля - корекційно - відновлювальні заняття з логопедії. - кваліфікована підготовка дітей до навчання в школі - розробка цікавих занять ігрового характеру - використання в роботі сучасних розробок - володіння методиками роботи з дітьми різного віку та з різними психологічними особливостями - знання вікової і спеціальної педагогіки та психології - уміння знаходити контакт з дітьми, комунікабельність - уміння легко ,цікаво та у доступній формі викладати матеріал - уміння знаходити контакт з батьками - навички роботи з виправлення вад мовлення та з дітьми ,які мають особливі освітні потреби, вади зору. - заняття за методикою Марії Монтессорі - Проводжу заняття, що сприяють розвитку дитини (дрібна моторика рук, логіка, пам’ять, увага, уява, розвиток мовлення, навчання умінню концентрувати увагу, виховання посидючості, допитливості, креативності,бажання і вміння навчатися), спортивно – музичному розвитку (фізичні вправи ,зарядки, співи, організація дитячих свят ,театралізована діяльність), а також творчі заняття (ліплення, малювання різними техніками, аплікація, орігамі).

Освіта:

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ), магістр, 1998

Досвід:

більше 20 років

відгуки

6 відгуків про Юлія Н.

5/5

5+

2

5

4

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Анастасія

5

21.05.2019

Логопед, Базовий рівень

5

З репетитором продовжуємо заняття, вона дуже нам подобається. Цікаво подає матеріал, все пояснює. Дитина ходить із задоволення на заняття. Дуже дякую!

Тетяна

5

11.05.2018

Логопед, Репетитор для дітей

5

Із задоволенням працюємо з педагогом. Помітна позитивна динаміка, за що я дуже вдячна.

Тетяна

5

11.04.2018

Логопед, Репетитор для дітей

5

Репетитор відмінний мене все влаштувало . Усім рекомендую.

Надія

5+

Підготовка до школи

5+

У нас на меті стояло завдання за короткий термін максимально підготуватись до школи, а саме сформувати та підтримати бажання вчитись. Юлії Василівні це вдалось. Досвід та професіоналізм у цього репетитора на високому рівні.

Галіцин Максим Олександрович

5

Молодші класи

5

Юлія Василівна займається уроками з моєю донькою, ученицею молодших класів. Заняття проходять в дружелюбній атмосфері, учитель доступно пояснює, наводить цікаві приклади, спонукає до виконання домашніх завдань. Дякуємо викладачеві за співпрацю!

Галина

5+

Живопис, Малювання, Підготовка до школи, 7-9-й класи

5+

Юлія Василівна - не репетитор, а просто якесь чудо! Спільну мову з дитиною знайшла в "два счёта". Мій син Володимир її обожнює!) Юлія Василівна готує його до школи, а також додатково займається з ним малюванням. Я дуже рада, що вона не тільки навчає, а й виховує та розвиває мою дитину. Дякую Вашій компанії за такого репетитора.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки