Репетитор - Ірина О. id: 50128

Ірина О.

350 грн/год
350 грн/год

Сертифікований викладач англійської, української та французької мов. Керівник лінгвістичної студії.

Ірина О. 5.0(відгуків: 7)

Сертифікований викладач англійської, української та французької мов. Керівник лінгвістичної студії.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

HELLO, HOLA, BONJOUR …ОДНИМ СЛОВОМ ПРИВІТ!
Я викладач англійської мови та просто любитель іноземних мов. Основна занятість - корпоративний та бізнес сегмент. Мала (та маю) студентів з банків, нафтових компаній, готелей зі світом іменем, магазинів техніки та електроніки, юридичних компаній, IT сфери, міністерств і тд. У тому числі працюю з генеральними директорами та топ-менеджерами. А також я є керівником лінгвістичної студії «ULingua Studio».
ХТО ТАКІ «ULiingua»:
• команда амбітних знавців своєї справи з міжнародною кваліфікацією ТКТ/Mini CELTA;
• команда, що сама на собі випробувала ЗНО, CAE і DALF;
• команда розуміючих людей, які самі пройшли шлях від «I AM NOT SPEAK ENGLISH» до викладання цього самого English у різних країнах (наприклад, В’єтнам);
• команда старовірів, яка вважає, що «ГОВОРИТИ 90% ВІДСОТКІВ ЗАНЯТТЯ БУДЬ-ЯКОЮ ЦІНОЮ!» недостатньо. Ми за ЯКІСНЕ говоріння. Ми свято віримо, що граматика потрібна, і будьте певні, що ми нею займемося, але навіть вона може бути зрозумілою та не такою ж складною;
• команда розробників, що створила авторські курси: «ZNO survival» , «Top Business», «TB Travel» для подорожей, «STOPBad pronunciation», «Netflix immersion» мова по фільмах та піснях і тд;
• школа з програмами General (Eng/Fr), які адаптовані до роботи онлайн. Наш Head of Studies особисто перевіряє викладачів на знання методик та вміння працювати зі студентами, а також контролює навчальний процес. Кожен викладач має свою спеціалізацію й підбирається для Вас виходячи з Ваших побажань, а за рахунок цього ми можемо пропонувати гнучкі ціни: від 250 за індивідуальні уроки та від 130 за групові.

Обрайте мову, яку хочете вивчати, скоріш приходьте на безкоштовне пробне заняття!
До зустрічі!

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), бакалавр, 2018
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

7 відгуків про Ірина О.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

4

5+

3

Марія

5+

13.11.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Ірина дуже швидко відповіла на мою заявку, провела тестування рівня і підібрала мені викладача. Після пробного заняття ми почали роботу з викладачем, все чудово! уроки продуктивні, мій запит максимально точно реалізований. Організація оплат, переносів або екстрених скасувань без нарікань. Коли мій постійний викладач була в короткій відпустці, Ірина надала викладача на дні її відсутності. Другий викладач теж повністю відповідає моєму плану навчання, включилася рівно з того моменту, де було необхі... більше»
Анастасія

5+

02.04.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Ірина чудовий репетитор англійської мови!... більше»
Тетяна

5+

19.02.2020

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Чудовий репетитор! Викладач доступно пояснює матеріал та легко знаходить спільну мову з дитиною. Продовжуємо співпрацю. Рекомендую.... більше»
Віталій

5

17.02.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

З репетитором працюємо. Все нас влаштовує.... більше»
Олександр

5

27.01.2020

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5

Дуже хороший репетитор. Завжди йде на зустріч, все цікаво і доступно пояснює, швидко реагує якщо щось незрозуміло. Займатися з нею одне задоволення! Безумовно рекомендую Ірину іншим учням.... більше»
Аня

5

22.12.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Задоволена роботою репетитора.... більше»
Світлана

5

04.10.2019

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Дуже гарний репетитор, ми повністю задоволені її роботою ... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Вчимо цікаву історію, яка допоможе легко запам‘ятати Past Modals

Аналізуємо один з найпопулярніших підручників для вивчення бізнес-англійської. Розберемо структуру, зважимо "за" та "проти"

Розбираємо конструкцію, яка спростить спосіб викладу думок та зробить Вашу мову якісно кращою

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Катерина К. id: 180428

Катерина К.

Викладаю англійську 5 років, на уроках створюю комфортну атмосферу для вивчення мови. Створюю захопливі, ефективні уроки, а також вмію мотивувати та надихати своїх учнів. Чудово володію комунікаційними навичками, здатна адаптувати свою методику до потреб кожного учня. Я є помічником у навчанні, надаючи підтримку та впевненість у навичках мовлення.

350грн/год
Марина П. id: 87065

Марина П.

Вірю в те, що вивчення іноземної мови - це захоплюючий і приємний шлях, а не нудні сірі будні. Готова пройти цей шлях разом з вами!

5
400грн/год
Яся П. id: 157512

Яся П.

Я вчу англійську понад 8 років,а також навчаюсь на германського філолога, так що мені є чому навчити. Завжди вміла знаходити підхід до діток, використвуючи різні інтерактивні вправи, які не можуть не зацікавити.

300грн/год
Ярослав Д. id: 167257

Ярослав Д.

Викладаю понад 3 роки. Враховуючи те, що сам нещодавно закінчував школу і ВНЗ, зможу дуже легко порозумітися з будь-яким із учнів.

350грн/год
Єлизавета Г. id: 90938

Єлизавета Г.

Комунікабельна,відповідальна і швидко знаходжу спільну мову з учнями. Викладаю англійську мову в приватній школі вже понад 3 роки.

4.9
400грн/год