Репетитор аналітична геометрії, лінійної алгебри, теорії ймовірностей, диференціальних рівнянь, вищої математики, фізики, математики – Олексій К.

Місто:

Ставка:

300 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2011)

Ступінь:

Магістр

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, GMAT, GRE, Підготовка до вступу за кордон

Місця проведення занять:


На даний момент мій досвід викладання становить понад 10 років (з 2005 року). За цей час я стикався з різним рівнем підготовки учнів і цілей, які вони перед собою ставлять. Я вважаю, що отримання якісної освіти є необхідною умовою досягнення успіху в сучасному світі. Приходячи до мене на заняття ви можете бути впевненими в їх ефективності.

Я знайомий з програмами зарубіжних шкіл і вузів, і проводжу заняття на трьох мовах, українська, російська та англійська. Мене не лякають складні завдання з фізмат ліцеїв, з обласних та всеукраїнських олімпіад або з "важких" факультетів наприклад, ІПСА КПІ, від студентів яких багато репетитори відмовляються. Навчити думати, шукати і бачити математичні патерни, зацікавлювати учня в подальшому розвитку, це є метою моїх занять.

За час моєї роботи репетитором, я випустив понад 250 учнів (не рахуючи групових занять в університеті і ліцеях). Мої учні здебільшого надходять на бюджет, є більше десятка учнів, які надійшли за кордон (Швеція, США, Австрія, Англія). Середній результат ЗНО з математики 192 бали (враховуються ті учні які пройшли зі мною мінімум річний курс підготовки), з фізики 185 бали. Так 8 моїх учнів здали ЗНО з математики на 200 балів, при цьому рівень деяких з них на початок року був нульовим.

Індивідуальний підхід у викладанні для мене полягає в знаходженні спільної мови з дитиною, для подальшої продуктивної роботи. Деякі скажуть, що я строгий викладач, деякі навпаки ніколи не чули, що б я наприклад, підвищував голос, і дивуватися витримці. Але тут все залежить від того як учень реагує на подачу матеріалу, якщо тиск допомагає при вирішенні завдань, або допоможе в стресовій ситуації, то я його використовую. Напевно, одне залишається незмінним для більшості занять це виконання величезної кількості завдань як на занятті, так і при домашній роботі.
Вважаю, що, дивлячись як грають на піаніно, ви ніколи не навчитеся на ньому грати, потрібна практика, практика і ще раз практика.

Для мене кожен учень - це виклик, це людина на чию долю я зможу позитивно вплинути. На своїх заняттях я намагаюся не тільки дати шкільний матеріал, а й зацікавити учнів цікавими завданнями, новинами зі світу сучасної науки (сам, проводжу дослідження в галузі біофізики і маю кілька наукових публікацій в зарубіжних журналах). Тому щиро запрошую Вас або вашу дитину на свої заняття.

Освіта: КНУ ім. Тараса Шевченка, фізичний факультет, спеціальність теоретична фізика, магістр (2011 р); Аспірантура КНУ ім. Тараса Шевченка, стажування в Кембриджському університет, Кавендішська лабораторія (фізичний факультет) (2013-2014 рр.).

Досвід викладання в університеті 2 роки (викладач КНУ ім. Тараса Шевченка). Досвід викладання в ліцеї 1 рік. Досвід репетиторства з 2005 року.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Математика, Університетські курси

На сайт зверталася донька, їй необхідна була одноразова допомога по університетській контрольній, а саме завдання по інтегралах. Компанія порекомендувала Олексія. Він дуже швидко відгукнувся на прохання і якісно допоміг у вирішенні проблеми. Тому рекомендуємо Олексія як гарного фахівця.

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 28.11.2017


Математика, Фізика

Якщо ви шукаєте педагога і маєте на меті вступати до вищих навчальних закладів за межами України - Вам ідеально підійде Олексій. Моїй доньці 20 років - репетитор має невелику різницю з ученицею, але він для неї учитель і сприймає його лише так. Окрім того, що зумів знайти спільну мову з донькою, він ще є бездоганним викладачем, який не лише готує до ЗНО - знає все про вступ до закордонних вузів . Буває суворим, буває м`яким! Рекомендуємо компанію та репетитора!

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 04.05.2017


Коротка інформація про репетитора

Олексій К. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
 1. Аналітична геометрія
 2. Лінійна алгебра
 3. Теорія ймовірностей
 4. Диференціальні рівняння
 5. Вища математика
 6. Фізика
 7. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Спеціалізовані курси
 • Шкільна програма 10-11 класи
 • GMAT, GRE
 • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.

Схожі анкети